kilo alamiyorummm

işte metabolizma hızlı çalışıyor bi de yediklerkm nereye gidiyor bilmiyorum kıyafetler yakışmıyor bi de yüzüm çöküyor kötü görünüyor daha yaşlı görünüyor insan bi de bünye zayıflıyor daha çabuk yoruluyorum dermansızlık halsizlik oluyor sürekli
acaba kan ilaçları yazdirsam onlar kilo aldırmaz mi
Detayli bir kan sayimi yaptır. Gerek gorurse doktor verir zateb kan ilaci. Onun harici bos yere yag yapma kendine diyetisyene git, dengeli beslenme ve sporla istedigin kiloya hemde formda girmis olursun

Beslenmeniz de bi eksiklik yoksa tiroit hormonunuza baktırmanızı öneriyorum.

Nasıl yani, şöyle bol kıymalı, hafif büyükçe yapılmış mantı tanelerini sarımsaklı yoğurt ve üzerine kızdırılmış tereyağıyla süsleyip yeseniz bile almıyor musunuz?
Yada tam gecenin ortasında soslu makarna yeseniz. Hadi hepsini geçtim bol fıstıklı veya cevizli baklava yeseniz bile mi ya
ah onları yiyebilsem zaten😁😁 midem almıyor ya iki kasıktan sonra midem bulanıo

İnsanların şöyle böyle demeleriyle kilo almak istiyorsanız buna hiç gerek yok.
Yıllarca 172 boy-48 kilo olduğum için:
0 beden mi olacaksın.Çok zayıfsın, biraz kilo al gibi cümlelere maruz kaldım.
Bugün karaciğer yağlanması ultrason raporu ile döndüm eve.
Kilo ne ki hastalıktan başka.
Zaten metabolizmanız bir gün illaki yavaşlayacak.
Dert etmeyin derim.

kızlar merhaba
168 boyunda 49 kiloyum ne kadar çabalasam da yeme içmeme dikkat etsem de kilo alamıyorum yediklerjm beni yiyor sanki🙄🙄
aramızda takviye edici gıda kullanan ya da kilo almak farklı yöntemler deneyen var ni acabaaa
Bende bildim bileli 49 50 kiloydum boy 168 ve herkes çok zayıf olduğumu söylerdi bi arkadaşım kilo vermek için diyetisyen e gidiyordu sende gel dedi gittim 3 ay sonunda 64 kiloya ulaştım hemde sağlıklı bi şekilde.kilo almak için senelerdir hamur işleri ekmekler makarnalar boşa yemişim sizde bi diyetisyen e gidin sağlıklı bi şekilde mutlaka alırsınız ben aldıysam herkes alır diye düşünüyorum metabolizmam çok hızlı çalışıyor çünkü 1 sabah kahvaltı etmeden ev supursem rahat 1 kilo veriyordum çünkü nasıl bi dert olduğunu çok iyi bilirim

kızlar merhaba
168 boyunda 49 kiloyum ne kadar çabalasam da yeme içmeme dikkat etsem de kilo alamıyorum yediklerjm beni yiyor sanki🙄🙄
aramızda takviye edici gıda kullanan ya da kilo almak farklı yöntemler deneyen var ni acabaaa
Bende alamiyorum. Metebolizmanizi kontrol ettirin doktora gidip. Ayrica bir diyetisyene gidip beslenme listesi alin. Ayrica iyi bir spor salonuna da yazılırsanız onlar da iyi. Arkadaşım 7 kilo almisti.

kızlar merhaba
Doktora gittiniz mi ?
Eğer bir sorun varsa o giderilirse zaten vücut toparlar. Troidlere falan baktırın aile hekimliğinde bakıyorlar. Genetik bi zayıflık var mı?
Ben de zayıfım ama siz çok zayifmissiniz. Ben 172 boy 56 kiloyum üstüne birde biri kemikliyim . Yani zarif falan da durmuyo. Üniv. Yıllarında çok hastabeye gittim bu yüzden hiç bir şey bulamadılar. En sonunda doktor 25 inden sonra almaya baslarsin olmadı evlenince alırsın olmadı doğum yaptıktan sonra alırsın ee o zamanda almazsan otur şükret demişti . Dalga geçer gibi ama öyle oldu. Şuan 30 yaşındayım bir oğlum var kilo alamadım . Hamileyken 10 kilo aldım doğumdan sonra 2 buçuk kilom kaldı sonra 10 kilo aldım sonra o da gitti. Hayatımda tartıda görmediğim 60 rakamını gormistum ve yanaklarım çok güzel olmuştu . Maalesef verdim ve eski zayıf halime döndüm demek ki yapı diyorum

Sanırım metabolizmadan kaynaklı sürekli geç saatlerde makarna pilav vs. tüketirseniz belki bir nebze kilo alırsınız

X