kilomu aşırı takıyorum,kendimi kız gibi bile hissetmiyorum

Vanessa bir zamanlar sevgilin vardı. Ne oldu hala birliktemisnz

Elma sirkesi ve limon yağ yakıcıdır yakar akşamları bir bardak suyun içine bir tatlı kaşığı elma sirkesi ilave edin . 3-4 damla limon sıkın

ASLA BEYAZ EKMEK TÜKETME

Tam buğday ekmeği tok tutar. Şekerini dengeler.

Poğaça hamur işleri hayatından çıkar

Muz ve yumurtayı hergün tüket

Yumurtayı haşla. Kızartmaları uzun süre tüketme
Bütün iyi niyetinizle uzun uzun yazmışsınız ama bunların hepsi daha önce açtığı bilmem kaç konuda defalarca yazıldı. Diğer üyeler o yüzden artık tavsiye vermiyorlar. Kendisi harekete geçmek istemiyor, sadece çekici olmak istiyormuş, o nasıl olacaksa artık.

Yine de elinize sağlık, umarım konu sahibi üzerinde olumlu bir etkisi olur yazdıklarınızın.

kıyafet makyaj yapmak bile istemiyorum sürekli ağlıyorum.
fiziğim çok kötü çok yağlı popom küçük full göbek asla erimior zayıfken de aynıydı
şimdi de 99 kiloyum napıcam ben insan içine çıkmak bile istemiyorum
Yediklerine dikkat edersen zayıflarsın, eğer bir sağlık problemin yoksa.

Ablam morbit obezdi üniversiteden mezun olduğunda. Sonra ne oldu bilmiyorum. Biri alay etti heralde. Hırs yaptı. O gün Nordictrak diye çok iyi bir marka koşu bandı aldı. Günde en az 1 saat bazen 2 saat yürüyüş yaptı. Şimdi Vücut kitle endeksi normaldir. Bazen yediklerinde kaçamak yapsa dahi o sporu asla hayatında çıkarmadı.
“Oturarak başarıya ulaşan tek canlı tavuktur.” Sızlanmak yerine harekete geçmen lazım.

Zayiflayinca çok çekici olacagini sana kim soyledi? Hayir sonra hayal kirikligi yasama da.kilo vermeden once kendini sevmeyi ogrenmelisin.Yoksa 40 kiloda olsan yine bir problem bulursun.Cevremde bir suru sisman kadin var ve cokta yakisikli kocalari var.Ayrica madem bu kadar takiyorsun ne yapman gerektigini zaten biliyorsun.

X