Kimseye bişey anlatmamak mı lazım?

Yani sevgilimizi de dert yanamayacaksak....
Hiç sevmedim tavrını ama keşke söyleseydiniz böyle söylemen beni üzdü ben insanlara kulp bulduğumdan değil onlar benim kalbimi kırdığından görüşmüyorum diye. Bunun sizi üzdüğünü bilir daha dikkatli seçer belki sözlerini.

Aileniz ile ilgili derdinizi eşinize demeyin gün gelir yüzünüze vurur, arkadaşlarınıza derdinizi hiç demeyin onlar da gün gelir tüm dünyaya duyurur. Hamd olsun ikisini de yaşadım :bicak:

Vakti zamanında bebeklik arkadaşım sevgilisi tarafından aldatılınca kız bunu kabullenmek istemedi. İlişkisi ile bana anlattığı bazı detayları, tartışmaları kendisine yeniden hatırlattım. Dedim ki bu iş zaten yaştı canım. Sen kendini daha üzme ve geri dönecek diye bekleme lütfen. Unut önüne bak. Geri dönerse de kabul etme lütfen. Yok dedi biz çok mutluyuz sen sana anlattığım şeyleri yüzüme vuruyon beni bel altı vuruyon. Ben seni bel altı vururum görürsün dedi bir başladı bana saydırmaya. Annemle babamla sorunlarım sevgilimle sorunlarım her şeyi pat pat yüzüme vurdu. Sen mutlusun sen akıllısın sen ilişkinde hata hapmazsın ben yaparım gibi imaj veremezsin sen de aptallıklar yaptın dedi. İyi de konumuz bugün sensin.
Belki ben de arkadaşımın daha acısı çok tazeyken ona gerçekleri vurup hata etmiştim ama orada konu ben değilken benim bütün sorunlarımı ortaya dökmüştü. Şimdi başkasıyla evli çok mutlu şükürler olsun. Ama biz görüşmüyoruz. :KK43:
O gün bana ders oldu ne bir daha kimsenin ilişkisi hakkında yorum yaparım kimseye akıl veririm Ne de kimseye ilişki sorunlarımı anlatırım dedim.
çok da faydasını gördüm. Yaş ilerledikçe herkes de bu kafaya geliyor galiba yavaş yavaş. Kazık yedikçe öğreniyorsun.

X