Kıllı vücut, küçük meme ⏭ evlilik 🍃

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kil tuy konusunda bekarken nasil temizliyorsan oyle devam lazere gidemiyorsan gecen arkadaslar burda eldivenle harika diyorlardi dene istersen
Kucuk gogus konusunda erkekler takmiyor bile laf ederse bile cok sevdigîni soyle asla onun yaninda kendi vucudundan yakinma

Konu sahibi küçük cücükler ( gögüs ) candır. Benim 80 b ama tombullar emin ol boyun ağrısı bile yapıyor. Benim için en önemlisi bralet ve istediğim beğendiğim her bralet olmuyor. Küçük gögüslerde seksi duruyor. Bralet modelleri gördükçe keşke ufak olsaydılar diyorum. Batık, pürüz içinde duşta kese şart. Bende lazere gittim bacaklarım çıkmadı ancak kollarım ve özel bölgem tekrar çıktı ama eski sıklığında değil tekrar gidicem. Bunun için ya daha iyi bir yer araştırcan ya da evde lazer alıp yapıcan.

Keşke küçük goguslerim olsaydı insan daha zarif duruyor.Ayrica cocuk dogurduktan sonra buyuyor merak etmeyin.Bence hic birseyi kompleks yapmayin inanin onlarinda birsürü kusuru var.
Bence de kücük gögüs daha güzel yazin ince kisa üstlerle daha derli toplu hos duruyor.

Kıl konusunda hepimizde aynı dert var , benim cildim de hassas keşke çözümü olsa , bence üzme kendini böyle gereksiz konularla , Allah Mesut etsin

Herkese iyi akşamlar 🍃 💛
Evlilik hazırlığındayım, bu süreçten çok keyif alıyorum, mutluyum, nişanlımla da ailelerimizle de aramız gayet iyi. Her şey iyi olmasına rağmen kendi kendimi çok huzursuz ediyorum.

Vücudum epey kıllı, hormonel bir problemim yok. Orjinal buz lazere gittim bir dönem de alexandrite.. 12+2 seans. Gittiğim yere çok güveniyorum çünkü tüm arkadaşlarım çok memnun kaldılar. Bittikten sonra bende de ilk 5-6 ay mis gibiydi fakat sonra tekrar eskisi gibi tüm kıllar çıkmaya başladı. Tekrar hormon testi için gittim, doktor hormonlarımda hiçbir sorunun olmadığını, bazı bünyelerde lazerin böyle kısa vadede etkili olabileceğini söyledi. Tekrar gideceksem hamilelikten sonra gitmemi önerdi. Ki arkadaşlarım hala mis gibiler, kıl tüy yok. Haliyle şimdi ağda jilet idare ediyorum. Ama sonrasında da cildim hassas olduğu için pütür pütür bir vücut, batıklar.. pürüzsüz bir cildim asla yok. belim ve göbeğimde bile kıl var.

Hadi bunu geçiyorum. Küçük memeler. 🥺 Küçük olsa sadece bir nebze, küçük olmasına rağmen hafif sarkık. Çatlaklarımla barışabildim bi. Onlara da kesin çözüm yok zaten.

Çok uzun uzun yazdım kusuruma bakmayın, kimseye anlatamadığım için sizlere içimi dökmek istedim. 🙈

Kısacası sırf bu sebeplerle evlilikten soğuyorum. Diyorum hep nasıl uğraşacağım bu kıllarla, beni o hallerimle de elbet görecek. Ya da o küçük sarkık memelerle nasıl öz güvenli olacağım ilişkide? Nasıl soyunacağım, arkasını mı döndüreceğim sürekli. Ya da hiç eğilmeyecek miyim. Aklım hep sanki orada olacak. (Maddi açıdan şu an çok sıkışığım, ileride estetik düşünüyorum)

Benim gibi olanlar var mı? Daha sonra bu hisler geçiyor mu? Saçma belki ama çok huzursuzum. 🙃 Okuduğunuz için teşekkür ederim. 💝
Nişanlınla ailesiyle bı problemin olsaydı. Ne bileyim istanmeyen gelin. Huysuz kaynana sendromu falan. O zaman kıl tüy hiç biseye kafa yormazdin. Mutlu olmak için çok sebebin var. Böyle basit şeylere kafa yorma.

Kızlar yanlış anlaşılmak istemem ama burda 70 ten 80 oldum demek meme boyutu değil, sırt öçlünüzü gösteriyor. Ülkemizde genellikle meme boyutu ile alakalı yanlış bilinen bir şey de meme boyutunu 90a ise büyük sanmamız oysa bu kişinin meme boyutu küçük sırt boyu geniştir. Asıl meme boyutu A,b,c,d ve daha fazlası olan harflerle ifade ediliyor. A en küçük olmak üzere git gide büyüyor. Küçük bir bilgilendirme yapiyim dedim sadece bilmeyen ablalarım, ve hanımlar için 💖🙏 umarım yanlış anlaşılmamışımdır. Bence sizi seven her halinizle sever ama meme boyutunuza eğer çok takıyorsanız ileride bence estetik olabilirsiniz.

ben neredeyse 2 senedir diode lazere gidiyorum, yüzde 80-90 oranında azaldı tüylerim.. lazer epilasyon bir kadının kendisi için yapabileceği en büyük iyilik bence...

konu sahibi düzgün bir yere gidin,iyice araştırın. yani hormonal bir sorununuz yoksa,doğru cihaz ve yöntemle kıllarınızdan kurtulmamanıza imkan yok :)

ya da diğer üyelerin dediği gibi ipl alın evde 2 ayda 1 yaparsınız , kalıcı çözüm değil bu tabi ki ancak en azından birkaç ay pürüzsüz gezersiniz :)

küçük memeleri hiç takmayın,vallahi benimkiler de küçücük ,ama ben memnunum şimdilik, ileride isterseniz operasyon yaptırırsınız,ben öyle yapmayı düşünüyorum. vücudumdaki yağları aldırıp memelerime implante ettireceğim,silikon gibi yapma da durmayacak :KK53: :KK53:

her şeyin bir çözümü var,kalıcı bir kusur olmasın ya vücudunuzda o yeter,kıl,küçük meme falan hallolur,canınızı sıkmayın :):KK200:

Küçük meme yi nasil sevmezsiniz ya 😳
O kadar rahatım ki, istediğim herseyi giyiyorum spor yaparken rahatsiz etmiyor, sırt ağrısı olmuyor vee en onemlisi sütyen takmak zorunda kalmiyoruz 😍 cook uzun zamandır sütyen kullanmıyorum arada cok dar giydiğim zaman takıyorum o kadar 😁
Tüy konusuna fazla takılma bence, zaten yapabileceğini yapmışsın

Kıllar için evde kullanılan cihazlar var onlardan alabilirsiniz. Ya da düzenli Ağdaya gidin zamanla zaten azalıyor. Hiç üzülmeyin .
Küçük memelere gelince ilk evlendiğimde 70 bedendim şimdi 80-85 kullanıyorum. :KK54:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X