Kim Kardashian 87 kilodan 60 kiloya nasıl düştü? İşte ünlü yıldızın zayıflama diyeti...

Caddy

Guru
Pro Üye
28 Mart 2012
8.170
2.001
Kim Kardashian 87 kilodan 60 kiloya nasıl düştü? İşte ünlü yıldızın zayıflama diyeti...
kimm.jpg

4 yıldır ilişkisini sürdürdüğü Kanye West'ten bir erkek bir kız çocuğu olan Hollywood dünyasının ünlü ismi Kim Kardashian 2 doğum yapmasına rağmen formunu koruyor. Kardashian 2.çocuğu Saint West'i dünyaya getirdikten sonra ise tam 27 kilo verdi. Kim, bunu nasıl başardığını ise People dergisine anlattı.

Son güncelleme: 22 Haziran 2016 19:11

Magazin dünyasının 'süper poposu' olarak anılan Kim Kardashian 2.çocuğu Saint West'e hamile olduğu sırada 87 kiloydu. Doğum sonrası 60 kiloya düşen 35 yaşındaki Kardashian, eski formunu yakalamak için ise Atkins diyetini uyguladı."Çocuğu olan herkesin de bileceği gibi vücudu eski haline sokmak, kararlılık ve hem zihinsel hem fiziksel bir güç gerektiriyor" diyen Kardashian, her sabah saat 6'da antrenörünün onu çalıştırdığını açıkladı.
-
İşte Kardashian'ın 3 günlük diyeti:
1.Gün
Kahvaltı: Çırpılmış yumurta ve hindi sosis, yanında az yağlı peynir ve taze meyveli yoğurt.
Ara Öğün: Bitter çikolata ve fındık barı
Öğle Yemeği: Ispanaklı ızgara tavuk ve peynirli sos
Ara Öğün: Yarım havuç ve 4 kaşık humus
Akşam Yemeği: Yeşil fasülyeli ve kekikli balık
Toplam: 1504 kalori

deb4d290c502ed3e884755f9dd896c39.jpg

2. Gün
Kahvaltı: Tavuk sosis, domates sos ve peynir ile sotelenmiş karnabahar
Ara Öğün: Yarım elma ve 50 gr cheddar peyniri
Öğlen Yemeği: Domatesli, turşulu ve soğanlı hindi burger
Ara Öğün: Atkin Bitter çikolata barı
Akşam yemeği: Bir kaşık pilav ile kuşkonmazlı tavuk
Toplam: 1561 kalori

aa46b67bba8adb5f65808539025e08e8.jpg

3. Gün
Kahvaltı: Haşlanmış yumurta, peynir ve bir kaşık bal
Ara öğün: Vanilyalı Frappe
Öğle yemeği: Baharatlı tavuklu noodle
Ara öğün: Atkin Vanilyalı bar
Akşam yemeği: Haşlanmış tavuk, karnabahar ve peynir
Toplam: 1700 kalori

Diyet işi değil bu yok şunu yedim zayıfladım yok bunu içtim zayıfladım geçsinler bunları. Paran varsa tığ gibi olursun. Teknoloji sağolsun:halay:
Bence zayiflamak teknolajiden cok psikolejik ayni seyleri ye diyetteyim zayifliyorum de zayiflarsin,ama daha azini ye bugun cok yedim bu aralar dikkat etmiyorum de, kilo alirsin.DIYET EZIYETI ZIYAFETE DÖNÜŞTÜRMEKTİR.

Bence zayiflamak teknolajiden cok psikolejik ayni seyleri ye diyetteyim zayifliyorum de zayiflarsin,ama daha azini ye bugun cok yedim bu aralar dikkat etmiyorum de, kilo alirsin.DIYET EZIYETI ZIYAFETE DÖNÜŞTÜRMEKTİR.

Psikolojik olmanın dışında metabolizma da çok önemli. Her ne kadar az yiyerek zayıflamak istiyorum desek de yavaş bi metabolizmaya sahipsek işe yaramıyor tek başına. Önce sağlık kontrolü eğer bir etken yoksa aletlerle dolu spor salonuna üyelik ve çeşitli cerrahi müdahaleler.

ay yok hamileliğindeki o iğrenç manzaralardan sonra bu gayet sexi duruyor, ki basbaya vermiş kadın , hamile iken transparan bir elbise giymişti, kilo vermemiş gibi duruyor diyenler o halini görmemiş sanırım, ben kadın olarak tiksinmiştim valla

Bu ekteki foto zayıflamış hali mi? O g.t memeler oldukça boşa diyet yapıyor boşversin yemesine baksın değişen bişey yok bi tek kolları diyet yapmış, vücudunun geri kalanı başına buyruk galiba

Bu ekteki foto zayıflamış hali mi? O g.t memeler oldukça boşa diyet yapıyor boşversin yemesine baksın değişen bişey yok bi tek kolları diyet yapmış, vücudunun geri kalanı başına buyruk galiba
Çünkü onlar silikon ve berbatlar.

boyu kaç acaba? bence hala kilolu.o göbek basen bence 60 kiilo olamaz. ben 61 kiloyum ve bu kadının yarısı kadar filan görünüyorum:)
155 filan. Kısa boylu yani.

ay yok hamileliğindeki o iğrenç manzaralardan sonra bu gayet sexi duruyor, ki basbaya vermiş kadın , hamile iken transparan bir elbise giymişti, kilo vermemiş gibi duruyor diyenler o halini görmemiş sanırım, ben kadın olarak tiksinmiştim valla
Merak ettim o resmini :)

biraz biraz vermeye başladı evet... o kadar kg almasaydı baştan bence daha makbuldü.

Kilo vermiş tabikide çok belli ama bu kadın asla 60 kilo değil fazladır yada boyu 1,45 cm

bnde doğmdan snra 85 den 60 a düştm. benm sırrım istedğni ye iç ama akşam 7 den snra bşi yeme içme . bide günlük yarm saat ebru şallı plates yapın.. bn böyle zayfladm. tafsye ederm

Ben o kadının yanında kedi yavrusu gibi falan kalırım herhalde , bu zayıflamış halimiymiiiş :KK70:

X