Kilo almak için neler yapıyorsunuz?

dlk1s

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2022
1
0
24
Kilo almak için yaptığınız şeyler neler paylaşabilir miyiz belki katkısı olur

yosunlukek

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2019
1.046
2.292
Valla kendimi bildim bile aynı kilodayım almayı ne kadar çok istiyorum bilemezsin ama ne iştahım var ne başka bir şey. Geçen ay demir ilacı kullanmaya başladım demir eksikliğim yüzünden ondan sonra 2 kilo aldım

neyapar

Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2021
363
215
Valla kendimi bildim bile aynı kilodayım almayı ne kadar çok istiyorum bilemezsin ama ne iştahım var ne başka bir şey. Geçen ay demir ilacı kullanmaya başladım demir eksikliğim yüzünden ondan sonra 2 kilo aldım
Ferro mu kullanıyorsunuz

Unicornbe

Golden Dragon✨🐉
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
14 Kasım 2007
2.979
1.876
Bazı kilo alamama durumları stres kaynaklı olabiliyor şöyleki kendimi bildim bileli 48 49dan ileri gidemedim.Karakteriniz beslenme seklinizede yansıyor.
İş stresi aile olumsuz düşünceler kafada dönünce iştah azalıyor.Yaşamak için yiyorsun diyor çevre... yemekten sonra tatlıyıda meyveyide yiyim yok tabi çabuk doyuyorsunuz zaten.
Benim geçen yıl cok stresli Bi dönemim oldu işte uzun saatler çalısma,aile ve sağlık durumları üçgenindeydim çalışma ortamı artık duygu durumumu çok etkilemeye başladı ,hayata isyan modu hep açıktı.Karakter yapım gereği toplumda can sıkıcı bir durum varsa hemen dert ediyordum kendime annemle hast gidiyim hastanede hasta ve durumu kötü insanlarla karşılasınca gece uyuyamazdım.Sonuç psikyatr gittim verdiği ilaç 12kg aldırdı nasıl açıkıyordum sürekli gece kalkıp yemek yiyordum kafam rahat tabi müzik eşliğinde kahvaltı hazırlıyorum her sabah kendime... işede rest çektim tabi güle oynaya istifayı verdim benden iyisi yoktu.
Sizde buna benzer durumlardan geçtiyseniz Bi pskiyatri öneririm.

Monotonlisa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2022
712
1.948
27
Ben zar zor 3 kilo almıştım ama bir rahatsızlık geçirdim o kiloları geri verdim .
Şimdi tekrar almak için cici bebe karışımına başladım .

Brrk

Guru
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Mart 2011
6.026
14.989
Hayatım boyunca gördüğüm en yüksek kilo 45.
Cici bebe, pekmez, cart curt her şeyi denedim olmuyor. Alsam da geri veriyorum bir şekilde. Aslında olay tamamen iştahla ilgili.
Geçen sene bir takviye aldım internetten 4 ayda 8 kg civarı aldım. Bu takviye tamamen iştah açıyor, yani öyle kullandım bitti gitti değil. Yemezsen yine almazsın.
Ama ne oldu? Tabi ki istikrarlı bir insan olmadığım için bıraktım. Bıraktıktan sonra kilom 3 ay falan sabit kaldı sonra yine verdim.
Şimdi aynı takviyeden yeniden aldım, yeniden başlayacağım. Düzenli kullanırsam ve yemek yersem alırım biliyorum ama kendime güveniyor muyum? Asla.
Yine de bir noktada metabolizma hızımızın yüksek olduğunu ve kim ne derse desin diğer insanlardan daha az yediğimizi kabullenip kendimizi sevmek zorundayız.
Ömür boyu da takviye kullanacak değiliz

ilkelabdi

Ne huzuru ya huzurevi mi burasi?
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2021
758
564
Hayatım boyunca gördüğüm en yüksek kilo 45.
Cici bebe, pekmez, cart curt her şeyi denedim olmuyor. Alsam da geri veriyorum bir şekilde. Aslında olay tamamen iştahla ilgili.
Geçen sene bir takviye aldım internetten 4 ayda 8 kg civarı aldım. Bu takviye tamamen iştah açıyor, yani öyle kullandım bitti gitti değil. Yemezsen yine almazsın.
Ama ne oldu? Tabi ki istikrarlı bir insan olmadığım için bıraktım. Bıraktıktan sonra kilom 3 ay falan sabit kaldı sonra yine verdim.
Şimdi aynı takviyeden yeniden aldım, yeniden başlayacağım. Düzenli kullanırsam ve yemek yersem alırım biliyorum ama kendime güveniyor muyum? Asla.
Yine de bir noktada metabolizma hızımızın yüksek olduğunu ve kim ne derse desin diğer insanlardan daha az yediğimizi kabullenip kendimizi sevmek zorundayız.
Ömür boyu da takviye kullanacak değiliz
Adi ne takviyenin