kilo aldırıcı tozu aldım ve bugün başladım.... :)

gazeldustubaglara

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2012
10.411
2.198
slm kızlar, kilo alamayan mağdurlardan biriyim bende :KK1:
1,72 boy,52 kiloyum.. ve kendimi bildim bileli bu kilodayım... bekarken hep evlenince alırsın derlerdi, evlendim hala aynıyım, çocuğun olunca alırsın dediler, hamile iken 9 kilo aldım ve doğumdan sonra hemen gitti...:KK14:
anlayacağınız vaadler çok kandırıcı :)
aslında hep çevremdekiler ne güzel işte manken gibisin oh falan diyorlar ama zayıf olmak hiç de iyi birşey değil...
bugüne kadar çok uğraştım ama hep ya sıkılıp bıraktım, yada işe yaramadı, gece yatmadan tabaklar dolusu soslu makarnalar, cici bebe maması, ballı cevizli süt, pekmez hamurişi akla ne gelirse yadim içtim ama hep aynıyım...
eczaneye sormuştum bunu tavsiye etti ama epeyce bekledim, tükenmiş...
bugün gelmiş ve son kutu kalmış onu da ben kaptım :KK1: eczacının dediğine göre en az 3 kilo aldırıyormuş...
düzenli kullanmak çok önemliymiş... yan etskisi kesinlikle yok...
burda sürekli uygulamamı yazıcam, inşallah sonuç alırım...
adını yazmak yasakmı bilmiyorum, s....a diye bir toz....
günde 3 defa süte karıştırıp içilecek veya harnup pekmezine karıştırıp yenilecek...
bu gece başladım, allahın izniyle alırım inşallah...
hepinize tombul vücutlar dilerim...:)

1,72 boy,52 kiloyum.. ve kendimi bildim bileli bu kilodayım... bekarken hep evlenince alırsın derlerdi, evlendim hala aynıyım, çocuğun olunca alırsın dediler, hamile iken 9 kilo aldım ve doğumdan sonra hemen gitti...:KK14:
aslında hep çevremdekiler ne güzel işte manken gibisin oh falan diyorlar ama zayıf olmak hiç de iyi birşey değil...
bugüne kadar çok uğraştım ama hep ya sıkılıp bıraktım, yada işe yaramadı, gece yatmadan tabaklar dolusu soslu makarnalar, cici bebe maması, ballı cevizli süt, pekmez hamurişi akla ne gelirse yadim içtim ama hep aynıyım...
bugün gelmiş ve son kutu kalmış onu da ben kaptım :KK1: eczacının dediğine göre en az 3 kilo aldırıyormuş...
günde 3 defa süte karıştırıp içilecek veya harnup pekmezine karıştırıp yenilecek...

Evet forum kuralları gereği zayıflamaya yada kilo almaya yardımcı ilaç,ürün....ile ilgili paylaşım yapmak yasaktır..Buna dikkat ederseniz sevinirim.Lütfen şu uyarıyı okuyunuz :

http://www.kadinlarkulubu.com/zayiflama-kurleri/437621-uyari.html

Bu ürün senin iştahını açacaksa kilo alırsın bence
Sonuçta günde 3 bardak sütlü bu karışım sana ekstradan kaç kalori kazandıracak ki 3 kilo aldırsın?

Çok çok yediğine inandığın halde alamıyorsan gerçekten bir sağlık problemi de yoksa hormon vs dengeliyse, bence bazal metabolizmanın hızını ölçtür

Bu tarzda toz vb şeylern içindeki kimyasallar karaciğerde birikiyor ve kilo alayım derken sağlığından olmayasın

Bu ürün senin iştahını açacaksa kilo alırsın bence
Sonuçta günde 3 bardak sütlü bu karışım sana ekstradan kaç kalori kazandıracak ki 3 kilo aldırsın?

Çok çok yediğine inandığın halde alamıyorsan gerçekten bir sağlık problemi de yoksa hormon vs dengeliyse, bence bazal metabolizmanın hızını ölçtür

Bu tarzda toz vb şeylern içindeki kimyasallar karaciğerde birikiyor ve kilo alayım derken sağlığından olmayasın

içinde kimyasal bir ürün yok, sadece keçi boynuzu tozu, çavdar unu, tam buğday unu, yulaf unu ve tarçın...
karbonhidrat tamamen yani...herhangi bir katkı maddesi yok...
bu arada iştahım çok da iyi değil, sofrada üç beş kaşıktan sonra doyup kalkardım genelde, ekmek de fazla tüketmem....makarna tarzı şeyleri de kendimi çok zorlayarak midem bulana bulana zorla yiyordum...
herşeyi yerim ama az işte....maksat da hem iştahım açılsın hemde kalori takviyesi zaten....
işe yarayacağına inanıyorum,..

içinde kimyasal bir ürün yok, sadece keçi boynuzu tozu, çavdar unu, tam buğday unu, yulaf unu ve tarçın...
karbonhidrat tamamen yani...herhangi bir katkı maddesi yok...
bu arada iştahım çok da iyi değil, sofrada üç beş kaşıktan sonra doyup kalkardım genelde, ekmek de fazla tüketmem....makarna tarzı şeyleri de kendimi çok zorlayarak midem bulana bulana zorla yiyordum...
herşeyi yerim ama az işte....maksat da hem iştahım açılsın hemde kalori takviyesi zaten....
işe yarayacağına inanıyorum,..

Her şeyi yedim içtim işe yaramadı demiştin ben de çok yiyorsun sandım, en iyisini bilirsin kendin için tabi sonuçta biraz da psikolojik inanırsan illaki faydası olur :)

Her şeyi yedim içtim işe yaramadı demiştin ben de çok yiyorsun sandım, en iyisini bilirsin kendin için tabi sonuçta biraz da psikolojik inanırsan illaki faydası olur :)

herşeyi yiyip içiyorum gerçekten, sevmediğim bir yemek seçtiğim bir yiyecek yoktur herşeyi yerim, ama işte azcık azcık yiyorum...
midem küçük heralde benim, çabuk doyuyorum sofradan ilk kalkan benim :KK43:

herşeyi yiyip içiyorum gerçekten, sevmediğim bir yemek seçtiğim bir yiyecek yoktur herşeyi yerim, ama işte azcık azcık yiyorum...
midem küçük heralde benim, çabuk doyuyorum sofradan ilk kalkan benim :KK43:

canım sen bana 1 aylıgına gel ben sana nasıl kilo aldırırım bak :KK1: :KK1: evlendigimizde ben 50 eşimde 80 kiloydu şuan ben 90 oda 100 kiloyu geçtik nasıl vericez diye çırpınıyoruz balık yagı denedin mi? iştah açıyor ve çörek otu yagı bir deneyin isterseniz

canım sen bana 1 aylıgına gel ben sana nasıl kilo aldırırım bak :KK1: :KK1: evlendigimizde ben 50 eşimde 80 kiloydu şuan ben 90 oda 100 kiloyu geçtik nasıl vericez diye çırpınıyoruz balık yagı denedin mi? iştah açıyor ve çörek otu yagı bir deneyin isterseniz

ah ah canım, keşke öyle bişey olabilse, annem 85 kilo babam 100 kilo kardeşim 75 kilo :KK1: bekarken hep derlerdi annemlere siz bu kıza yemek vermezmisiniz diye :KK1: bekarkende böyleydim evliyim hala aynıyım..çocuğumun olduğunua kimse inanmıyor :KK1:
niyetim 60 başka istemem...balık etli olma duygusunu yaşamak isterdim yaa :KK14:
tahta kurusundan halliceyim işte :KK52: bu arada balık kapsüllerini çok içtim, ama pek işe yaramadı :) gerçi 3 kutu içip bırakmıştım...bu tozu deneyiyorum şimdilik bu da işe yaramazsa artık bilmiyorum ne olur :KK43:

canım benim birde çörek otunun yagını dene benim yegenimde çok zayıftı maşallah iştahını açtı ve kilo aldı 8 yaşında 14 kiloydu şuanda 19 kg sen bol bol hamur işi yap ye :KK1: :KK1:

Aklima benimde kilo almak icin bol bol cici bebe yedigim gunler geldi,
Allahim yaa, o zamanlar 48 kilodaydim, cok s.kintili bir hayatim vardi.
Suan 51 im ama artik umidi kestim hic ugrasmiyorum :KK1:

Valla hedef 53, ve o kiloda kalmam icin hergun cok ama cok yemem lazim.
Asiri cok yemeyi sevmiyorum migdem bulaniyor, rahatsiz oluyorum.
O yuzden pes ettim, belki evlenince coluk cocuga karisinca alirim dicemde,
Dayimin kizi uc cocuk dogurdu suan 55 kilo, genetik galiba.
Cabaladigima degmez galiba.

Valla hedef 53, ve o kiloda kalmam icin hergun cok ama cok yemem lazim.
Asiri cok yemeyi sevmiyorum migdem bulaniyor, rahatsiz oluyorum.
O yuzden pes ettim, belki evlenince coluk cocuga karisinca alirim dicemde,
Dayimin kizi uc cocuk dogurdu suan 55 kilo, genetik galiba.
Cabaladigima degmez galiba.

ona hiç umut bağlama canım :) bende bekarken aynı kilodaydım şimdi evliyim 4 senelik 3 yaşında da oğlum var hala aynı kilodayım :) gram bile değişmedi kilom...o evlilik çocuk vs vaadlerine inanma :)

X