kilo aldırıcı tozu aldım ve bugün başladım.... :)

kızlar bahsettiğim tozu 2 haftadan fazladır kullanıyorum, ve hem bol yiyip içmenin faydasıyla hemde bu tozun etkisiyle 1 kilodan biraz fazla kilo aldım :KK34:
yılllardır aynı kilodayım ama ilk kez alabildiğime şahit oldum....
inanamadım....
şükrler olsun demekki bende kilo alabiliyormuşum...:KK76:

kızlar bahsettiğim tozu 2 haftadan fazladır kullanıyorum, ve hem bol yiyip içmenin faydasıyla hemde bu tozun etkisiyle 1 kilodan biraz fazla kilo aldım :KK34:
inanamadım....
CANIM MERHABA

TOZUN İSMİNİ MAIL ATABILIRMISIN

Konu açılalı bayağı olmuş ama tozu bıraktıktan sonra aldığın kiloları kaybettin mi ? Devam ettin mi ? Cevap verirsen sevinirim canım

bir kilo falan gitti ama gerisi kaldı... birde tamamen benden kaynaklı yani, hiçbişey yiyemiyorum iştahsızım.. tozu bırakalı bir yıl olacak nerdeyse... eğer bırakmasam rahat 60 a çıkardım...

bir kilo falan gitti ama gerisi kaldı... birde tamamen benden kaynaklı yani, hiçbişey yiyemiyorum iştahsızım.. tozu bırakalı bir yıl olacak nerdeyse... eğer bırakmasam rahat 60 a çıkardım...
İnşallah iştahın tekrar açılır canım . Mutlu oldum işe yaradığına . Peki ücreti ne kadar normal eczanelerde satılan tozdan değil mi ?

Valla evlen kılo alırsın dedıler olmadı
Cocuk yap alırsın dedıler olmadı
Ikıncı cocukda yüzde yüz alırsın dedıler olmadı
30 yasına gelınce de almazsan artık sen ınsan olamazsın dıyorlar banabekarken 48 kıloydum nasıl olduysa 45 düştüm evlendım stresten 43 kılı oldum hala daha o kılodaydımkı şu 1 aydır 1,5 kılo ancak almısısm.artık süütten de mıdem bulanıyor anacım.o tozlar dan kullanılması lazım.ama hiç ara vermeden yoksa olmuyor .alamıyoruz kıloyu bizlere kalorı lazım ,bızlerde yiyici insan degılız malssef.bı tabak corba dahi yesenız yüzde yüz o tozlardan içmemız lazım ben bunu anca çözdüm:)arada gece cici bebe de yıyorum bi sütlaç kasesı kadar.hergün yapamıyorum tiksinti gelmeye başladı sütten :KK43:((korkuyorum burakıcam diye. Ne olur destek olalım bırbırımızehadi kızlar bı pantolon aldıgımızda yakısıcak basen kalca yeter bızlere otomatık olarak kadın gıbı hıssedıcez kendımızı.bıde bendekı dert kendı yaptıgım yemegı yıyemıyorum cok farklı herkez bayılır köftelerıme falan ben onları pişirirken doyuyorum böyle bısey olamaz ya:KK43:((

Valla evlen kılo alırsın dedıler olmadı
Cocuk yap alırsın dedıler olmadı
Ikıncı cocukda yüzde yüz alırsın dedıler olmadı
30 yasına gelınce de almazsan artık sen ınsan olamazsın dıyorlar banabekarken 48 kıloydum nasıl olduysa 45 düştüm evlendım stresten 43 kılı oldum hala daha o kılodaydımkı şu 1 aydır 1,5 kılo ancak almısısm.artık süütten de mıdem bulanıyor anacım.o tozlar dan kullanılması lazım.ama hiç ara vermeden yoksa olmuyor .alamıyoruz kıloyu bizlere kalorı lazım ,bızlerde yiyici insan degılız malssef.bı tabak corba dahi yesenız yüzde yüz o tozlardan içmemız lazım ben bunu anca çözdüm:)arada gece cici bebe de yıyorum bi sütlaç kasesı kadar.hergün yapamıyorum tiksinti gelmeye başladı sütten :KK43:((korkuyorum burakıcam diye. Ne olur destek olalım bırbırımızehadi kızlar bı pantolon aldıgımızda yakısıcak basen kalca yeter bızlere otomatık olarak kadın gıbı hıssedıcez kendımızı.bıde bendekı dert kendı yaptıgım yemegı yıyemıyorum cok farklı herkez bayılır köftelerıme falan ben onları pişirirken doyuyorum böyle bısey olamaz ya:KK43:((
O kadar iyii anlıyorum ki senii . Bana da evlenince alırsın diyorlar da evlendiğimde zayıf isem sonradan alsam ne olacak ? Gerçekten şöyle bi mağazaya girip beğendiğim pantolonu almak istiyorum . İçime tayt giymekten bıktım anacım . İnşallah alırız tatlııım inşallah

inanamadım....

merhaba iyi geceler.acaba hangi tozu kullanıyorsunuz sorabilirmyim?

O kadar iyii anlıyorum ki senii . Bana da evlenince alırsın diyorlar da evlendiğimde zayıf isem sonradan alsam ne olacak ? Gerçekten şöyle bi mağazaya girip beğendiğim pantolonu almak istiyorum . İçime tayt giymekten bıktım anacım . İnşallah alırız tatlııım inşallah
İnşallah canım benım aslinda bu kadar zayiflik bi hastalik ama doktorlar tas gibisin diyorlar bana nasil oluyorsa

Canim bu arada bende istiyorum o tozun ismini ama bak.bugüne kadar istahin varmiydi yoksa yiyip kilo alamayanlardanmisin tam olarak bize yaz bilelim ona göre alalim bizde:))ben mesela normal yiyorum geceleride bebe bisküvi vs ama alamiyorum.iki evlat anasiyim gören hala bekar saniyor biraz etlenmek istiyorum yav45 kiloyum ama 50 olmak hayalim :)))5 kilo icin can cekisiyorum resmen

inanamadım....
Kullandığın tozun ismini mesaj olarak atar mısın lütfen çok istiyacım var zayıf olmaktan bıktımm

Bu ürün senin iştahını açacaksa kilo alırsın bence
Sonuçta günde 3 bardak sütlü bu karışım sana ekstradan kaç kalori kazandıracak ki 3 kilo aldırsın?

Çok çok yediğine inandığın halde alamıyorsan gerçekten bir sağlık problemi de yoksa hormon vs dengeliyse, bence bazal metabolizmanın hızını ölçtür

Bu tarzda toz vb şeylern içindeki kimyasallar karaciğerde birikiyor ve kilo alayım derken sağlığından olmayasın
Ben de bu ilaçtan kullandım ve işe yaramadı. 1.74 boyundayım ve 47 kiloyum lütfen bana yardimci olun denemediğim bir şey kalmadı. Hiç istahım yok yemek yemek bana bir işkence gibi geliyor. Zayif olmaktan da bıktım ne yapacağım bilemiyorum

Ben de bu ilaçtan kullandım ve işe yaramadı. 1.74 boyundayım ve 47 kiloyum lütfen bana yardimci olun denemediğim bir şey kalmadı. Hiç istahım yok yemek yemek bana bir işkence gibi geliyor. Zayif olmaktan da bıktım ne yapacağım bilemiyorum
o tozu merak ettim mesaj atar mısın canım iştah konusunda sana tavsiye vercem bende bi ürün kullanıyorum karnım doysada ağzım boş durmuyor ekstra bişeyler daha kullanmak istiyorum

X