Kıl dönmeleri ve batıklara çözüm buldum...

Kızlar gözden kaçırmayın, yorumlarınızı bekliyorum...

KilicBaliği sana bir şey danışacaktım. konuyla ilgisi yok ama, inan bu benim için çok önemli. Cevap verirsen çok sevinirim.
Bir forum açmışsın, göbek ve basenlardeki yağları eritmek için..

KilicBalığı adlı kullanıcının göbek ve basen yağlarını eritmeye yönelik forum yazısına bugün rastladım.
Forumda metabo extreme cla 1000 öneriyordun. EBAY' da bulabileceğimi yazıyordun..

EBAY' da ya metabo extreme var. ya da CLA 1000 .Yani ayrı ayrı.. :)

Hangisini alacağıma karar veremedim.

Bir de l-carnitine de mi almam gerekiyor?

Veeee hepsini nasıl kulanacağım?

Bu konularda bilgi verebilirsen çok çok sevinirim.
Şimdiden teşekürler.:KK1::KK17:

bugün aldım bütün malzemeleri eczaneden sadece bugday yagım eksik birkaç gün o olmadan yapacağım
epilasyon aleti kullanıyordum agda için gerekli olan şeyleride aldım
birde protex sabun aldım karışımı sürmeden ve agda yapmadan önce bacaklarımı yıkayacağım
umarım işe yarar :KK31:

poooofff :KK53: ne sabır var hatunda bee okurken dayanamadı bünyem:KK43:

kesinlikle ben de sabredip bu kadar uğraşamam kendi batıklarımla zaten kıllardan kurtulmak için 2 haftada bir binbir eziyet çekiyorum bir o kadar da batıklarla uğraşırsak yandık!

bugün aldım bütün malzemeleri eczaneden sadece bugday yagım eksik birkaç gün o olmadan yapacağım
epilasyon aleti kullanıyordum agda için gerekli olan şeyleride aldım
birde protex sabun aldım karışımı sürmeden ve agda yapmadan önce bacaklarımı yıkayacağım
umarım işe yarar :KK31:

Malzeme listesini verebilirmisiniz veya şöyle söyliyim differin jel yokmuş eczanede bulunmadıgını söylledi sanırım kalkmış ve kerasal forte ile kerasal fort aynı şey mi bide delikler için söylenen krem yokmuş napabilirim acaba tam ilaç listesi gbii bişi verilebilirse bide vücut kremini ne kadar koyucam krem karışımına

Buğday yağı
Peeling
Üresal Forte
Vücut kremi
Expigment
Medicasol Merhem

Bunları Aldım Fakat Kerasal fort,differin jel ve tretin bulamadım

Buğday yağı
Peeling
Üresal Forte
Vücut kremi
Expigment
Medicasol Merhem

Bunları Aldım Fakat Kerasal fort,differin jel ve tretin bulamadım
kerasalın ismi değişmiş ürasal olmuş
eczacım söyledi
differin ve tretin var piyasada hala
siz bulamamış olabilir misiniz
depodan getirmelerini isteyin.

kerasalın ismi değişmiş ürasal olmuş
eczacım söyledi
differin ve tretin var piyasada hala
siz bulamamış olabilir misiniz
depodan getirmelerini isteyin.
tretin hariç hepsini buldum.Tretinde sıkıntı çıktı ve kırmızı izler solmaya başladı ama her peelingte yenileri çıkıyor.Batıklar görülür şekilde derinin üst tabakalarında ama kendiliğinden çıkıyormu bilmiyorum tavsiyeniz ne

tretin hariç hepsini buldum.Tretinde sıkıntı çıktı ve kırmızı izler solmaya başladı ama her peelingte yenileri çıkıyor.Batıklar görülür şekilde derinin üst tabakalarında ama kendiliğinden çıkıyormu bilmiyorum tavsiyeniz ne
bana bu karışım işe yaramadı bir ay kadar kullandım ama izlerin rengi açılmadı b
batıklarda çıkmaya devam etti
şimdi geceleri expigment kullanıyorum gündüzleride ürasal sürüyorum
expigment pul pul yapıyor cildimi tahriş olmasın diye peeling uygulamıyorum
böyle daha çok işe yarayacak gibi.

bana bu karışım işe yaramadı bir ay kadar kullandım ama izlerin rengi açılmadı b
batıklarda çıkmaya devam etti
şimdi geceleri expigment kullanıyorum gündüzleride ürasal sürüyorum
expigment pul pul yapıyor cildimi tahriş olmasın diye peeling uygulamıyorum
böyle daha çok işe yarayacak gibi.
bende ilerleme var fakat her peelingte sanki tekrar geriliyor gibi geliyor.Baya renkler açıldı eskiden batıktan geçilmezdi bacaklarım

bende ilerleme var fakat her peelingte sanki tekrar geriliyor gibi geliyor.Baya renkler açıldı eskiden batıktan geçilmezdi bacaklarım

Ben bu konuyu açtığımı unutmuşum yahu :KK9:

Her peelingde geri gelen nedir?

Musait zamanda geçmiş mesajları okuyacağım sizi ihmal etmişim kusura bakmayın...

Ben bu krem karışımını uyguluyorum, peeling pek yapamıyorum da ölü hücrelerin atılması ve tüylerin deriden rahatça çıkması için ponza taşı kullanıyorum. Kremi de düzenli olarak sürüyor sayılırım. Krem az kaldı, sanki batık izlerinin renkleri biraz açıldı gibi ama kafam karışık. Kaç kez hazırlayıp bitirmek gerekiyor bu krem karışımını

Ben bu krem karışımını uyguluyorum, peeling pek yapamıyorum da ölü hücrelerin atılması ve tüylerin deriden rahatça çıkması için ponza taşı kullanıyorum. Kremi de düzenli olarak sürüyor sayılırım. Krem az kaldı, sanki batık izlerinin renkleri biraz açıldı gibi ama kafam karışık. Kaç kez hazırlayıp bitirmek gerekiyor bu krem karışımını

Batıklardan kurtulana kadar tabii ki...

Ben bu konuyu açtığımı unutmuşum yahu :KK9:

Her peelingde geri gelen nedir?

Musait zamanda geçmiş mesajları okuyacağım sizi ihmal etmişim kusura bakmayın...

ya şöyle söyliyim her peelingte yeni yeni batık izleri çıkıyordu.Kremi üşengeçlikten uygulamayı bıraktım ve haftada 3 kez peeling uyguladım bacaklarımın kendi tonu harika görünüyor izlerin çoğuda soluyor fakat batıklara çözüm olmadı yaklaşık 1 ay denedim ama pek yararı olmadı.Her seferinde sivilce gibi yapıyor.Patlıyoor ama haalla aynı kaldı

ya şöyle söyliyim her peelingte yeni yeni batık izleri çıkıyordu.Kremi üşengeçlikten uygulamayı bıraktım ve haftada 3 kez peeling uyguladım bacaklarımın kendi tonu harika görünüyor izlerin çoğuda soluyor fakat batıklara çözüm olmadı yaklaşık 1 ay denedim ama pek yararı olmadı.Her seferinde sivilce gibi yapıyor.Patlıyoor ama haalla aynı kaldı

Aynen canım benim de sorunum o ama eskisi kadar değil çok az oluyor. Belki yaptığın peeling yeterince sert değildir. Ben ponza taşı ile yapıyorum sonra da her gece bu krem karışımını uyguluyorum. Büyük oranda azaldı ama yine de yeni batıklar oluşuyor

X