Kilo verdikten sonra nasıl görünüyorsunuz? Motivasyon için resimlerimizi paylaşalım

Selam kizlar. Ben de lise yillarinda 86 kiloydum. Kimi zaman hizli, kimi zaman yavas bir sekilde kilo verme maceram devam etti. Ancak uzun bir surece yayildi. Metabolizmam cok yavas calisiyor cunku. Ac geziyorum desem yeri. Simdi 58 kiloyum. Fakat bolgesel kilolarla basim dertte. Her zaman basen ve bacaklarim ustume gore kalin oldu, hala da kalin kilo verme surecinde benim gibi bacak bolgesinden dertli olan arkadaslar var mi acaba? Tavsiyeye ihtiyacim var. :)

[QUn_h, post: 36675889, member: 260297"]-18 :) before&after ve şimdi ki halim.. daha devam [/QUOTE]
Nasıl başarılı oldunuz

[QUn_h, post: 36675889, member: 260297"]-18 :) before&after ve şimdi ki halim.. daha devam
Nasıl başarılı oldunuz[/QUOTE]
Aralık 2013te başladım ortasıydı sanırım tam hatırlamıyorum 3,5 ay gibi sürede baya verdim sonrasında okul ev git gel tatiller derken sporu baya astım ama kilo almıyordum yedıklerıme dıkkat ettım tabı 3 ay falan kılomu korudum ramazan bıtımınde 62 idim sonrasında tekrar saglam spora döndum ve yemek secımlerımı eskıısı gıbı yaptım ve sonuc bu :)

Evet size katılıyorum. Bir de kitaplarla ilgili bir topic açılmış ama maşallah kitaplar dışında her şeyden bahsedilmiş...

Evet size katılıyorum. Bir de kitaplarla ilgili bir topic açılmış ama maşallah kitaplar dışında her şeyden bahsedilmiş...

Forum kullanmayı bilmiyoruz ne yazık ki, Diyet Başarı Öyküleri bölümündeki konu başlıklarına bir bakın, diyet günlükleriyle dolu. Talepler-istekler konusunda yazdım editörlere ama geri dönüş olmadı, arada kaynadı galiba.

diyet başarı öykülerine mi giriyorum yoksa soru cevap,diyet grupları bölümüne mi belli değil bu nedir ya ilgilenen kimse yok mu konuları taşıyıp bi el atsalar bizde rahatlasak

Bu konuyu baltalayacak ama nereye kime yazacağım bilmiyorum. Diyet Başarı Hikayeleri bölümünden önceleri çok istifade ediyordum hikayeleri okudukça motive oluyordum bu başlıktada resimler zaten moral oluyordu ama şimdi bu topic Diyet Başarı Hikayeleri değil Diyet günlükleri grupları gibi olmuş ilgilenen birisi yok mu bu durumla hiç? Ayrı ayrı bölümler var tamam 10 kilo veren arkadaş 5 kilo daha vereceğim diyor bu başarıdır yazsın ama bismillah diyen buraya yazmış.

kızlar 74 kiloyla diyetisyen eşliğinde diyete başladım ve şuanda 65 kiloyum yani 9 kilo verdim ve bunu 1 ayda yaptım yağ oranlarını hiç saymıyorum bile kocaman bir kadın gibi görünürken şuanda 18 lik yeni yetme bi kız gibi duruyorum tabi boy faktörü önemli 1.73 boyum var ve dahada vericem 55 kiloya kadar burda sizle paylaşmak istedim.Ayrıca pko hastasıyım dolayısıyla insilün direncim var yani kilo vermesi en zor kadın grubundayım ama çok şükür verdim dahada vercem inşallh fotoğraf atmak istiyorum ama bi türlü atamadım kızlar

Vauuuv çok güzel! Ben de 1.73 boyundayım. Bir ara 73'lere kadar çıkmıştım. Sonra kendi irademle 64'e kadar indim.Ama şu an yine 66-67 arasındayım Tatile çıkacağım gidip geldikten sonra ben de diyetisyene gideceğim.Bir ayda 9 kilo çok iyi. Azmine hayran kaldım. Ben de 55'i görmek istiyorum. Bu kilo almak bu kadar kolayken vermek ne kadar zor.Sabahtan beri salatalık yemekten cacık gibi oldum

ber: 213639"]verdiğiniz kilo çok değil ama sporla sağlıklı verdiğiniz için çok farketmiş tebrikler maşallah...[/QUOTE]

Cok tesekkur ederim.Kiyafetlerim bol geldikce mutlu oluyorum
Hedefim 5 kilo daha vermek .
darisi tum kilo vermek isteyenlere olsun .

canım bende tatile giderken bi kaç kilo almıştım onları verip gitmek istediğimi diyetisyenime ilettim bana şok diyet önerdi 1 haftada 4 kilo kadar verdim ve öyle gittim eğer hiç bir sağlık problemin yoksa uygulayabilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…