Kiloooo almak istiyorum

Annema

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2021
59
15
23
Benim de yüzüme gidiyor yediklerim yoksa kilo almak vermek çok önemli değil de yüzüm tompikleşiyor kafam yuvarlak olduğu için :KK70: Gece yersen yalnız tek kötü yanı reflün çıkar ben de hem reflü hem de gastrit var çok zorluyor yemek yememi ayıptır söylemesi hep ekşi ekşi gelir ağzımdan çok yemesem bile ki ekşi ve acı yiyecekler midemi cayır cayır yakar o yüzden gece çok yeme sen yine de :)
Gece zaten hiç yemem uykum var diye

naz96

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2014
85
9
Uykunuz gelmiyor mu benim hep uykum var ya kahve falan sevmem ama uykum da bazen gelmesin istiyorum
Uyku hiç gitmiyor normalde benden ama açıkçası sabahın erken saatlerini sevmiyorum nedense bir türlü sevemedim gece saatlerine de bi o kadar aşığım sessiz sakin. Bir de ikinci öğretimdim ben alıştım yani gece gelmez pek uykum geç kalktığım için tabi işsizim birde :KK70:

twinky

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2021
799
1.546
Arkadaşlar nasıl kilo alabilirim gerçekten kansizlikta var bunun içinde pekmezi nasıl tüketmeliyiz ? Pekmez yiyince iştahım kapanır hangi saatler uygun olur . Gerçekten kilo almak istiyorum.
Ben de 158im 45 kiloydum yıllardır hiç zayıf gözükmedim kendime 🤔 Bence stres yapacak kadar zayıf değilsin. Bol protein ağırlıklı beslenip ağırlık çalışırsan spor salonunda vücudun toparlar şekillenir.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 14-03-2022

Hamileliğimin 25. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 106 gün kaldı.

Şu ana kadar tıkalı olan bebeğinizin burun delikleri açılmaya başladı. Bugün itibariyle bebeğinizin akciğerlerindeki kan damarları gelişimini tamamlamış olmalıdır. Doğumdan sonra bu damarlar akciğer içinde dolaşarak, akciğerlerdeki oksijeni kana alacak ve bebeğinizin diğer dokularına taşıyacak. Diğer kültürlerde doğum : Bazı kültürlerde baby shower denilen doğum öncesinde anneye hediye verme partisi düzenlenir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 790 gr. - Yaklaşık boyu : 34.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Lagom06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2020
1.192
1.482
Tahin pekmez ye muz süt nutella fındık ceviz badem artık hangisi varsa shake yapıp günde iki tane iç. Öğünlerini saymıyorum onları normal ye. Bu arada kilo boy oranı iyi gibi.