Kim Kardashian 87 kilodan 60 kiloya nasıl düştü? İşte ünlü yıldızın zayıflama diyeti...

bu kadının boyu kac cm..60 kiloyla boylemi olur insan benim 3 kilo farkım var kadının yarısıyım insaf :KK45:

bu kadını oldum olası hiç sevmem Türkiyede olsa koca g.tlü diye adı çıkar yurtdışında olunca off altın oran bilmemne :KK70: :KK70:

Boy 1.50 /87 kiloyu görmüş bu kadın öff tam hacı yatmaz. 60 kilo da çok fazla bu boyda bi insana.

Ben 1.71 boyumla 60 kg gördüm kafayı yedim nasıl olur diye.

Gerçi hatunda sadece 30 kg popo var 25 kg memeler gelse tamam işte :oha: kalan 5 kg da vücudu :işsiz:

Humus mu?:KK53: Doğru mu duydum humus yiyorlar mı onlar yav?:deli:
Bence bunu çeviri yapan kendi kafasından ekledi.:KK53:
Bide hep bi tatlı var öğün aralarında, makarna var, hamburger var.
Normalde 3000 kalori alıyorsa 1500-1700 kaloride zayıflamıştır haliyle.

Bu kadin bana hep itici geldi kendisini hic begenmiyorum 50 kiloyada dusse o basenler degismez kadin safi kalca bayan kalca bosuna ugrasmis :KK70::KK70:

60 görmesek yutacağız.
Nasıl bir 60'sa artık o.
Boy 130 cm filan sanırsam.
Kiloyu geç de çok iticisin be kadın.:silah:

Ben bu yiyecekleri kendime hazırlarken günüm geçer, ne spor yaparım, ne zayıflama hayali kurabilirim.

Tabii özel aşçım, hizmetlim, temizlikçim, çocuk bakıcılarım ve antrenorüm olsaydııııııı, durum değişirdi :KK45:
:KK70::KK70::KK70:hahahha . Çok doğru :KK70:

Hamileyken 22 kg aldim . dogumun onbesinci gunu hepsi gitti. Bende almak isteyip te alamayanlardanim.biraz kilo kalir diye sevinmistim. Ne yesem şu vucut et tutmuyor.

X