Müzik Dersleri Kimler Enstruman çalıyor?

bende yaklaşık bir yıldır klasik gitar çalıorum bu aralar da akustiğe çok merak saldım ama bayaa zor akustiği çalmak valla nys artık kafama koydum bi kere çaılcam akustikte :) bi de kendi çapımızda bi grubumuz var onda da bas gitaristim söölemesi ayıp :)

ben çok uzun süre flüt çaldım halada çalarım
çok öğrencide yetiştirmiştim lise yıllarında
şimdi apartmandaki çocuklara ve kendi çocuklarıma yardım ediyorum sözlü öncesi
flütünü kapan geliyor evime
ayrıca müziği duymam yeterlidir müzikle birlikte hemen oracıkta çıkartırım parçanın notalarını nota falan aramam yani
bir mizik aletini çalabilmek çok hoş
keşke imkanlar el verseydide kanun çalabilseydim içimde ukte kaldı :1no2:

klasik gitar ve elektrogitar,piano caliyorum..grup kurmustuk ama dagildi..
muzikle kalin...ama en onemlisi kendi muziginizi,kalbinizi dinleyin kizlar:)

bende klasik gitar calıyorum yani calıyodum:)) 3yıl falan önce basladım ama son 1 yıldır pek elime aldıgım yok ve bu yüzden cok yavasladım bunu bildigim için moralim bozuluyor gitarı almaya korkuyorum :KK43:((

ben deeee ud çalıyorumm...yani ben çalıyorum diyorum hocam çalacaksın az kaldı diyo...ama sesimde udumdan daha iddialıyım sanırsam...Türk Sanat Müziği ve bennn...

Nota bilmem ama kulaktan flüt,org,piyano ve gitar çalabilirim..:)

Arkadaşlar ben de kanun çalıyorum. Tambur da mecburi enstrümanımdı konservatuar yıllarımda sanat müziği aşığı bir insanım .Paylaşacak çok şeyimiz var

annemin ısrarlarıyla gitar kursuna gidildi; en iyisinden klasik gitar alındı... ama yeteneğim de ilgim de yoktu... annem açısından beklenen sonuç olmasa da onun sayesinde bişeyler öğrendim...

herkese slm bende keman çalıyorum ilk başladıgımda yani iki yıl önce çok sıkılmıştım çalamıyordum benden daha küçükler döktürüyordu bende tık yok bırakmak istedim ama düşündüm ki ben hiç bi işi yarıda bırakmam bi azim geldi şimdi kim tutar beni hepinize ilgi duydugu ensturumanı çalmasını twsiye ederim çok güzl bi duydu insanı rahatlatıyor müzik ruhun gıdasıdır we bunun yaşı yok kendinize güwenin başarıcaksınız!!!a.s

Merhaba Ayn'cım
Aslında bende kaç kişi enstruman çalıyor diye merak ediyordum. Bende yanflüt çalıyorum..Sesi gerçekten çok güzel :) merak ettiğiniz bir soru varsa eğer cevaplamaya çalışırım..

Ben 6 yıldır bağlama çalıyorum, türkü ve özgün müzik hastasıyım....

dokuz eylül üniversitesi devlet konservatuarı keman bölümü mezunu olduğumu söylemiştim ama diğer çaldığım enstrumanlarıda yazmak istedi canım :) trompet gitar piyano ve baterii

Keman çalıyorum 12 yıldır.Piyano ve gitardan da anlıyorum.Konservatuvar mezunuyum.....Çok defa sahne çalışmalarım oldu.....oluyor da ....tabiii eskisinden daha fazla seçiciyim ..Çünkü malumunuz...evliyim :)
Keman zordur...Ama çalabilen ve seven için çok çok zevklidir...

ege mi dokuz eylül mü ?

kızlar bende lisede kemanla uğraştım...Ardından gitar....e son da yan flut...Amannnn işteee hobi olarak:KK70: uzun zamandır ilgilenmiyorm hiçbiriyle..AMaa isterdimm..Artık kızım ilgilensin:KK66:)

X