Gebeliğe Hazırlık Kimyasal dış gebelik geçiren ve tekrar gebe kalmak isteyenler !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba kizlar 5 yil sonra kendiliginden hamile kaldim onceki artillar cok duzenli artti ve daha sonra kahverengi lekelenmem olurken beta hcg 3000 den 4770 e yükseldi doktor bu artisi begenmedi keseden de emin olamadi olusum var gibi demisti baska doktora gitrim keseye benzetemedim dedi zatem degerim düşmeye basladi kendiliginden dusuyor.igne falan vermediler kurtajda olmadim kandan takip edelim dediler 2 gunde bir baktiriyorum 2 kat azaliyor suan beta hcg 700 iken adet oldum.Sizce ben ne yasadim doktorlar aciklayamadi kimyasal mi dis gebelik mi bos gebelik mi bilmiyorum bu durumu yasayan var mi acaba

Merhaba kizlar 5 yil sonra kendiliginden hamile kaldim onceki artillar cok duzenli artti ve daha sonra kahverengi lekelenmem olurken beta hcg 3000 den 4770 e yükseldi doktor bu artisi begenmedi keseden de emin olamadi olusum var gibi demisti baska doktora gitrim keseye benzetemedim dedi zatem degerim düşmeye basladi kendiliginden dusuyor.igne falan vermediler kurtajda olmadim kandan takip edelim dediler 2 gunde bir baktiriyorum 2 kat azaliyor suan beta hcg 700 iken adet oldum.Sizce ben ne yasadim doktorlar aciklayamadi kimyasal mi dis gebelik mi bos gebelik mi bilmiyorum bu durumu yasayan var mi acaba
Güzelim öncelikle geçmiş olsun kese görmediyse dış gebelik muhtemelen..sancın olursa sırtına vurursa ağrın çok artarsa acile mutlaka git ama kadın doğum acil olsun✔️ birde karnın çok şişerse mutlaka git✔️ kimyadaldada kese görüyor çünkü doktor. Çok geçmiş olsun bizide bilgilendir emi😒

Kızlar ben bugün de adet olmadım yarında olmazsam perşembe kan vercem✔️ siz nasılsınız bakalım✔️☕☕☕🙃🙃

Güzelim öncelikle geçmiş olsun kese görmediyse dış gebelik muhtemelen..sancın olursa sırtına vurursa ağrın çok artarsa acile mutlaka git ama kadın doğum acil olsun✔ birde karnın çok şişerse mutlaka git✔ kimyadaldada kese görüyor çünkü doktor. Çok geçmiş olsun bizide bilgilendir emi😒
Bugün kan aldirdim şimdi baktim sonuca 100 e düsmüş degerim kendi kendine düşüyor agrim olmadı ama ne olduğunu bilmiyorum dışgebelik de olabilir canim

Merhaba kızlar, ben şubat ayında kalp atışı olmadığından 8 haftalık kürtaj oldum, geçen ay tekrar hamile kalmıştım oda kimyasalla sonuçlandı, şuanda adetim 3 gün gecikti idrar testi yaptım ama negatif çıktı. Kimyasal düşükten sonra adet düzensizliği yaşayan oldu mu aranızda?

Merhaba kızlar, ben şubat ayında kalp atışı olmadığından 8 haftalık kürtaj oldum, geçen ay tekrar hamile kalmıştım oda kimyasalla sonuçlandı, şuanda adetim 3 gün gecikti idrar testi yaptım ama negatif çıktı. Kimyasal düşükten sonra adet düzensizliği yaşayan oldu mu aranızda?
evet canim benim bikac gun gecikmisti ilk ay daha fazla gecikenler de oluyor

Evet arkadaşlar, hepimizin hikayesi farklı... Kimimiz defalarca kimyasal gebelik yaşadı, kimimiz hem kimyasal hem dış gebelik yaşadı, kimimiz sadece dış gebelik yaşadı... Burada umutlarımızı birleştirip birbirimize güç olalım. Böyle dönemlerde en önemli şey sizi anlayan insanları desteği. Güzel haberler alacağımız bir topic olsun diyerek ben başlatıyorum.
Yaşım 26 Şubat ayında ilk bebek denememizde regliden 1 gün önce hamile olduğumu öğrendim 1 hafta sonra da kanamam başladı ve bunun aslında kimyasal bir gebelik olduğunu anladık.😥 Tekrar bebek sahibi olmak için dua ve umutla devam etmeye karar verdim. 🥰 İnşallah önümüzdeki zamanlarda güzel haberlerle dolar burası. 🤲Hikayelerimizi paylaşalım 💜

Tabloya eklenmek isteyenler beni etiketleyerek yazabilir.

ÜYE ADI
VAKA
BAT
SONUÇ
minseo minseo 1 KİMYASAL27.06.2020
@cadımaki1 KİMYASAL
1 DIŞ GEBELİK
tugcekb tugcekb 1 KİMYASAL26.04.2020:anneadayı:
@Turkuazkizz 1 KİMYASAL
@Meryemcez 1 DÜŞÜK 2 KİMYASAL:anneadayı:
Deryakckn Deryakckn 4 KİMYASAL02.07.2020
@Mechulzaman1 DIŞ GEBELİK