Kilo Almak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

zaten zayıftım ama 1 ayda 3 kilo daha verip daha da zayıfladım :KK43: derdimize bir çare... bebe bisküvsi sürekli yiyorum çok da severim fakat bir süre sonra mide bulantısı yapıyor maalesef

Ne zmandan beri yiyorsun cnm? ve nasl hazırlıyorsun pekmezde katyomusun içine ? bende başladımda İnşaallah işe yarar
ara ara yiyorum canım ama artık sürekli yapacağım ramazan dolayısıyla şu an yiyemesem de.. baya büyük bir kasede yapıyorum içine badem veya fındık koyuyorum çoka z da pekmez.. fakat bebe bisküvisi zaten tatlı olduğu için pekmez bazen ağır geliyo canım

ara ara yiyorum canım ama artık sürekli yapacağım ramazan dolayısıyla şu an yiyemesem de.. baya büyük bir kasede yapıyorum içine badem veya fındık koyuyorum çoka z da pekmez.. fakat bebe bisküvisi zaten tatlı olduğu için pekmez bazen ağır geliyo canım

Çok düzenli yemen lazım 1 gün bile aksatmadan yoksa işe yaramıyo:/ evet bebe bisküvisi aşırı tatlı ben pekmezsiz daha çok seviyorum ama napayim kilo aldırır dye pekmezde katyorum artık alamamktan bıktım :/ nişanımda ideal kilomda olmak istiyorum nasipse..

bende bugün başlıyorum sütü pek sevmiyorum acaba cici bebe yesem günde 15-20 adet olmaz mı ya:44:
Sanmıyorum canm yani sütü sevmiyo olablrsın ama cici bebeyle çok hoş bi tadı olyo iştahda açıyor baya öyle mama yapda dene bence hiçmi içemezsin süt ? ben birde köyden alıyorum sütü marketdende almıyorum :)) ama çabalarımın sonucu iyi olurda alırım inşaallah ya alırsam yazarım buraya

Çok düzenli yemen lazım 1 gün bile aksatmadan yoksa işe yaramıyo:/ evet bebe bisküvisi aşırı tatlı ben pekmezsiz daha çok seviyorum ama napayim kilo aldırır dye pekmezde katyorum artık alamamktan bıktım :/ nişanımda ideal kilomda olmak istiyorum nasipse..

umarım olursun canım ben nişan stresinden 4 kilo vermiştim kilo alcam diye ama hiçbirşey yiyemedim söz nişan falan o 4 günlük sürede ağzıma 2 lokma yemek koyamadım :S şimdiyse iştahım açıldı maaşallahh

umarım olursun canım ben nişan stresinden 4 kilo vermiştim kilo alcam diye ama hiçbirşey yiyemedim söz nişan falan o 4 günlük sürede ağzıma 2 lokma yemek koyamadım :S şimdiyse iştahım açıldı maaşallahh

Umarım .. beni de strees sardı geriliyorum düşündükçe ama iştahımda çok değişklik olmadı yiyorum yiyipte kilo alamayanlardanım yapıyla alakalı annemde öyleymiş ..

Umarım .. beni de strees sardı geriliyorum düşündükçe ama iştahımda çok değişklik olmadı yiyorum yiyipte kilo alamayanlardanım yapıyla alakalı annemde öyleymiş ..

bizim de genetik canım hep 45 kiloydum ben ve çok yerdim ama nişan haftası 41e düştüm iştah falan gitti heyecan tabii kolay değil.. senin ne kadar var nişanına?

Sanmıyorum canm yani sütü sevmiyo olablrsın ama cici bebeyle çok hoş bi tadı olyo iştahda açıyor baya öyle mama yapda dene bence hiçmi içemezsin süt ? ben birde köyden alıyorum sütü marketdende almıyorum :)) ama çabalarımın sonucu iyi olurda alırım inşaallah ya alırsam yazarım buraya

yok içerimde her gün öyle içemem mama gibi. zorlayacağım artık. bide süt tok tutar kese iştahı normalde. cici bebeyle nasıl iştah açıyor ki? deneyip göreceğiz. ben köy sütü hayatta içemem kokusu mahveder beni :)

Aynen zaten normaldede heyecanlı bi yapım vardır ki nişan yani buuu .. Ramazan bayramında İnşaAllah .. senin boyun kaç canm

boyum 160 canım.. ayy az kalmış bilirim o heyecanları ben de yeni atlattım.. İnşallah herşey dilediğin gibi olur canım hem kilo versen de boşver o gün en güzel sen oluyorsun 100 kilo da olsan 40 kilo da :KK66:

yok içerimde her gün öyle içemem mama gibi. zorlayacağım artık. bide süt tok tutar kese iştahı normalde. cici bebeyle nasıl iştah açıyor ki? deneyip göreceğiz. ben köy sütü hayatta içemem kokusu mahveder beni :)

Ben bayılırım işte köy sütüne:)) cicibebeyle mama yapnca bende iştah açıyor herkezde farklı olur belki kimisinde hemen keser iştahı ama bende öyle olmadı gerçi kilo da almadım daha 3 gün çok erken bakacağız artık ... 54 kiloyla çok iyi oluyorum bi ulaşsam o kiloya :/

Öncelikle hepinize merhaba :) ben yeni kayıt oldum ama uzun zamandır sıkı takipçisiyim bu sitenin ve allah razı olsun cumlenizden cok faydali şeyler öğrendim öğreniyorum :) Benim uzun zamandır kafama taktığım problemim kilom ve göğüs ölçümle ilgili. Aslında ikisi birebir bağlantılı, gördüğüm kadarıyla kilo aldıkca vücut şekli kadınsilasiyor gibi geliyor bana. Hatta sırf bu göğüs ve kilo olayından dolayi evlenme fikrine uzagim. Bilirsiniz, destekli ic çamaşırları olduğundan daha güzel ve farklı gösteriyor insanı, bu da bana sahtekar hissettiriyor :KK43: Velhasıl sırf karbonhidrat beslenince dengesiz kilo alma sonucu belde toplanıyor. Ama dengeli bi beslenmeyle dengeli kilo alınabiliyormus diyetisyenim öyle söyledi :) ben buraya kendi beslenme programımı yazayım, belki fayda görürsünüz. Insallah ben de görürüm tabii :) Ben hep yemek yeme sorunum yok diyodum da bu programı uygulayinca baktım zorlanıyorum o kadar da çok yemiyormusum doğrusu. 173 boyum 48 kiloyum.

Sabah 8-8.30 arası kahvaltı.
1 haşlanmış yumurta
2 tatlı kaşığı pekmez
3 dilim ekmek
5 6 zeytin
2 dilim peynir
yeşillik domates vs.
açık çay

10.30da ara öğün var. Aman kızlar dikkat ediyoruz öğün kaçırmıyoruz.
1 avuç kuru üzüm
1 avuç kuruyemiş

12.30-13.30 arası öğle. Ben okulda olunca ekmek arası dedik ama porsiyon olabilirmiş
Ekmek arası tavuk/et ve ayran
ya da
et/tavuk pilav ayran
yeşillik

16.00 kusluk
bir adet tost ayran

18.30-19.00 akşam
Sebze yemeği+ et/tavuk/balık+ salata+ çorba
ya da
5-6 köfte+ pilav+ salata+ çorba
Arttırılabilir.

21-22.00 gece
2 meyve
1 avuç kuru üzüm
1 avuç kuruyemiş
1 sb süt(yatmaya yakın)

Benim listem bu belki işinize yarar. Çorbayı bilerek sona yazdım. Yemek öncesi yenirse mideyi dolduruyomus, sonunda yiycekmisiz. Karbonhidratı ya proteinle dengeledik ya da hiç koymadık.

Not: Göğüs olayı içinde çörek otu yağı kullanıyorum ve ciddi söylüyorum fark var. Yani daha baştayım, öyle cm oynaması çok zor da normalde 75 dolguyu zor dolduran ben doldurabilir hale geldim. Bakalım. Diyceklerim bunlar :) insallah hepimiz istediğimiz hale sağlığımızla geliriz :)

X