kilo vermek istiyorum yardım lütfen...

bayanugur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2011
6
4
Arkadaşlar herkese merhabalar diliyorum ilk önceden...
benim sorunum kilo , 47 yaşındayım 79 kiloyum ve bir lokantada bütün gün ayakta çalışarak günlerimi geçiriyorum, üstelik ayak bileklerimde rahatsızlık var yürümem kısıtlı spor yapamıyorum 20 dk fazla yürüyemiyorum ayaklarım kitleniyor. benim üst bedenim zayıf fakat basenlerim çok büyük kilom orada toparlanmış vaziyette, daha önce dukan diyeti yaptım 30 kilo verdim 15 kilo geri aldım normal hayata geçince beni yönlendirirseniz çok sevinirim.. dip not aşırı yemek tüketen biri değilimdir.. yardım..

Geçmiş olsun öncelikle bende çok kiloluydum instagram kullanıyorsanız funbody sayfasına bakın çay ile gayet spor yapmadan zayıfladım

Öncelikle geçmiş olsun.Calisman kilo vermede bir avantaj.Bence kalori hesabı ile kilo ver ben öyle yaptım günlük 1000 yada 1200 kaloriyi geçme.Eger istersen diyet gunlukler sadece zayıflayalim adlı benim diyet günlüğüm var.Orada arkadaşlar ile sağlıklı bir şekilde zayifliyoruz.Birbirimizi çok güzel motive ediyoruz.İstersen sende bize katılabilirsin.Ayrica zayıfladıkça basenlerde kuculuyor merak etme.Cunku bölgesel zayıflama diye bir şey yok.Vucut orantılı olarak her yerden kilo veriyor .Sadece biz kadınlarda yağ bölgesi ya karın yada basen olarak değişiyor.En son oradan gidiyor kilolar.Ben internetten çok araştırdım.Yani tek basenim yada karnım zayiflasin olayı maalesef yok.Ayrica kendini bunaltma çok güzel kilo verirsin.Sadece sabırlı olman gerekiyor.Basarilar diliyorum.

X