Kilo verdikten sonra nasıl görünüyorsunuz? Motivasyon için resimlerimizi paylaşalım

kıskandımmmmm

[QUOTEgüzel muray06, post: 36876829, member: 624936"]evet yaşım 25 boyum 171 bende 85 kiloydum şuan 61 oldum. 3 ayda verdim bu kiloyu..
eski fotom yok ama yeni fotomu paylaşayım sizinle..
gitmediğim dr kalmadı artık herşeyin beyinde bittiiğini kendi kendime kilomu vereceğime söz verdim.. artık bıkmıştım bol bol giyinmekten oramı buramı saklamaktan... yaptığım tek şey kahvaltıda bir dilşm ekmek az penir az zeytin domates salatalık.
ara öğünlerde ise layt yoğurt çorba ve ben gece çalışan biri olarak çok zor oldu bneim içinn akşam 6 dan sonra layt yoğurt meyva yedim.. keisnlikle başka bişey yemedim biraz aç kaldım midem ağrıdı ama verdim.. günde 2litre su içtim ve istediğim kiloya ulaştım.. hedefim 55 ... hayırlısı diyelim.[/QUOTE]
Ya ne guzel olmussunnnn

helal olsun sana içimi ferahlattın. bende 105 le doğum yaptım 11 ay oldu şuan 78 kiloyum . moralim bozuk hala çok şişmanım ama burada mesaj okudukça motive olacak gibiyim. cidden umutlandim suan sayende iyi hissediyorum

helal olsun sana içimi ferahlattın. bende 105 le doğum yaptım 11 ay oldu şuan 78 kiloyum . moralim bozuk hala çok şişmanım ama burada mesaj okudukça motive olacak gibiyim. cidden umutlandim suan sayende iyi hissediyorum
Günaydın. Kızlar bu ne azim. Maşallah hepinize.105'ten 78'e inen 50'lere hayli hayli iner.Ayrıca 78 çok büyük bir kiloda değil. Kendinizi çok üzmeyin lütfen.

Günaydın. Kızlar bu ne azim. Maşallah hepinize.105'ten 78'e inen 50'lere hayli hayli iner.Ayrıca 78 çok büyük bir kiloda değil. Kendinizi çok üzmeyin lütfen.
Sagolasin :) dogum yaptiktan sonra bir ayda bebek dahil 15 kg agirlik gitmisti hemen. Ben yine de az verdim. 11 ayda 12 kg kendi çabamla

arkadaşlar merhaba...ben de kilo verenlerdenim, ama benim kilo verme maceram biraz daha uzun, ama kalıcı kilo vermek istiyorum ve ben hayatımda daha önce hiç diyet yapmadığım için öyle sıkı diyetlere giremiyorum, kendimi tanıdığım için daha farklı bir yol seçtim. herşeyden yiyorum ama az, hergün yediklerimin kalorilerini mutlaka hesaplıyorum, çok su içiyorum günde en az 2 lt. sonuç: tam 16 kilo verdim:) hamilelikte aldım 26 kilo. 60 kilo ile hamile kaldım. 85 ile doğuma gittim, 80 ile doğumdan çıktım. doğumdan 1 ay sonra tartıya çıktığımda 86'yı gördüm ve çok üzüldüm. diyet yapamadım emzirdiğim için. dikkat ettimse de hiç kilo veremedim. oğlum 7 aylık olduğunda çalışmaya başladım ve sütüm azalmaya başladı, derken oğlum emmeyi bıraktı, zaten hiç istekli emmedi beni. sağmaya devam ettim ama bebeğim emmesi gibi olmuyor. yavaş yavaş sütüm tamamen bitti ve ben de artık gerçekten çok yorulmuştum (emzirebilmek için kendimi parçalamaktan, kilolarımla savaşmaktan) derken diyetime başladım. dediğim gibi ben öyle yasaklı diyet yapmadım, öğün atlamadan, herşeyden azar azar yiyerek 7 ayda 16 kilo verdim. 70 kiloyum şu an ve artık çok daha fazla inanıyorum eski kiloma ineceğime. burası benim en büyük yardımcım oldu bu süreçte. ne zaman motivasyonumu kaybetsem burda zayıflayan arkadaşların fotolarına bakıyorum ve gerçekten çok iyi geliyor. özellikle de Talin'in fotolarına bakıyorum (süpersin Talin, çok büyük bir başarı) foto koymayı çok isterdim, eşim izin vermiyor ama şöyle söyleyeyim, gerçekten çok zayıfladım, hafifledim, zıplıyorum, dans ediyorum, oğlumla oyunlar oynuyorum ve yorulmuyorum. en güzeli de eski kıyafetlerimden bazılarının içine girebiliyorum (bol kazaklar, gömlekler) :)) inşAllah hepsinin içine girebileceğim, hatta bekarken giydiğim beyaz dar bir gömleğim var, inşAllah onun da içine girebileceğim. bu arada bekarken 55 kiloydum :O sizleri çok seviyorum, bana çok yardımcı oldunuzz...

Canım benimle aynı şeyleri yaşamışsın benim sayfamı ziyaret eder misin seni kendime çok yakın gördüm ama tavsiyelerde bulunursun diyet Günlerinde uzun ince bir yoldayım beklerim camım

arkadaslar bende sureklı dıyetısyene gıdıp verıp kılo alanlardanım bende zayflamak ıstıyorum artık

kızlar çok güzel görünüyorsunuz ne güzel vermişsiniz kıloları imrendim

kızlar ya kilo verenler.başlangığç noktanızda sizi diğer zanmanlardan farklı yapan neydi.motivasyonunuzu nasıl sağladınız._?biraz bunlardan bahsedin.kendimi kendine getiremiyorum bir türlü.ne güzel vermişsiniz siz.kendime kızıyorum.bu defa olacak diyorum ama bir türlü devamlılığı sağlayamıyorum.

Aynı derttyim sizinle. Geçen yıl birden öyle hırslanmistim 1 hafta sürdü sadece. Şimdi işte spor salonuna gidiyorum arkadadlarimda destekci ama yok yani hep motivasyon kırıklığı var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…