Gebeliğe Hazırlık Kimyasal dış gebelik geçiren ve tekrar gebe kalmak isteyenler !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok canm önemli değil kaç aylık evlisin hiç coocgn varmi kaç aydır denyrsn
Bir senedir evliyim ilk gebeliğim Aralık ayında oldu şubatta düştü pıhtılaşmam varmış kalbi durdu ondan sonrada bir kimyasal geçirdim yakın zamanda çıktı genetik sonuçlarım şimdi temkinli gidiyorum pıhtılaşma olunca coraspin falan kullanmam gerekliymiş Kasım da denemiştim aralıkta hamile kaldım ovulasyon testi ile takip ediyorum günü bulunca gebelik kolay tutuyor sen nekadar lık evlisin çocuğun varmı bu arada benim de yok sormuşsun inşallah olur 😔

Bir senedir evliyim ilk gebeliğim Aralık ayında oldu şubatta düştü pıhtılaşmam varmış kalbi durdu ondan sonrada bir kimyasal geçirdim yakın zamanda çıktı genetik sonuçlarım şimdi temkinli gidiyorum pıhtılaşma olunca coraspin falan kullanmam gerekliymiş Kasım da denemiştim aralıkta hamile kaldım ovulasyon testi ile takip ediyorum günü bulunca gebelik kolay tutuyor sen nekadar lık evlisin çocuğun varmı bu arada benim de yok sormuşsun inşallah olur 😔
Benimde yok canım bende bir sene iki aylık evlym bir sene önce mol gebelik geçirdim bir sene korunun dedi doktorlar korunduk korunmayi bıraktık deniyorz iki aydır adet oluyrm bakım blmyrm nolck

Benimde yok canım bende bir sene iki aylık evlym bir sene önce mol gebelik geçirdim bir sene korunun dedi doktorlar korunduk korunmayi bıraktık deniyorz iki aydır adet oluyrm bakım blmyrm nolck
Allah tez vakitte sağlıkla nasip etsin inşallah

Gunaydinnn mutlu pazarlar herkeseee🌸🌿 Kimsecikler yok kac gundur nerelerdesiniz bakalim napiyosunuz?

Iyi günler kızlar bende birşey sorucaktim . Mart basında spiral taktırdım. Nisanda kontrole gittim bi sıkıntı yok dedi doktor . 3 yada 4 gun önce korunması ilişkim oldu eşimle afedersiniz icime boşaldı kalkıp tuvalete gittim hemen yarim saatten fazla tuvalette kaldım dışarı çıkmasını bekledim . Mantar enfeksiyonu geçiriyordum zaten bikac gündür . Bugünde tuvalette sarı şu gibi azakintim oldu . Hamile kalmam inzallah😣

Slm arkadaşlar ben de kimyasal gebelik geçirdim adetim 3 gün geçmişti 9.2 çıktı iki gün arayla 11.8 bugün kanamam başladı adet oldum sandım değer sıfırlar usandım ama normalde Yedigün siren adetim 4 gün sürdü tabi ben iki gün arayla testlere devam ettim yinede ,34.5 ,124 , 233,234 ,49 sonrada doktor kimyasal dedi bı kaç güne kanaman olur dedi ve dedigibide oldu kanamam oldu 7 gün sürdü şimdi ikinci kanama biteli 8 gün oldu yani ovulasyon günüm normalde adet bitiminden 8 gün sonra oluyordu bu ay yumurtlamayı nasıl anliyacam yada yumurtlama gectimi

Iyi günler kızlar bende birşey sorucaktim . Mart basında spiral taktırdım. Nisanda kontrole gittim bi sıkıntı yok dedi doktor . 3 yada 4 gun önce korunması ilişkim oldu eşimle afedersiniz icime boşaldı kalkıp tuvalete gittim hemen yarim saatten fazla tuvalette kaldım dışarı çıkmasını bekledim . Mantar enfeksiyonu geçiriyordum zaten bikac gündür . Bugünde tuvalette sarı şu gibi azakintim oldu . Hamile kalmam inzallah😣
Kalmazsın canım korkma korunma amaçlı taktın sonuçta ✔️✔️

Slm arkadaşlar ben de kimyasal gebelik geçirdim adetim 3 gün geçmişti 9.2 çıktı iki gün arayla 11.8 bugün kanamam başladı adet oldum sandım değer sıfırlar usandım ama normalde Yedigün siren adetim 4 gün sürdü tabi ben iki gün arayla testlere devam ettim yinede ,34.5 ,124 , 233,234 ,49 sonrada doktor kimyasal dedi bı kaç güne kanaman olur dedi ve dedigibide oldu kanamam oldu 7 gün sürdü şimdi ikinci kanama biteli 8 gün oldu yani ovulasyon günüm normalde adet bitiminden 8 gün sonra oluyordu bu ay yumurtlamayı nasıl anliyacam yada yumurtlama gectimi
Çok geçmiş olsun canım 🤲🏽 test alıp bakabilirsin ovülasyona✔️✔️

Çok geçmiş olsun canım 🤲🏽 test alıp bakabilirsin ovülasyona✔✔
Bugün aldım geç geldi normalde dün pik olup bugün az siliklesmesi lazımdı dün yapamadığım için bugünkinden bişey anlayamadım ama çokta silikdegil sanki çatma olduğu gün gibi IMG_20200708_164157.jpg

Eklentiler

• Screenshot_2020-07-08-21-25-03-950_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2020-07-08-21-25-03-950_com.miui.gallery.jpg
    25,4 KB · Görüntüleme: 20
Bugün aldım geç geldi normalde dün pik olup bugün az siliklesmesi lazımdı dün yapamadığım için bugünkinden bişey anlayamadım ama çokta silikdegil sanki çatma olduğu gün gibi Eki Görüntüle 2659835
Normalde dün pik olacağını neye göre belirledin üç dört ay aynı güne denk gelebilir pik ama oynama olabiliyorda değişken bişey yani sen devam et teste kaçmasın yumurtlama

Normalde dün pik olacağını neye göre belirledin üç dört ay aynı güne denk gelebilir pik ama oynama olabiliyorda değişken bişey yani sen devam et teste kaçmasın yumurtlama
Kanamadan sonra 14 . Gunn pik 15. Gün siliklesiyor hafif bunun gibi oluyor benim ilk gebeligimdede hep böyleydi aylardır da böyle 7 aydır hep boyle ilk hamileligimdenboncede testle takip ederdim hep aynı çıkıyor değişiyor diyolar diye bende hep testle takip ediyorum böyle oluyor benim merak ettiğim değerler düşüp kanama olduktan sonra yumurtlamaboluykrmu ilk adete kadar

Selam kızlar ben bu ay adetimden bir gün önce test yaptım önce çizgi görünmüyordu sonradan baktığımda silik ama bariz görünen bir çizgiyle karşılaştım. Ancak ertesi günü pembeli kahveli çok az akıntım vardı. Devamı sıradaki gün ise normal regl oldum 😔😔 bu yaşadığım kimyasal olabilir mi sizce lütfen fikir verin. Fotoğrafını da koyacağım alta
image.jpg

X