Kilo veremiyorum kendime bakamıyorum...

Evet kilon fazla. Iri birisin bence. Ama anormal göründüğünü düşünmiyorum. Kendine bakmanın zevkli giyinmenin hoş görünmenin kiloyla pekte alakası yok.

Ne demek ya eskiden kıza benziyormuşsun. Acayip sinirlendim o kendine erkek diyen yanınızdaki tiplere, kusura bakmayın. Böyle tipler babadan oğula nesil galiba. Bu ne ya biz kadınlar olarak niye bu laflara gülüp geçmek zorundayız. Biz o beyzadelere desek aynısını eskiden erkeğe benziyormuşsun desek olay çıkmaz mı. Hangimiz bu haddi kendimizde bulabiliriz. Bunu diyenler çok mu mükemmel. Aman kompleksli görülmeyim bilmem ne diye diye bu hakaretleri şaka kılıfında sineye çekiyor kadınlar. Ben zamanında ergenlikte neler duydum kilolu ve çirkin olmadığım halde. Karşılık verince Nisula kompleksli bık bık he anam he. Bazı erkeklerin karakteri bu. Sınır kapısında çalışıyormuşsunuz Allah kuvvet versin. Boyunuz var aslında gayet iyi. Önceki yorumlarda da söylenmiş. Aşırı şişko göründüğünüzü hiç sanmıyorum. 7 kilo falan fark ettirir. Bence bu lafları size söyleyenler gizliden sizi beğeniyor bile olabilir. Ya kendilerine itiraf edemiyorlardır ya da siz onlara bakmazsınız diye düşünüyorlardır. Olabilir yani erkek kafası, yüz vermeyin zaten böylelerine.

Erkekler cok acimasiz hele buradadiler.. gelen gecen kizlara bakip onun surasi guzel sunun burasi guzel diye eleme yapiyorlar. Malesef en iyi dedigimiz erkek icin bile dis görünüş birinci sirada..
Onlara kendinizi beğendirmek zorunda mısınız. Onlar elalemin kızı hakkında ileri geri konuşmaktan utanmıyorlar siz mi utanıyorsunuz . Terbiyesizler

Merhaba hanımlar. Şu an o kadar berbat haldeyim ki.. ben 176 boyunda 83 kilo ağırlığında bir bayanim. Evet kiloluyum ve kendime iatedigim gibi de bakamıyorum. Makyajimi yapıyorum ancak kilo ve sac bakımı hatta el diyelim cok yetersizim. Biraz once iki erkek arkadas onceden zayifmissin normal kizlara benziyormussun dediler cok zoruma gitti. Zoruma gitti gitmesine de nasıl zayiflayacagim ve bakimli biri olacagim bilmiyorum. Nobetli çalışıyorum ve günde 12 saat çalışıyorum. Eve gittigimde yorgunluktan spor da yapamıyorum. Lütfen beni gaza getirin lütfen... ( ayrica o erkeklerin agzinin payjni da veremedim çünkü bende kendimi beğenmiyorum )

Konu sahibi biliyormusun yürüyüş çok şahane bir şey. Önceleri kısa kısa ama tempolu yürüyorsun, kondüsyon kazandıkça vücut daha fazla mesafeyi istiyor. Sonra zamanla bir bakıyorsun vücut sıkılaşmış, mutluluk hormonu artmış. Eskiden 6 merdivene nefes nefese kalırken sonra o merdivenleri koşa koşa çıkıyorsun. Mutlaka dene. Faydasını görürsün. Kendimden biliyorum:)

çok basit

makyaj yapacağınız sürede spor yapacaksınız. 5 dk ise 5 dk. makyaj yapmıcaksınız. makyaj kalıcı bir şey değil ama spor kalıcı.

ve öğünlerinizi daha sağlıklı seçeceksiniz. fast food yerine evden getirin gerekirse

nolur size "eskiden kıza benziyormuşsun" şeklinde ultra hakaret eden o iki beyinsize iki çift laf ettiğinizi söyleyin, lütfen.. söylemediyseniz size de yazıklar olsun

Saaaannnnki 160 boya 83sun ya.. 176 yim diyorsun. Bence benle ayni gorunuyorsundur. (158e 68im suan)
Ben de dogum sonrasi guzel verdiydim 63lere dustuydum sonra boyle aldim..veremiyorum da..
Sadece sey demeye geldim,176 boy kaldirir o kadar da kotu degilsin bence. Kilo degil de vucudun durusu sarkiklik vs olmamasi onemli. Yurumeye yerin ve vaktin olursa isyerinde yuru bence. Volta at hic olmadi ne biliyim .. bi de bitki caylarini kucumseme. Hep ic mesela. Acikinca once bitkicayi ic mideni doldur..

Valla bende öyleydim suandada kiloluyum sms diyetteyim ben hep başladım yapmadım filan anladim ben kendi kendimi kontrol edemiyorum ismini vermeyeceğim Instagramda gördüğüm bir diyetisyenle başladım. 2 ay olmadi henuz, 8.7 kilo verdim. Doğumdan sonraki karnım küçüldü simdi 75.7 kg ama ben senelerdir 80 in altina inememis biriyim. Zorlanmiyorum guzel gidiyor. Önce karar verin sizde benim gibi misniz? Kendi başınıza yapamıyor musnuz, bu sekildeyse diyetisyene gidin daha iyi olur yiyecginizi bilirsiniz

Bende de var o çay ama içemedim ne kadar içtiniz ek olarak naptınız ne kadar sürdü lütfen yazar mısınız elimde varken başlayım bende
en basında kolay gitsin diye +10 gun aclık orucuna girdim ek olarak.
onun dışında iştahımı kesti zaten bu çay.
en başta kullanma kılavuzuna göre kullanmakla beraber daha sonra dozunu kendime göre arttırdığımı da aneknot olarak eklemek isterim.

86 kilo öle ahım şahım bir kilo degil ki,birde boyunuza nazaran dengeler.
Siz ole insanlari kale alıp diyolaga bile girmeyin.
Ekmek hic yemeyin, nescafe icin gunde 2 tane sütlü icin ki midenizi rahatsiz etmesin, iştah kapatiyor diye biliyorum.
Ama saglikli beslenmeyide unutmayin tabi.

Siz kilonuzu halledersinizde insanlar bu kotu kalplerini ve kirdiklari kalpleri nasil tamir eder acaba !
Sıkmayin kendinizi emin olun her bayan çok guzeldir, her halinle:KK200:

Ah nefret ediyorum kilodan kilo almaktan . Hayatım boyunca kiloluydum .1.60 boya 96 kiloya kadar çıktım . Sonra ameliyat oldum ve 62 kiloyum . 55 olamadım hala deliriyorum . Siz 10–15 kilo verseniz yeter . Dukan yada karatay diyeti yapın yeşilçay için aktardan alın. 3 ayda 15 gider.yarım saat de yürüyün . Evde youtubedan egzersiz yapın Bu arada kilolu insanlarda sevilir ben gelinliğimin içinde 80 kiloydum ..

Merhaba hanımlar. Şu an o kadar berbat haldeyim ki.. ben 176 boyunda 83 kilo ağırlığında bir bayanim. Evet kiloluyum ve kendime iatedigim gibi de bakamıyorum. Makyajimi yapıyorum ancak kilo ve sac bakımı hatta el diyelim cok yetersizim. Biraz once iki erkek arkadas onceden zayifmissin normal kizlara benziyormussun dediler cok zoruma gitti. Zoruma gitti gitmesine de nasıl zayiflayacagim ve bakimli biri olacagim bilmiyorum. Nobetli çalışıyorum ve günde 12 saat çalışıyorum. Eve gittigimde yorgunluktan spor da yapamıyorum. Lütfen beni gaza getirin lütfen... ( ayrica o erkeklerin agzinin payjni da veremedim çünkü bende kendimi beğenmiyorum )
176 boya 83 kilo hiç de fazla diil bence ben 167 yim 80 kiloyum hamileyim ama bi kişi bile bana kilo almışsın kilolusun demedi sizin boy baya uzun bu kadar takıntı yapmayın derim

X