Kim haklı beraber okuyacagız

hemmam

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2016
2.277
803
Kızlar adam ünv mezunu eşi ilkokul ama evlendikten sonra liseyi dışarıdan bitirmiş. Üniversiteye dışarıdan okuyor.

Adam kadına çeşitli ve farklı zamanlarda farklı konularda yok fizik görsen bunu bilirdin yok coğrafya bilsen bunu bilirdin. Tabi kimya görmediğin için bilmiyorsun tarzı konuşuyormuş. Kadın hep sessiz bir iki gün önce adam yine söylemiş ve kadının içinden artık kopmuş bişeyler eşiyle konuşmamış ne dicem ki diye düşünüyor ama çok içerlemiş. Eşine son söylediğinde şöyle bi tepki vermiş senin coğrafya bilgin yeter bize sadece eşi de saçmalama laf olsun diye dedim demiş konu kapanmış. Sizce arkadaşım abartıyor mu eşi öküz mü.

Arkadaşım adına soruyorum

Şöyle bi durumda var yazmayı unutmuşuz daha doğrusu arkadaş şimdi bu tarafında vR dedi.

Mesela arkadaşı teşvik edermiş hep oku ders çalış yaparsın harcanıyorsun filan diye. Onun teşvikiyle güveni gelmiş arkadaşın kendine

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşın abartmıyor bence

Bu konuda konuşmak istemiyor kesinlikle napacağınıda bilmiyor

Öküz demek olmaz. Öküz gibi güzel bir hayvana yazık. Beter iğrenç çirkin terbiyesiz bir adam o. Ben olucam onu konuşturmam bile,rezil herif

Saçmalamayın tabi ki öküz

arkadasınız deseymıs ya keske
mey biter saki kalır
her renk solar haki kalır
diploma insanın cehlini alsa da
hamurunda varsa eşşeklik baki kalır

paralel merıdyen bılmekle periyodık tabloyu bılmekle cozulseydı keske hersey
o kocasının bıldıgını ılk okul cocukları zaten bılıyor çok zekı ıse o adam oralarda harcanmasın cehennemın dıbıne gıtsın

Allah aşkına nerede okumuş üniversiteyi? Hayır şöyle köklü bir okulda tamam susayım da mahalle arasında üniversite var bu ülkede, neyin havası?

İnsanları hakir görmek aşağılamak iğrenç bir durumken bir de adam bunu karısına yapıyor. Ben böyle erkekleri tehlikeli buluyorum. Kadının özgüvenini zedeleyip, üzüp, daha da olmadı aldatabiliyor. Evlenmeden önce veya evlendikten sonra bir süre bu durum hiç sorun olmamışken şimdi neden sorun olmuş.

Ha tabi bunun cevabı belki de kadının okumaya karar vermesidir. Adamda bunu kaldıramamıştır. Yine de aşağılıkça. Kadın dik durmalı bu adama cevabını verebilmeli ve adamın Sesini kesebilmeli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…