kilo almak isteyenler burayaa

prenseslergibi

Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2016
34
31
27
merhaba kızlarr ben çok zayıf bi insandım kemiklerim sayılıyordu neredeyse boyumda ideal boydaydı o yüzden kendimi beğenmiyordum,hayalimde hep balık etli olmak vardı ve şuan istediğim kilomdayım :) bunuda sizinle paylaşmak istiyorum.Ben eczacınında onayıyla PRAKTEN diye bi şurup aldım. yan etkisi yorgunluk ve uyku yapıyor yazıyordu ama bana yorgunluk yapmadı. şurup iştah açıcı bi şurup tabi çok ümitsizce aldım ama çok çok memnun kaldım. şimdi kızlar sabahleyin kalkıyosunuz kahvaltınızı yapın az yada çok bşeyler yiyin aç karnına içmeyin çünkü faydası olmuyor. kahvaltıdan sonra 1 kaşık için hissediceksiniz zaten ilacın faydalarını sürekli bi açlık hali oluyor yediğiniz şeyleri iştahla yiyosunuz yediğinizden zevk alıyorsunuz. ben size bunu günde 2 kez tavsiye ediyorum 1.cisi kahvaltudan sonra 2.si ise gece yatmadan önce(ama muhakak bişeyler yiyin öyle için) ilacı için ve yatın ben gece uykumdan kalkıp bile yemek yiyordum babam artık mutfağı kitliyordu korkuyodu bana bişey olucak diye içip yattığıunız zaman sabah büyük bir iştahla kalkıcaksınız o yemekten zevk alıcaksınız bu arada ben 6 yıldır sigara içyorum sigara iştah keser ama bu ilac sayesinde bana mısın demedi :) sorularınızı yorumlarınızı bekliyorum hoşçakalın :):KK200::KK200:

Prakten ve muadilleri aslında antihistaminik yani alerji için kullanılan ilaçlar. İştah açması da yan etkilerinden biri. Uyku ve yorgunluk da bu etkilerden, sebebi ise karaciğer enzimlerini ciddi anlamda yükseliyor olması. Yani alkol kullanan biriyseniz ya da benim gibi karaciğer enzimleri yüksek bir kişiyseniz, herhangi bir tur hepatit taşıyıcı ya da hastası iseniz ters istikamete koşarak kaçın derim. :KK62:

Ben de oldukça düşük kilolu bir insan olduğumdan bir umut bunu da denedim, çoğu kişi gibi ben de içtikten sonra önümde bir tepsi yemek olsa da yeyip hemen tepsinin içinde kedi gibi kıvrılsam diye düşündüm:KK70:uyumak da hic bu kadar tatli gelmemişti. Ama sadece 1 hafta sürdü bu tatlı muhabbet, sonra yükselen enzimler bozulan vücut fonksiyonları...

Doktor kontrolü olmadan kilo almak uğruna hiçbir ilacı kullanmayın. Böyle şeylerle kilo almaya çalışmak yerine önce bi kontrolden geçin sorun yoksa dengeli ve düzenli beslenmek için çabalayin. İştahım yok diyenlerdenseniz telefonunuza bunun için hazırlanmış uygulamalar yükleyin yazio, fatsecret gibi bunlar çok iyi motivasyon sağlar. Ve son olarak iştahsızlık yoktur moral motivasyon eksiği vardır. Sizi kötü etkilieyen kişileri olayları işleri hayatımızda dışarı atın, enerjiniz de iştahınız da yerine gelir.

X