kilo alamiyorummm

esraksm12

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2019
62
65
34
kızlar merhaba
168 boyunda 49 kiloyum ne kadar çabalasam da yeme içmeme dikkat etsem de kilo alamıyorum yediklerjm beni yiyor sanki🙄🙄
aramızda takviye edici gıda kullanan ya da kilo almak farklı yöntemler deneyen var ni acabaaa

Stresinizi yok edecek geceleri yiyeceksiniz. Açıkçası stresten çok kısa sürede 10 kilodan fazla kilo vermiştim 18 yaşımda. Akabinde 10 yıl alamadım. Evlendim korona oldu yıllar sonra evde rahatça oturdum alarmsız uyandım canım istediği yemeği pişirecek zamanbuldum insanlarla görüşmemek için müthiş bir sebep oldu :) ve aldım.
Bu süreçte kilo almam lazım kaygısından da geçtim tabi. Kendiliğinden oldu.

kızlar merhaba
168 boyunda 49 kiloyum ne kadar çabalasam da yeme içmeme dikkat etsem de kilo alamıyorum yediklerjm beni yiyor sanki🙄🙄
aramızda takviye edici gıda kullanan ya da kilo almak farklı yöntemler deneyen var ni acabaaa
Ayni durumdaydik cok taktigim icin olmuyordu birde yemegi az bile yesen surekli kuruyemis ye gercekten cok hizli kilo yapti. Ozellikle geceleri yemek ye 😏

Kilo almak isteyenler başlığına bak istersen orada güzel tavsiyeler oluyor. Kendinize uygun geleni uygularsınız.

Şu cici bebe karışımı bende az biraz kilo yaptı ama bir yerden sonra yemeyi bıraktım midemi artık bulandırdı yahu. Yani yemeği çok yiyip kilo alamıyorsanız metabolizmadan dolayıdır .ama benim gibi yemek yemekten zevk almıyor ve yemiyorsanız o farklı . Tıka basa mideyi doldurmak lazım 😀 Sabah akşam gece soslu makarna ,patates kızartması allah ne verdiyse 😀

kızlar merhaba
Sen böyle yazınca bile ben kilo alıyorum😂

kızlar merhaba
163 boyum ve 47 kiloyum. Hiç de zayıf gözükmüyorum. Zayıflıktan ölmüyorsunuz merak etmeyin. Olsa olsa spor yapmadığınızdan sıska duruyorsunuzdur.

Evlenene kadar 48, evlenip bir cocuktan sonra 59 kiloya aylardir sabitlenmis biri olarak. Alirsin canim alirsin. Bende yok ya ben almam, metabolizmam hizli çalışıyor. Yok soyle boyle herseyi yiyorum diyordum..gece sütün içine bebe bisküvisi koyup yiyordum üniversitedeyken. Ama almiyordum. Şimdi de aldim kaldi öyle. Ama memnunum da kıyafetler sonunda adam akilli uzerimde durur oldu

Gunde kac kalori aliyorsun? Yiyor yiyor kilo alamiyorum diyorsun belki de yeterince yemiyorsundur.

Evlenene kadar 48, evlenip bir cocuktan sonra 59 kiloya aylardir sabitlenmis biri olarak. Alirsin canim alirsin. Bende yok ya ben almam, metabolizmam hizli çalışıyor. Yok soyle boyle herseyi yiyorum diyordum..gece sütün içine bebe bisküvisi koyup yiyordum üniversitedeyken. Ama almiyordum. Şimdi de aldim kaldi öyle. Ama memnunum da kıyafetler sonunda adam akilli uzerimde durur oldu
işte metabolizma hızlı çalışıyor bi de yediklerkm nereye gidiyor bilmiyorum kıyafetler yakışmıyor bi de yüzüm çöküyor kötü görünüyor daha yaşlı görünüyor insan bi de bünye zayıflıyor daha çabuk yoruluyorum dermansızlık halsizlik oluyor sürekli
acaba kan ilaçları yazdirsam onlar kilo aldırmaz mi

23 yaşına kadar 41 - 45 kilo arası gidip durdum, ben alamıyorum yhaa olmuyor yhaa derken kendimi 55 kilo buldum :KK53:( boyum 1.58 bu arada) yaşınız kaç bilmiyorum ama belli bir yaştan sonra hızla kilo alıyorsunuz, şimdi su bile içsem yarıyor maşallahım var :KK53: şimdi kafanıza takmayın hatta keyfini çıkartın çok zayıf değilsiniz

Nasıl yani, şöyle bol kıymalı, hafif büyükçe yapılmış mantı tanelerini sarımsaklı yoğurt ve üzerine kızdırılmış tereyağıyla süsleyip yeseniz bile almıyor musunuz?
Yada tam gecenin ortasında soslu makarna yeseniz. Hadi hepsini geçtim bol fıstıklı veya cevizli baklava yeseniz bile mi ya

163 boyum ve 47 kiloyum. Hiç de zayıf gözükmüyorum. Zayıflıktan ölmüyorsunuz merak etmeyin. Olsa olsa spor yapmadığınızdan sıska duruyorsunuzdur.
Gercekten mi 162 47 kiloyum herkes cok zayıfsın diyor halbuki ölcülerim de 76-62-91. Düz hatlı değilim.Yüzüm küçük diye sürekli kilo mu verdin sen cok zayıfsın laflarına maruz kalıyorum.
----------------------------------------------------------
konu sahibi burada sunu ye bunu ye gece ye laflarina takilma yağ almak hoş değil diyerisyene git, kilo almak= aldigin kalori>harcadığın kalori olmalı. Porsiyonlarını büyült 3 zeytin yiyorsan 4 zeytin ye. Bir de zayıflar olarak genel olarak cok yediğimizi zannediyoruz çünkü çabuk doyuyoruz. Bir de mesela pilav ve yemeği ayrı ayrı yemek yerine ikisini ayni tabakta yemek daha iyi oluyor. Ayrı ayrı yerken çabuk doyuyor insan

benım bır tanıdıgım yıyorum yıyorum kılo alamıyorum dıyordu
bırgun neler yedıgıne tanık oldum
kahvaltıda 3 ısırık oglen 5 ısırık ıkındı 2 ısırık aksam 4ısırık derken gunluk toplam 1 porsıyon 1 ögün edecek kadar yemek yıyordu :KK70:

X