Müzik Dersleri Kimler Enstruman çalıyor?

benimde hiç kabiliyetim yok muş kardeşim ney çalıyor ondan özendim ögrenmeye çalıştım yok bi ses bilee çıkartamıyorum sonra gitar öğretmeye çalıştı onuda beceremezmişim müzik kulağım yokmuş en iyisi sen bunu bırak bi resimle bi tiyatroyla uğraş dedi tiyatroya el attım şanssızlık işte seçmelr şiirle oldu ki ben hiç iyi şiir okuyamam sanat beni içine almıyo iştee halbuki ben hala inanıyorum kendime bi gün giricem sanatın içine

ben çalıyorum piyano ve yan flüt ben .. arkadaşlar efeckt geri döndü sizleri çok seviyorum ve müziğimle selamlıyorum...sevgiler:))

ork çalıyorum yaklaşık 2 sene kursa gittim.üniversitede grup kurduk kendimizce çaldık...ama kendimi banka hayatına attıktan sonra müzik yarım kaldı...ork'um dolapta kutusunun içinde öylece duruyor ne zamandır elime almadım...

ne sesim güzel ne de bir müzik aleti çalabiliyorum sadece okuldayken flüt çalmıştım:KK43:(( ama çocuklarım bu konuda çok yetenekli bu yüzden içim rahat hiç olmazsa arada bir evde canlı müzik dinliyorummm:))))))))))

orta okulda çok heveslenmiştim bağlama çalmalmaya,aldık koyduk eve ilkokula giden kardeşim kendisi öğrendi çalmayı ama ben beceremedim.daha sonra gitar,org,yan fülüt,akordiyon,org hepsini çalmayı öğrendi:KK43: sülalede bütün kuzenlerim gitar,org,yan fülüt,bağlama,bateri...uzayıp giden bir liste çalıyorlar.içlerinden bir ben yeteneksiz çıktım.:KK43: ama bende ıslık çalıp resim yapabiliyorum :)

ud çalmaya çalışıyorum..2 sene olacak ben hala hatırla ey peri....den başka parça ezberleyemedim...a bide telgrafın telleri...ud digerlerinden cok farklı vede zor...adından belli sarı sabır...kendime bir hoca veya benim kadar amator olmayan gonulluler arıyorum...kahveler benden..

ben gitar çalıyorumm çok zevkli bir şey 4 aydır ders alıyorum ve harika parçalar çalıyorum.. herkese tavsiye ederim ..

ben gitar çalıyorumm çok zevkli bir şey 4 aydır ders alıyorum ve harika parçalar çalıyorum.. herkese tavsiye ederim ..

uzak şimdi hangi şarkıları çalıyosun,ben daha 1 yıldrı çalıyorum,en son romance yi ve hatırla periyi öğrendim,arenasları bitirdim ma pek sevmedim,
vals öğrendim o çok zevkli

angelica canım senin burcun ne Allah aşkına
koç falan mı? ben koç burcuyum ama ben bile bukadar değilim :)

geç oldu ama cevap vereyim..
yay burcuyum : )
ama hayatım boyunca uzun süre devam ettirebildiğim birşey olmadı..
hemen sıkılıyorum..

ben çok isterdim bağlama yada ud çalmayı ama hiç denemedim yetenek varmı yokmu bilmiyorum:)çalanlarada çok özenirim sesim güzeldir keşke çalabilsem hem çalar hem söylerim:)

bende ortaokul yılarımda bağlama kursuna gitmiştim hala unutmadığım bikaç bişeyi çalıyorum.ama sesim de yetersiz ve pek de üstünde durmadım ne yalan söyliyim:))

bende saz ve gitar çalıorum ayrıca solistlikte yaptım:)çok güsel bi duygu hislerini bu şekilde dokmekk herkes çalsın isterimm

bende saz ve gitar çalıorum ayrıca solistlikte yaptım:)çok güsel bi duygu hislerini bu şekilde dokmekk herkes çalsın isterimm

OOO EBRUCUM SENI PEK BI YETENEKLI GÖRDÜMMM,WALLA TEBRIK EDERM,SAZ ÇOK ZORMUŞ GB GELYO BANA,
M SAZ ÇALIYO BENDE OYNUYORUM:)

ben de biraz saz çalıyorum. notaları biliyorum. gerçi çok ilgimi çekmediği için sıkça çalmıyorum. her zaman piyano veya kanun çalmak isterdim ama, olmadı.

herkes bişeyler yazdı madem benda yazaım :KK70: benda yaklaşık 5,6 senedir keman ve piano çalarım ama tee keman öğreneim sinirden hergün ağlardım çünkü gerçekten çalınması zor bir enstürman göründüğü gibi gıygıy yapmaknan olmaz guzzum bu işler ee golay deil napacan... eğtim şart :KK43:) ama çok zevkli merağı olanlara tavsiye ederim gardaşcıklarım gendinize eyi bakın ha öpüldünüz canlarım benim... see you !!!

X