kilo alıcam artıkk!! :) inat değilmi

Evet canim gün içinde bile yiyorum :) az kilo alim derken dobi gibi olucam diye korkmaya bsldm:)))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Onun yerine her akşam mantı ve sonrasında kuruyemiş yerseniz yine aynı sonucu alırsınız, tek bisküviye bağlamayın kendinizi :KK66:

Bİrgün kilo vermek için çabalayacağımız hiç aklıma gelmezdi ama oldu. 20-21 yaşlarında bende çok zayıftım çok dert edinirdim bunu ama inanın bana sonra yaş ilerledikçe ztn kilo alıyorsunuz ve vermenizde zorlaşıyor. Bu kadar takmayın böyle şeyleri. Allah sağlık versin gerisi hiç önemli değil

Çok doğru söylemişsin, yaş ilerledikçe hem daha hızlı kilo alınıyor hem de alınan kiloları vermek zorlaşıyor.Bu sebeptendir ki siz henüz gençken, eğer cidden sağlık problemine yol açabilecek bir kilo sorunu yaşamıyorsanız zayıflıktan dolayı, olmanız gerekenin biraz altında bir kiloya sahip olmanız bir zarar teşkil etmez.Hatta aksine ileride zaten kilo alacağınız için biraz geriden başlamanız avnataj olur sizin için.Ama illa diyorsanız ki, almak zorundayım işte gelinlikte çok zayıf yakışmıyor, o zaman o sizin bileceğiniz iş.Ama bence birkaç kilo eksik birkaç kilo fazlaya göre her zaman daha iyi duruyor.Hem de genç gösteriyor.

X