Kilo Almak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

ogesciiim hurmanın göğüs büyütmeye faydası mı varmış.
bir de kilo alan arkadaşlara sormak istiyorum, kilo aldıkça göğüsler de büyüyor mu?
kilo alırken göğsümüze de almamız için özellikle tercik edeceğimiz bir yiyecek var mı? :)

selam canım..

http://www.kadinlarkulubu.com/2-ayda-2-beden-buyuk-gogusler-icin-t210404/index.html

bu topiğe bakarsan anlarsın demek istediğimi..
göğüs büyümesini ben bi ara baya bi kafaya takmıştım gerçi hala takığım :)

bazıları kilo almakla göğüs büyümesinin alakası olmadığını söylüyor
kilom boyuma göre ideal ama göğüslerim çok küçük diyen çok var bu forumda

ama ben yinede kilo almakla bağlantısı olduğunu düşünüyorum
ben diyetisyene gittiğimde sormuştum belli bi yaştan sonra gelişim durduğu için
fazla etki etmez ama dolgunluk elbette yapar demişti..

benimkilerin cevresi vücuduma göre ideal ama çok dolgun değil
sanırım kilo alarak dolgunlaştırabilirim o yüzden hurmaya ve kilo almaya devam hihoyyyt

Arkadaşlar xxxx kullandım kilo aldım diyenler nerde? Şu şuruptan ne zaman ne kadar içeyim yahu biriniz bişey söyleseniz diyorum ne güzel olucek. :dilcikar:

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam kızlar nasılsınız?
Ben biraz önce platesimi yaptım nefes egzersizlerimi yaptım..şuan çook rahatım.ama anladım ki benim daha çok plates yapmam gerek her yanım tutulmuş açılmıyo ya ...platesi nasıl yaptım? tv 8 de ebru şallı hergün saat 10.00 da yarım saat plates yaptırıyo onunla yaptım :KK70: ama kadın nasıl açıyo o bacakları benimki kırılacak gibi oldu ya..neyse bugün ilk günümdü..ilerki günlerde inş vücüdümu iyi hissederim...kahvaltımı da yeni yaptım ama şimdi ara öğün yemem gerekiyo hem plateste kaybettiğim kaloriyi almak için..
artık erken de kalkmaya çalışacağım...sabah 8.30 9.00 gibi kahvaltı yapmam gerek ki saat 10.00 da da plates yapabileyim.tabi sonrada ara öğünümü yiyebileyim diye..

benden şimdilik bu kadar görüşmek üzre..

arkadaşlar benımde kılo almam lazım xxxx ürünlerini denedım ama bana mıde bulantısı dişinda bır etkı yapmadı bır dönemde xxxx kullandım 1 ay kadar bır süre daha doğal nasıl kılo alabılrım suan demır eksıklıgı için tedavı görüyorum iştahımın açılması lazım ama nasıl lutfen bana yazın,,,,,,,
,

Ben de evlenene kadar hep 48-49 kiloydum daha yukarısını göremiyordum.
Boyumda uzun olunca cılız bi görüntüm vardı.

Evlendikten sonra alıyorsunuz kızlar kiloyu,kilo almak isteyenler evlensin bence :))

Birde gece yemek yemeyi deneyin.

Alma vaktiniz gelmediyse ne yaparsanız yapın alamak zor oluyo benim fikrim bu.

evet evlenince kilo alınıyor acayip bir durum.banada çevremdekiler boşver şimdi zayıf kal evlenince alıcan zaten, tadını çıkar zayıflığın diyor.ama aynı zamanda çok zayıfladın diyende var.
44 kiloya düşmüşüm elimden geldiğince geceleri birşeyler yemeye çalışıyorum ama gündüz özellikle sabahları kalktığımda hiç birşey yemek gelmiyor içimden.dr vitamin filanda verdi ama hiçbir etkisi yok.
ben psikolojiylede ilgili olduğunu düşünüyorum. bu aralar çok moralim bozuk buda insanın bünyesine yansıyor birde çok kafama takıyorum almak için daha çok stres yaratıyor.
bence çok fazla takmayın alıcam diye oda engelliyor kilo alımını bence..
inş. en kısa zamanda herkes istediği kiloyu alır.
çok etkili bir yöntemi olanlar burda bizimlede paylaşırsa çok sevinirim..

slm aranıza yeni katıldım arkadaşlar, bütün her yerde kilo vermekle ilgili şeyleri duyunca sinir oluyorum hiç zayıfları düşünen yok mu ya, boyum 1.50 kilom 41, kilo istiyorum lütfen önerilerinizi yazın, internette satılan kilo alıcılar bi işe yaramadı, sporcuların kullandığı xxxx ve xxxx isimli ilaçları kullandım alamadım, iştahı çok açık biri değilim ama kilo almak için zorluyorum, önerilerinizi yazın lütfen

evettt çok boşladık hemde sadece topiği değil ben kilo alma işinide boşladım.ama çok şükür kilomda düşme olmadı..yani en azından korudum buna da çok şükür...ama baktımki çok stres yapmaya başladım bu sefer üzülüyorum o yüzden biraz boşlamak zorunda kaldım...

acaba praktene başlasammı diyorum...bi yandan da hele bugün kendi yaşıtım olupta çocuk doğuran arkadaşlarımla bir araya geldim...ve hepsinin çok kilo aldığını görünce de korktum açıkçası ...onların yanında bu halimle çok hoştum bence hepsi bana imrendi :KK70: maşallah...bi 3 , 4 kilo alırsam iyi çok kilo da iyi değil yaa...43.5 kiloyum şuan 48 olsam şuan iyi olur diyorum ...neyse arkadaşlar herkese bol kalorili günler diliyorum...hepinize iyi akşamlarrr

arkadaşlar bnde aranıza yeni geldim..inşallah bnide o sımsıcak yuvanıza alırsınız..Bnde çook kilo almak istiorum çünkü artık dümdüz olmaktan bıktım :KK43: bnm boyum 167 kilom 47 lütfen bana yardım edernmisiniz nasıl klo alabilirim?BN öncelikle çok iştahsızım yani istesemde yemek yiyemiyorum yesemde alamıyorum.oof bilemiorum işte..galiba sorunum iştahsızlık :KK43: çok kez doktora gittim ve hiçbir sonuç alamadım çünkü hiçbir sorunum çıkmadı.Sadece bir iki tane vitamin ilacı yazıp gönderdiler :KK43: NE yapamam gerkio arkladaşlar nasl kilo alabilirim??artık bıktım usandım zayıf olmaktan hiçbir çekiciliği yok :)Lütfen bilgilerinizi deneyimlerinizi paylaşırsanız bnmle çok mutlu olurum ltfn!!dört gözle yazmanızı beklicem..

Güzelim çok güzel yazmişsin ama zaten sorunumuz yiyememek.bizde bunlari yiyebilsek kilo alicaz ama o yazdiklarini okuyunce fenalik geçirdim.kendimi onlari yerken hayal bile edemiyorum.problem iştahsizlik onu geçiricek bişey biliyor musun?

Arkadaşlar tekrar merhaba. Bir şişe xxxx bitirmiş bulunmaktayım. Sonuç : Bol bol uyku ve toplam aldığım kilo 1 ! :KK43: Allahım hiçbi şey işe yaramıyo yaa :KK43: ıran iksirini mi denesem bi de napsam acaba..

ahhhhh ahhhhh kızlar ben neler yasadım o zayıflık yüzünden:1no2: sırf kemiklerim gözüküyo diye dekolte badilere hasret kalmıştım:çok üzgünüm:: kalcalı kızlara hep imrenerek baktımsenağlamasenağlama tabiki o günler geride kaldı çok olmadı ama olsun yinede bitti:sm_cool:: evet bunları sizde yaşıyorsunuz biliyorum benim boy 1.68 ve kilom 45 ti:çok üzgünüm:ve yıllarca böle kaldım ama o arada insanları lafları bakışları psikoloji diye bişey bırakamamıştı bende şimdi 1 senedir 55 kilo oldum olana kadar neler çektimgamyoncuiremsu tabiki en büyük etken kullandıgım xxx ilaçtı çünkü hiç iştahım yoktu 3 gün yemek yemesem aklıma gelmezdi:nazar: tabi bu arada ablamda aynı konumdaydı....
O ARALAR KıLO ALMAKTAN UMUDUMU KESMıŞTıMKı DOKTOR BANA BıR VıTAMıN HAPI YAZDI TABı SADECE BıR ıKı KERE ıÇıP BIRAKTIM SONRA O HAPI ABLAM KULLANMAYA BAŞLADI ONUNDA BOY 1.52 VE 40 KıLOYDU O HAPTAN SONRA 3 AY ıÇıNDE 54 OLDU AMA DÜZENLı KULLANIM SONUNDA BÖYLE OLDU:teytey::teytey:TABı ŞUAN ıKıMıZDE ÇOK MUTLUYUZ...kızlar allah yardımcınız olsun gercekten çok kötü bir durum....bu arada hapın adı xxx

dene bence kılo aldırıo yanı denedım bızzat ama aldıgım kılo bellı olmuyodemekkı bayakılo almma lazımmıssss

denemeyi düşünüyorum eğer bizimkileri ikna edebilirsem.öyle şeylere nasıl güvenirsin diyip duruyolar da :)

Bu arada xxx vitamini de almıştım ben ama düzenli kullanmadım.Günde 1 tane falan içiyodum aklıma geldikçe.Hala duruyo.xxx adı tavsiye eden arkadaş,günde kaç kere içtiniz hapı merak ettim,güzel kilo yapmış :) Tekrar başlayayım bari..

kızlar aranızda bana da yer varmı :) bende bi beş kilo alsam kafi ama olmuyo..ot falanda içmek istemiyorum acıkcası zennubya nın dediği gibi sürekli birşeyler atıştırmayı denicem bakalım umarım bi faydası olur sloganım ne bulursan yeee :)

valla cnm bunyeyele alakalı bu benım sloganımda "yasasın yemek yemek " ama okadar yemek yemegı sevemme ragemn yememe ragmen tık yok alamıyodum yemek yemekden okadar mutluluk duuyoyodum kı anlatamm yanı :KK70: ama alamıyorum yınede kılo ııce uzuluyodum mıllet bana cok yemek ıyyosun kılo alamıyodun dıyodu :KK70: okadar yanı abartmıyorum AMA bu son olarka dneedıgım ıran ıksırı 6 kılo aldırdı demek buyuk etkısı var :KK70: dıye dusunuyorum ama benım yapım kemıklı olduugndan bıraz dahah almam laızm yanı :KK70: ama alırsamda o zman cok ırı bırı olurum yaa zayıflık aslında yakısıyo bana kılo bana gore deılmıs :KK70:

Arkadaslar sizinle birsey paylasmak istiyorum, bi arkadas vasıtası ıle bu bılgı bana geldi... Bir bady salonunda hoca soylemis ben 5-6 aydır deniyorum hem zindelik veriyor hem hastalıklara karsı daha direncli oluyorsun hemde gercekten kilo aldırdıgına birebir sahit oldum tamamen dogal bir icicek bir cogunuz biliyodur zaten,

1 bardak ılık sute
1 yemek kasıgı bal
1 yemek kasıgı tereyag
1 tatlı kasıgı pekmez ( uzum pekmezi )
1 adet yumurta

bunları hepsini katıp blendırda karıstırıp ıcın, sıze bu menu ıgrenc gelebılır ama bende damak zevkı kotu gelen seylerı asla ıcemem ama sut ve bal daha yogun tad bıraktıgı ıcın sorunsuz ıcebılırsınız yalnız bu ısın puf noktası surda

metebolızma gece calısmadıgı ıcın annenızden yada bı yakınızdan rıca edıceksınız benım annem yapıyor, gece saat 1 yada 2 gıbı sızı uykudan kaldırıp verıcek ıcıp hemen yatıcaksınız. o uyku arasında ıctıgınız ıcın oldugu gıbı kılo olarak sıze gerı donucektır... ben suan hala denemekteyım.. Bu konu ıle ılgılı daha genıs bılgı ısteyenler sorabılır...Deneyın derım

Oncelikle Gunaydın bayanlar, bugun nasılız bakalım? Aksam tartıldız 500gr. daha almısım, artık gr alsam sevınır durumdayım:) ama zayıf ınsanda gr lar bile inanılmaz farkediliyor

Poly35 arkadasım, o dedigini ben yaptım goruntusu bı kere ınsanın ıcmesını engellıyor onun dısında tabıkı herkesın damak zevkı baskadır ben kendı adıma soyluyorum ben ıcemedım acıkcası yarım bıraktım, muz falan mıdem bulandı, ama su kısma katılıyorum elınızın altında mutlaka fındık vs seyler bulundurun, mesela ben aksamları mutlaka 1-1,5 avuc ay cekırdegı yerım, mesela cips bunlarda bulunan yaglarda ve bu ıvır zıvır seylerde etkılı oluyor (sıvılce problemı olmayanlar tabı )

Son düzenleme:
merhaba arkdaşlar.ben de kilo almaya çalışıyorum ve şöyle bir yöntem uygulamaya başladım.200 gr badem i rondoda iyice unufak olacak şekilde çekiyorum.sonra 1 litre sütü kaynatıyorum.kaynayıncabademleride içine atıyorum ve biraz da öyle kaynatıyorum.soğumaya bırakıyorum.dolaba koyabilirsiniz.sabah ve akşam bir su bardağı içiyorum.yalnız 1 çorba kaşığı pekmez katıp içiyorum.3 gün oldu başlayalı 43.2 kiloydum.bugün 43.9 kiloyum. :)

arkadaşlarım hepiniz birbirinizi çok güzel destekliyorsunuz...bnde zayıflığımdan şikayeyçiyim yani sizdenim :KK70: bütün yazılanları okuyamadım,şu bahsettiğiniz iran iksiri hakkında kısacık bilgi verirseniz çok sevinirim.bayaa kilo aldırıomu bu şimdi.iştahı mı açıyor,yoksa kilo mı yapıoyor direk.?.bu nerde satılıyor,yaş sınırı veya yan etkileri varmı,doktor tavsiyesinde mi alınmış bir ilaç??lütfn sorularımı cvplarsanız bni çok multu edersiniz.şimdiden teşekkürler..

ben daha yeni aldım kullanmadım ama,
okudğun kadarıyla iştah açyor,hemde çook:dance:
birde doktor tavsiyesiyle olan bişey değil,
aktar yapmış bi iranlı aktar,iiçinde zaralı bişe yok okuduğum kadarıylaa...
ben bir siteden aldım başka nerlerde satlıyor bi bilgim yok canım..
umarım aydınlatabilmişimdir

Bir hafta boyunca, sabah kahvaltısı ile öğlen yemeği arasında yarım bardak su ile çiğnemeden üç-dört adet karanfil yutulur. Yedi gün tamamlandıktan sonra aşağıdaki kurallara uyarak küre başlanır.

Tüketeceğiniz ne tür et (koyun, dana, balık veya tavuk) olursa olsun beraberinde orta boy büyüklüğünde ızgarası yapılmış veya pişmiş domates tüketilmesi gerekir.

Öğünlerde sadece normal buğday ekmeği tüketilir (beyaz ekmek, kepeksiz). Her gün bir ay boyunca on-onbeş adet antep fıstığı tüketilir.

Meyvelerden daha ziyade taze beyaz üzüm ve muz tercih edilmelidir.

Her öğlen yemeğinde mutlaka bir adet haşlanmış patates tüketilmelidir.

Acı olmamak şartıyla salatanızda sivri veya dolmalık biber bir ay boyunca eksik olmamalıdır.

Her akşam yemeğinden iki saat sonra, bir fincan melisa çayı içilmelidir.

Hangi meyveyi tüketirseniz tüketin mutlaka yarım kase yoğurdun içerisine doğradıktan sonra tüketilmelidir.

Hangi tatlı olursa olsun, mutlaka bol tarçın serperek tüketilmelidir. Kendiniz evinizde kek veya süt ürünlerinden tatlı yapıyorsanız mutlaka biraz fazlaca tarçın ilave ediniz.

İş yerinizde veya evinizde, sofraya yalnız oturmayınız.

Her gün 20 dakika mutlaka yürüyüş yapınız. Zamanı önemli değil. Ancak, her gün bir ay boyunca, aynı saatlerde yürüyüş yapmaya özen gösterin.

Yasaklar

Günde iki bardaktan fazla çay içilmemelidir. Kahve ancak 1 tane.

Turşu, karabiber, acı biber ve sütten uzak durunuz .

En az iki ay boyunca, bezelye, nohut, ıspanak, karnabahar ve brüksel lahanası tüketilmemelidir.

Her türlü kaymak ve katı yağ kullanımından uzak durulmalıdır.

(alıntıdır dr:ibrahim saracoğlu )

Bende fayda etti arkadaşlar 1 hafta kullandım 2 kilo aldım ama kilo sadece karın bölgemde toplandı ve rahatsızlık duyup ara verdim bugün tekrar başlıcam ama orantılı alabilmeme için ne yapmam gerekiyor bilgisi olan var mı

Bendede aynı canım ben bu ıksırı kullanmıyorum baska seyler kullanıyorum ama kılo aldıgım zaman ılk karın bolgem ve yanlardan bellı oluyor cunku zayıf oldugumuz ıcın sankı orası dırek alıcakmıs gıbı bır hısse kapılıyor ınsan bendede oyleydı fakat zamanla baska yerlerede dagılım oluyor merak etmeyın sadece karın bolgesınde kalmaz, bence bır baslıyıp bır bırakma o zaman denge bozulur bence basla ve devam et ıstıkrarlı bır sekılde

X