Kim haklı beraber okuyacagız

Kızlar adam ünv mezunu eşi ilkokul ama evlendikten sonra liseyi dışarıdan bitirmiş. Üniversiteye dışarıdan okuyor.

Adam kadına çeşitli ve farklı zamanlarda farklı konularda yok fizik görsen bunu bilirdin yok coğrafya bilsen bunu bilirdin. Tabi kimya görmediğin için bilmiyorsun tarzı konuşuyormuş. Kadın hep sessiz bir iki gün önce adam yine söylemiş ve kadının içinden artık kopmuş bişeyler eşiyle konuşmamış ne dicem ki diye düşünüyor ama çok içerlemiş. Eşine son söylediğinde şöyle bi tepki vermiş senin coğrafya bilgin yeter bize sadece eşi de saçmalama laf olsun diye dedim demiş konu kapanmış. Sizce arkadaşım abartıyor mu eşi öküz mü.

Arkadaşım adına soruyorum

Ah öküz herif bir de insanlık bileymiş ....

Peki kızlar napsın peki bu arkadaş öneriniz varmı
Konuşmak istemiyor demişsiniz ama konuşmadan nasıl iletişim kurup derdini anlatacak çok merak ediyorum. Mektup yazsın madem. 😊 evlenirken adamın zaten diplomalı olmadığını bildiğini, bunca zaman sobra bu lafların kırıcı olduğunu, fizik kimya bilen birini istiyorsa kapının yerini gösterebileceğini açıklasın

Peki kızlar napsın peki bu arkadaş öneriniz varmı
Haddini bildirecek. Susup oturmayacak, aman Ali Rıza bey tadımız kaçmasın demeyecek, ağzına tükürecek öküzün. Aksi halde kıymeti olmaz arkadaşının.

Kızlar adam ünv mezunu eşi ilkokul ama evlendikten sonra liseyi dışarıdan bitirmiş. Üniversiteye dışarıdan okuyor.

Adam kadına çeşitli ve farklı zamanlarda farklı konularda yok fizik görsen bunu bilirdin yok coğrafya bilsen bunu bilirdin. Tabi kimya görmediğin için bilmiyorsun tarzı konuşuyormuş. Kadın hep sessiz bir iki gün önce adam yine söylemiş ve kadının içinden artık kopmuş bişeyler eşiyle konuşmamış ne dicem ki diye düşünüyor ama çok içerlemiş. Eşine son söylediğinde şöyle bi tepki vermiş senin coğrafya bilgin yeter bize sadece eşi de saçmalama laf olsun diye dedim demiş konu kapanmış. Sizce arkadaşım abartıyor mu eşi öküz mü.

Arkadaşım adına soruyorum
Eşi kendini bısey sanan öküz.Benım eşimde meridyen,paralel bilmez.Sorsan yiyecek bir sey zanneder😅Ama hayatında bir eksiklik yok.Bende çok biliom katkısı yok🙄

arkadasınız deseymıs ya keske
mey biter saki kalır
her renk solar haki kalır
diploma insanın cehlini alsa da
hamurunda varsa eşşeklik baki kalır

paralel merıdyen bılmekle periyodık tabloyu bılmekle cozulseydı keske hersey
o kocasının bıldıgını ılk okul cocukları zaten bılıyor çok zekı ıse o adam oralarda harcanmasın cehennemın dıbıne gıtsın
şu mesajıma mesaj eklemek ıstıyorum
arkadasınız kesın mutevazı bırı cok mutevazı ınsanlar genelde bılse bıle ben bılırım bu benım uzmanlıgım demeye cekınır demez, bazı ınsanlar ozellıkle boylesıyle evlenır kı uzerınde bol bol ego tatmın edeyım dıye

yanı demek ıstedıgım adam zır cahil ve komplekslı kadın da adamdan olgun ve kulturlu adam o yuzden ezıyor kadını
arkadasına gecmıs olsun kendısı rehabılıtasyon merkezı olmus farkında degıl ama bu adamlar en bastan bellı oluyor ıste ufacık bıle soru ısaretı olan adamlarla evlenmeyın arkadaslar, gıdın ıngıltereye halıyla evlenın sehbayla evlenın en azından muhattabınız bellı olur daha cok mutlu olursunuz ama mahlukatları normallestırıp evcıllestıremezsınız onların hamuru bu.

ökuz deyıp okuze haksızlık yapmak ıstemedım cunku okuzlerın bır durusları var

Adam kadının altında ezilmiş. Aşağılık kompleksine girmiş. O da karşı tarafı aklınca ezerek kendini yüceltmeye çalışıyor. Kadının erkekten daha eğitimli olduğu, kariyerinde daha iyi bir yere geldiği veya daha fazla maaş aldığı ilişkilerde genelde erkeklere bir haller oluyor. Ondan olmuş.

Adam kadının altında ezilmiş. Aşağılık kompleksine girmiş. O da karşı tarafı aklınca ezerek kendini yüceltmeye çalışıyor. Kadının erkekten daha eğitimli olduğu, kariyerinde daha iyi bir yere geldiği veya daha fazla maaş aldığı ilişkilerde genelde erkeklere bir haller oluyor. Ondan olmuş.
Benim eşim lise terk, işçi. Bitirtemedim liseyi, ama benim her zaman olduğum yerden bir tık daha ilerlememi destekler. Anlamıyorum bu yamuk yumuk adamları nereden buluyorlar. Ancak aramayla bulunur bunlar.

Benim eşim lise terk, işçi. Bitirtemedim liseyi, ama benim her zaman olduğum yerden bir tık daha ilerlememi destekler. Anlamıyorum bu yamuk yumuk adamları nereden buluyorlar. Ancak aramayla bulunur bunlar.

Aslında şöyle bir şey var çok destekler Allah var arkadaşım yks yi hayatta kazanmam dedi o motive etti..

İş buldu çalış sıkılma diyormuş.
Sen harcanıyorsun diyormuş ders çalış ben bakarım bebeğe diyor muş ama bu lafları da var işte

Bu konuda konuşmak istemiyor kesinlikle napacağınıda bilmiyor

İyi de küsmek , trip atmak , " coğrafya bilmedigimden " gibi imalarda bulunmaktansa konuşmak daha doğru değil mi ?

İnsanın kendisini ifade edebilmesi için sakin bir ortamda ve sakin bir sekilde iletişim kurmaya ihtiyacı var.

Yoksa eşi sözde şaka yapar, arkadaşınız trip atar, şaka yaptık diye gecistirir karşı taraf her defasinda

Aslında şöyle bir şey var çok destekler Allah var arkadaşım yks yi hayatta kazanmam dedi o motive etti..

İş buldu çalış sıkılma diyormuş.
Sen harcanıyorsun diyormuş ders çalış ben bakarım bebeğe diyor muş ama bu lafları da var işte
Arkadaşının eşi koyunun olmadığı yerde Abdurrahman Çelebi olmuş. Biraz totosu kalkmış o kadar. İndirmek zor değil.

M Malkero adam üniversitede ne okumuş da karısına karşı "coğrafya görseydin ..kimya gorseydin şunu bilirdin " i aynı cumlede kullanabilmis..zira ben de coğrafya ,kimya görmedim lisans eğitiminde ..mahcup oldum bak şimdi 😂 Konuda bahsi geçen kadın evlendiklerinden beri yol almış ..açıktan liseyi bitirmiş ..kendini geliştirmiş .Adam yerinde saymış ve zihni köhnemiş başka açıklaması yok bu sacmalamalarinin

X