Kilo Almak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Daha 42 kiloya bile ulaşamadım.Bir gün iyiysem diğer gün kötü.
Çok sıkıldım ben...
Bir de şu iştahsız çocuklarından dert yanıp utanmadan tokat attıklarını buraya yazanlar var ya hepten çıldırıyorum.Yok işte iştah ben sanki çok memnunum durumumdan.

kimmiş o yaaaaa :KK52::KK52:yazık günah ya nasıl tokat atarlar hiç dayanamam çocuklara yapılan şiddete:KK45::KK45: ya kıyamam iştahsızlığın ne olduğunu en iyi ben bilirim bi tabağı bile bitiremiyorum bi sitede okudum bugün *yavaş yemekte zayıflığa neden olyomuş bi dilim pastayı 6dk da bitirmek gerekiyormuş ya ufffffffffffff bende senin gibiyim saatlerce yarım tabak yemeği bitirmek için uğraşırım..:KK56::KK56:....şu midemi 1 beden büyütsem:KK31: gerisi kolay olur galiba..inşallah:KK31::KK31::KK31::KK31:

kimmiş o yaaaaa :KK52::KK52:yazık günah ya nasıl tokat atarlar hiç dayanamam çocuklara yapılan şiddete:KK45::KK45: ya kıyamam iştahsızlığın ne olduğunu en iyi ben bilirim bi tabağı bile bitiremiyorum bi sitede okudum bugün *yavaş yemekte zayıflığa neden olyomuş bi dilim pastayı 6dk da bitirmek gerekiyormuş ya ufffffffffffff bende senin gibiyim saatlerce yarım tabak yemeği bitirmek için uğraşırım..:KK56::KK56:....şu midemi 1 beden büyütsem:KK31: gerisi kolay olur galiba..inşallah:KK31::KK31::KK31::KK31:

Bir dilim pasta da o bir dilim nasıl acaba?
Bazen bir lokma daha yesem bütün yediklerimi çıkaracakmışım gibi geliyordu ilaçla biraz düzeldi işte ama hala hızlı yiyemiyorum.
Şu kadar diyeyim.Çocuklarla ilgili bölümün beslenme ile ilgili olan kısmı,oradaki konular çileden çıkarıyor beni..
Kimse de çocuklarının ne hissettiğiyle ilgilenmiyor.
Bugün normal yedim.Dün gece o kadar üzülmeme karşın kilo vermemişim o iyi..

İlacı günde üç kere kullanacağım ama nasıl?
Yeri geliyor dışarıda yiyorum yeri geliyor evde.Koca şişe çantada..:KK53:

Bir dilim pasta da o bir dilim nasıl acaba?
Bazen bir lokma daha yesem bütün yediklerimi çıkaracakmışım gibi geliyordu ilaçla biraz düzeldi işte ama hala hızlı yiyemiyorum.
Şu kadar diyeyim.Çocuklarla ilgili bölümün beslenme ile ilgili olan kısmı,oradaki konular çileden çıkarıyor beni..
Kimse de çocuklarının ne hissettiğiyle ilgilenmiyor.
Bugün normal yedim.Dün gece o kadar üzülmeme karşın kilo vermemişim o iyi..

İlacı günde üç kere kullanacağım ama nasıl?
Yeri geliyor dışarıda yiyorum yeri geliyor evde.Koca şişe çantada..:KK53:
off ya bende öyleyim sabah bi kahvaltı yapim dedim (genelde yapmam)yarım saat yediklerim zehir sanki yutamıyorum sorun burda birazda sindire sindire yiyoruz :KK14:
dün mama ya başladım yiyemedim. bi bardağa koydum içerim bi dikişte diye onuda yapamadım 2 saatte bir yudum... neredeyse istifra edecektim bardagın dibinde kalanı içemedim döktüm ama alışacam sabahta :KK56::KK56::KK56::KK56:sıkı bi kahvaltı yaptım..işe yarar inşallah seraelf in dediği gibi birazdanda öğle yiyecem sonra pirinç unu muz falan kesinlikle açlık hissetmemeliyim:2:

off ya bende öyleyim sabah bi kahvaltı yapim dedim (genelde yapmam)yarım saat yediklerim zehir sanki yutamıyorum sorun burda birazda sindire sindire yiyoruz :KK14:
dün mama ya başladım yiyemedim. bi bardağa koydum içerim bi dikişte diye onuda yapamadım 2 saatte bir yudum... neredeyse istifra edecektim bardagın dibinde kalanı içemedim döktüm ama alışacam sabahta :KK56::KK56::KK56::KK56:sıkı bi kahvaltı yaptım..işe yarar inşallah seraelf in dediği gibi birazdanda öğle yiyecem sonra pirinç unu muz falan kesinlikle açlık hissetmemeliyim:2:

Pirinç ununu yiyemedim ben.Ne tatlı gibi ne tuzlu gibi değişik birşey.
Bebekler nasıl yiyor onu bilmem..:KK53:

nil acaba ilacın ismini banada gönderebilirmisin ? ben sana özel mesaj atamıyorum henüz. bende kendi çabalarımla 45 ten 50 ye yaklaşık 6 ayda sindire sindire geldim ve kk bana baya yardımcı oldu gaza gelmek istediğim zamanlarda buradaki konuları okudum daha bu sabah 50 kilo 300 gr olduğumu gördüm çok mutlu oldum :KK9:

kızlar 2 yıl önce aldığım ama arkası bol durduğu için hiç giyemediğim bi pantolon vardı bugün buldum giydim :nazar: ve çok mutlu oldum herkes yüzümün bile güzelleştiğini söylüyor bende çok seviniyorum her seferinde galiba 5 kilo daha alsam tam olacak :KK3:

kimse yok mu ya vazmı geçtiniz biraz hareketlenin ya yazdıklarınızı okudukça gaza geliyorum ama kimse yok:KK52::KK52::KK52::KK52::KK53:

bende bayadır uğraşıyorum kilo almak için smdı kalori hesabı yaparak alıyorum yani bi hafta oldu bunu deneyeli 1.5 kilo aldım bile :))
s:KK15:

merabalar kızlar.ben beslenme danışmanlığı yapıyorum.yani insanlara doğru beslenmeyi öğretiyoruz.kilo almak ya da vermek isterseniz ve yardıma ihtiyacınız olursa ben burdayım =)

valla bende kılo vermek ıcın elımden gelenı yapıyorum ama tutamıyorum bogazımı ama yınede ıyı ılerlemedeyım su ıcınce o kadar cok etkısı oluyor kı..:)

Arkadaşlar merhaba.Bir zayıf daha katıldı aranıza hayırlı olsun :) bir süredir takip ediyordum yazılanları ve daha fazla dayanamayıp üye oldum çünkü mutluyum yalnız değilmişim :)
Benim hikayem de şu.27 yaşındayım ve 20 yıldır boyuma göre kilom her zaman azdı.ki hala öyle!boyum 1.70 kilom 44.. hayatım boyunca gördüğüm maksimum kilo 49! sanırım o da ergenlik hediyesi falandı,bi daha da olmadı zaten :))
Herhangi bi sağlık problemim yok. bi uzmana gittim yıllar önce,beni kapı dışarı etti resmen.neymiş altı üstü 5 kilo alsam yetermiş,taktığım şeye bakmış!bi daha da uğramadım zaten,kendi başımın çaresine bakayım dedim.dedim de,olmuyo olmuyo olmuyo!34 beden bulmak için mağaza mağaza gezmekten bıktım artık!ne var sanki 50 kilo falan olsam :KK43: iştahımın az olduğunu düşünmüyorum.yani normal düzeyde bence(üzüntü anları hariç).ama arttırmam lazım.mesela tabağımda asla yemek bırakmam,her türlü besini tüketirim,sağlığıma dikkat ederim.ekmekle aram iyidir. ama ikinci tabak yemek istediğim çok nadirdir.belki de hata burda,ama eğer ısrarla yersem toptan geri çıkacaklar hissiyle lavaboda alabilirim soluğu :)) Bi de kırmızı-beyaz farketmez etle aram süper.et,makarna,salata,ekmek,muz,vs..bunlar nasıl kilo aldırmaz yaa! :KK43:
Neler denediğimden bahsedeyim bi de:
-Meşhur balık yağları!bir yıl kadar kullandım,işe yaramadı.aksine iştahım kapandı.
-İştah açıcı,kan yapıcı özel aktar karışımları,macunlar,tozlar,vs..işe yaramadı.
-Spor yaptım,ağırlık çalıştım 2 kilo aldım durdu kaldı!sporu bırakınca o da gitti.
-Yatmadan önce mantılar,hamur işleri vs denedim.midem el vermeyince vazgeçtim.
-Bi ara panik atak tedavisi için antidepresanlar kullandım,kesin kilo alırsın dediler,gene olmadı :)
-Fast-food denemesi yaptım geçen ay zavallı vücuduma kıydım bi süre.günde 1 hamburger 1 kutu kola.iki haftada aldığım kilo 2 kg.! ama vazgeçtim çünkü sağlıklı değil,kanser falan olmak istemiyorum kilo alcam diye allah korusun.

Şimdi hayatımda yapmam gereken bazı değişiklikler var bu konuda önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar.Yani nerde yanlış yaptığım konusundaki fikirlerim şunlar:
-Tatlıyla hiç aram yok,çünkü ben tuzlu,ekşi,acı seven bi insanım :) ama çikolata yerim o da en fazla günde yarım paket.
-Hamur işi de pek sevmem,güzel bi börek varsa yiyeceğim iki dilimdir.Çay varsa yanında tabii :)
-Kuru yemiş,pekmez,tahin..isimlerini bile duymak istemiyorum :))
-Uyku!Fazla uyuduğum için vücudum fazla kalori yakıyo olabilirmiş.bunu da bi türlü azaltamadım!ve uykum düzenli değil.
-Çayı,kahveyi,kolayı severim.günde 1 kahve,3 çay,bi iki bardak kola tüketiyorum ortalama,ama yanlışmış :KK43:
-içtiğim sigara günde 5'i geçmez.sigarayla alakası yok çünkü ben sigaradan önce de aynı kilodaydım.
-iki öğün yemek yiyorum,kahvaltı ve akşam yemeği.akşam yemeğim 9-10 gibi falan.çünkü benim vücut saatim gece programlı sanırım.kahvaltım da öğlen 2 civarı çünkü :) ben de istiyorum 5-6 öğün olsun ama midem almıyo ki napiim :KK43:

Son olarak prakten denen şu iştah açan allerji şurubunu denemek istiyorum.işe yararsa istediğim kiloya gelinceye kadar kullanıp bırakıcam.bi allerji şurubunun çok zararı olacağını sanmıyorum çünkü bebeklere bile kilo alması için doktorlar tarafından verildiğini biliyorum.Son umudum bu.Yanına da takviye kuvvet Benexol adında B12 vitamini tavsiye ettiler.bakalım neler olacak,bakalım ekstra yemek yeme isteğim olacak mı :))
Şu bomba diye tabir edilen iranlı aktarın bitkisel hede hüdesini de merak ediyorum aslında ama deneyen arkadaş varsa bilgi verir inşallah.benim ona henüz cesaretim yok da :)
İşte böyleee...Sanırım hayat hikayem bitti :)) Söz sizde arkadaşlar :)

Merhaba, bende aynen senin gibiyim yıllardır kilo alamıyorum kullanmadığmı hap ilaç kalmadı , neyseki benim doktor iyi çıktı zamanla alırsın dedi , bende tatlı çikolata hamur işlerini pek sevmem nadır yerim yani bizim sorunumuz bu bence sen bir yol bulabildin mi

nil acaba ilacın ismini banada gönderebilirmisin ? ben sana özel mesaj atamıyorum henüz. bende kendi çabalarımla 45 ten 50 ye yaklaşık 6 ayda sindire sindire geldim ve kk bana baya yardımcı oldu gaza gelmek istediğim zamanlarda buradaki konuları okudum daha bu sabah 50 kilo 300 gr olduğumu gördüm çok mutlu oldum :KK9:

işe yarıyorsa bana verin ilacın adını yahu sevabınıza , ben 32 yaşındayım daha 50 kg görmek nasip olmadı

bir bir buçuk sene once 60 kiloydum. şu an 49 kiloyum. tamam fazla zayıf değilim - ya da bana öyle geliyor- ama kilo almak istiyorum. kahvaltımı güzelce ediyorum, öğle yemeğimi mutlaka yiyorum, akşam yemeden yatmıyorum ama yok! 48,5 49 gidip geliyorum.
öyle baskül hesabı da kilo almak istemiyorum bir de ben. kilo alayım derken komik olmayayım sonra

X