Piercing, Hızma kıkırdak deldirme

Ben deldireli bi ay kadar oldu ilk 2-3 gün üstüne yatmakta zorlandım sadece başka hiçbi sorun yaşamadım. Çok da memnunum :) tabancayla deldirdim ben öyle aşırı bi acı da duymadım normal kulak memesini deldirmekle aynı derecede diyebilirim.

deldirirken çok acımıyor ama ben aylarca kulağımın üzerine yatamamıştım.
yıllardır var sağ kulağımda
sol kulağımda da vardı çok acıyor diye çıkarıp ertesi gün takamamıştım
inanılmaz bir hızla kapanıyor.

kıkırdak delinirken kırılırsa şayet kulağın kepçe kısmında düzleşme meydana geliyor diye biliyorum benim de kulağımda var ilk iki gün falan çok yandı yatarken çok yaşadım bir de canım tatlıdır benim ağrı yaotı dayanamadım bazen çok ufak sızlamaları oluyo nedendir bilmiyorum çok geç iyileşti benimki o kadar bakım yapmama rağmen ama yine çok estetik duruyo bence de yaptır :KK9:

İki kere kıkırdak deldirdim 5-6 ay oldu ikisinde de sert bi şişlik oldu biri kapandi birinde hala şişlik duruyo inmiyo bir türlü ne yapsam geçer

ben de kıkırdağımı deldirmeye karar verdim acısı bakımı önemli değil de sinirlere gelirse tehlikeli fln diyolar yok mu bunun kesin bi çözümü yöntemi?

aslında ben de deldirmeyi çok istiyorum ailemden izin de aldım ama ben de de bi korku var şeker hastasıyım ve kulaım kıkırdak deliminden sonra sıkıntı çıkarır mı bilmiyorum ama ne olursa olsun deldiricem onun dışında hiç acımıyo abla youtube dan beyaz kedi piercing var orada kıkrdk deldirme videolarına bak arkadaşlarım falan hep deldirdi hiç acımadığını söyledi ve kesinlikle uzman bşr yerde deldir tabancayla deldirme kıkırdağa çok sert girdii için kıkırdağı parçalayabiliyomuş iğneyle usta bi piercingcide deldir şahsen ben beyaz kediye gidicem adam işinin uzmanı :))

Bende yaptırmıştım sonra çelik küpe takmışlardı o paslanıyormuş tahriş ediyormuş benim yara olmuştu titanyum piercing taktırdım kaşındı durdu sonra uyurken rahatsız ediyordu çıkartım onu yok şimdi piercing ama başta iyi bi piercingc yaptırmış olsaydım kullanabilirdim.

Deldiriken bildiginiz kulak deldirme acısı...sonrasında daha cok acıyor.uyurken deldirdiginiz kulak üzerine yatamayabilirsiniz.acısı kolay gecmiyor.

Şahsen hiç acı hissetmedim. Kışın deldirmenin faydası oluyor yalnız. O bölge baya bir süre yanıyor. Sıcakta çekilmez valla kulak sancısı :KK4: Hatta 5 delik birden deldirmiştim aynı yerde ona rağmen birşey hissetmedim..

deldireceğin yerin iyi bilinen bir yer olmasına dikkat et canım ben deldirdim ve 1 ay ağrısını acısını çektim, kulağımın üstüne yatamadım giyinirken elim kulağıma çarptığında yarım saat acısını atamadım üstümden vs vs. taktığım küpeyi çıkaramıyordum sürekli iltihap akıyordu falan sonra çıkardım bidaha da hiç kullanmadım zamanla kapandı deliğim. sanırım ben yanlış bir yeri deldirdim bu yüzden dikkat edilmesi gerekk

X