Kıbrıs tüp bebek uzmanı Jin.Op.Dr. Mürüde Çakartaş Dağdelen ile tüp bebek hakkında herşey

merhabalar
benim yumurtam catlamadıgi icin bebek sahibi olamiyorum. 3 tane tüp bebek 1 asilamam.oldu ama maalesef ki sonuc negatif. sorum şu ki ben yumurtamin çatlamasi icin hangi yolu izlemem gerekmektedir yardimlariniza ihtiyacim var.

merhabalar
benim yumurtam catlamadıgi icin bebek sahibi olamiyorum. 3 tane tüp bebek 1 asilamam.oldu ama maalesef ki sonuc negatif. sorum şu ki ben yumurtamin çatlamasi icin hangi yolu izlemem gerekmektedir yardimlariniza ihtiyacim var.
Yumurta çatlaması için İbrahim saracoğlu idi sanırım sayfasına baktınız mı
İncir ve havuç kürümü ne deniliyordu

Hersey dahil paketi olarak artı cinsiyet belirle ile birlikte fiyat nekadr oluyor kibrisda ortalama.. ucak bilet otel vs hersey dahil
[/QUOTE1000
Hersey dahil paketi olarak artı cinsiyet belirle ile birlikte fiyat nekadr oluyor kibrisda ortalama.. ucak bilet otel vs hersey dahil
10 bin € gözden çıkaracan ama bu kadına gidersen o paranda çöpe gider dolandırıcılığa dönüştürmüş bu iki çocuk annesiyim yazısını gördüm ona aldandım annedir yanlış yapmaz diye tavsiyem bahceciyi , savaş özyiti ve Halil İbrahim tekini bunun üçünü araştır fiyatta hemen hemen aynı en azından çöpe gitmiyor

X