keşke yüzüm şişmese

elma xsxekeri

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2007
563
4
43
selam kızlar ben kilo takıntılı biri olarak hamileliğimin sonuna kadar öyle yüzüm burnum ve dudaklarım şişsin istemiyorum bunun için tuz tüketmemem gerektiğini biliyorum bunun dışında sizinde bildiğiniz ve bana önerebileceğiniz formüller varmı paylaşırsanız sevinirim şimdilik sabahları sanırım sadece yüzümde oluyor sonradan geçiyo

benimde özellikle yüzüm ve parmaklarım şişiyo ama tansiyon probleminiz yoksa tuzu kesmeyin sadece azaltın çünkü vücudumuzunda tuza iyota ihtiyacı var. birde benim gibi tansiyonu çook düşük olanlar varsa tuzu kesmeyin derim sadece azaltın. ben zaten çok tuzlu yiyen biri değilim oyüzden kesmiyorum ama siz genede ödemizin oldugunu dr'nuza danışın ve tuz kesme konusunda durumunuza göre bilgi edinin.

Valla masallah diyeyim ne yuzumde ne burnumda nede ellerim ve ayaklarimda sislik olmadi.O kadarda tuz tuketiyorum yani cok tuzlu yiyen bir insanimda hemde.Doktora her gittigimdede tansiyonum 12 ile 14 arasi oluyo.Yani sanirim sorun yok.Iste herkesin bir derdi var benim derdimde catlaklarim cok fena catladi ya aglicam her gordugumde.Artik esimden kose bucak kacar oldum.O benim gibi sorun etmiyo Allahtan yoksa yandim valla senağlama

her ne kadar genetikte deseler ben kremlerin çok etkili olduğunu düşünüyorum çatlak kremleri doğru teknikle uygulandığında çatlak oluşumunu önemli ölçüde azaltıyo ben çok zayıf bir yapıya sahiptim hayatım boyunca ve şimdi üzerime ilk defa 9 kilo fazlalık bindi çatlamamam mucize o kadar suda içemem ama kremleri sabah akşam düzenli olarak kullandım ve uygulamadan sonra en az yarım saat giyinmedim ayakata yapabileceğim işleri yaptım hele duştan sonraları bebe yağı kullandığım için en az 1buçuk saat ööle ayakta dikildim evet çok canım sıkılıyodu bacaklarım ağrıyodu belim koptu ama hala aynı uygulamaya devam ediyorum çok şükür henüz çatlak yok

arkadaşlar benimde bazı günlere yüzümün şiştiğini söylüyorlar.ellerim daha önceden şişmişti yüzüklerimi kullanmıyorum.fazla ayakta kalırsam sağ ayağım şişiyor ve ağrıyor

ee napıcaz kızlar canım sıkılıyo düne kadar kızım kopucan artık yemek ye diyenler bugün oy tombulum tombulum die seviyolar yaaaa

benimde ayaklarım şişiyor akşmalrı.iki ayak üst üste konmuş gibi.doktor tuzu hamur işini azalt dedi.zaten hamur işi yemiyorum tuzuda azalttım ama.tansiyonun yüksek çıkmadığı sürece sorun yok dedi

X