Gebeliğe Hazırlık Kimyasal gebelik gecirenler??

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar merhabalar
Bende aynı durumda sayılırım
gecen ay 01.09.20 de adet olmam gerekiyordu olmadım test yaptım hamileydim. Fakat 08.09 da kanamam geldi kimyasal gebelik geçirmişim. Bu ay da 06.10.2020 de adet olmam gerekiyordu 07.10.2020 test yaptım hamileyim ama 1 gün adet geçikmem vardı ve betam 32 çıktı doktorum kontrol etmemiz lazım dedi tekrar kimyasal olmasından korkuyorum. 10.10.2020 de idrar testi yaptım tekrar.
Koyulaşmış gibi . Ama kasıklarımda sancı var, göğüslerim sızlıyor ve ishalim tuvalete gitmeye korkuyorum regl olacam diğe . Adetim 5 gün geçti şuan.
07.10.2020 Pembe kapaklı ilk test
10.10.2020 ikinci test

kimyasal gebelikten sonra geç döllenme yaşayan veya beta hcg düşük olan var mı

Eklentiler

• 1488F6D0-A4EA-4F86-A3FB-ED48A1BB563C.jpeg
    1488F6D0-A4EA-4F86-A3FB-ED48A1BB563C.jpeg
    169,2 KB · Görüntüleme: 1.758
Kızlar merhabalar
gecen ay 01.09.20 de adet olmam gerekiyordu olmadım test yaptım hamileydim. Fakat 08.09 da kanamam geldi kimyasal gebelik geçirmişim. Bu ay da 06.10.2020 de adet olmam gerekiyordu 07.10.2020 test yaptım hamileyim ama 1 gün adet geçikmem vardı ve betam 32 çıktı doktorum kontrol etmemiz lazım dedi tekrar kimyasal olmasından korkuyorum. 10.10.2020 de idrar testi yaptım tekrar.
Koyulaşmış gibi . Ama kasıklarımda sancı var, göğüslerim sızlıyor ve ishalim tuvalete gitmeye korkuyorum regl olacam diğe . Adetim 5 gün geçti şuan.
10.10.2020 ikinci test

Canım bende temmuzda kimyasal yaşadım kanamam uzun sürünce tahlilde çıktı
Daha sonra Eylül'de adete birgün kala test yaptım aşırı silik çizgi gördüm aynen senin gibi idrar testini gün gün yaptım koyulaşınca sağlık ocağında kan verdim doktor banada takip edilmeli dedj iki günde bir kan verdim şükür devam etti düşük tehlikem var ama yatıyorum sürekli
İnşallah seninkide güzel sonuclanir hayırlı haber alirsin

Kızlar merhabalar
10.10.2020 ikinci test

Benimde kimyasaldan sonra hamile kaldım ilk kan değerim 50 ydi iki gün sonra 120 oldu 2 gün sonra yine 2 katı arttı en iyisi kan vermen çünkü iki katı çıkmış ise normal gebelik diyorlar

Canım bende temmuzda kimyasal yaşadım kanamam uzun sürünce tahlilde çıktı
Daha sonra Eylül'de adete birgün kala test yaptım aşırı silik çizgi gördüm aynen senin gibi idrar testini gün gün yaptım koyulaşınca sağlık ocağında kan verdim doktor banada takip edilmeli dedj iki günde bir kan verdim şükür devam etti düşük tehlikem var ama yatıyorum sürekli
İnşallah seninkide güzel sonuclanir hayırlı haber alirsin
Sağol cnm ami inşallah peki seninde mi kasıkların ağrıyordu her an adet olcakmışım gibi . Habire tuvalete gidiyorum kontrol etmeye korkuyorum.

Benimde kimyasaldan sonra hamile kaldım ilk kan değerim 50 ydi iki gün sonra 120 oldu 2 gün sonra yine 2 katı arttı en iyisi kan vermen çünkü iki katı çıkmış ise normal gebelik diyorlar
Ama çok korkuyorum hastaneye gitmekten tekrar kimyasal olmasından .. sizinde hafif sarı akıntınız varmıydı? Kasıklarım ağrır gibi oluyor tedirginim

Sağol cnm ami inşallah peki seninde mi kasıkların ağrıyordu her an adet olcakmışım gibi . Habire tuvalete gidiyorum kontrol etmeye korkuyorum.
Benim lekelenmem bile baslamıstı az az pembe sarı arası akıntı geliyordu ben kan testi sonucunu alınca dusuk ihtimaline karsı hemen eczanededen progestan 200luk ılac aldım fitil onu kullandım
Kesinlesince doktorum ıyı yapmıssın dedı ve hala kullanıyorum

Benim lekelenmem bile baslamıstı az az pembe sarı arası akıntı geliyordu ben kan testi sonucunu alınca dusuk ihtimaline karsı hemen eczanededen progestan 200luk ılac aldım fitil onu kullandım
Kesinlesince doktorum ıyı yapmıssın dedı ve hala kullanıyorum
Hafif bastırınca sarımsıı minnacık ama belki bende kuruyorum Kafamda ne bilim

Ama çok korkuyorum hastaneye gitmekten tekrar kimyasal olmasından .. sizinde hafif sarı akıntınız varmıydı? Kasıklarım ağrır gibi oluyor tedirginim
Tam hatırlamıyorum ama öyle yada böyle öğreneceksin bence ne kadar erken verirsen kan testini o kadar iyi olur hamileysen ona göre Doktorun danisirsin sebebini

Hamile olduğuma o kadar sevinmiştim ki erken sevinmemek lazimmis malesef kimyasal oldu kimyasal sonrası yeniden hamile kalanlar var mi??
Bende kimyasal gebelik geçirdim. Bütün testlerin pozitif çıktı sevindim. Ultrasonda bebek gorucem diye doktora gittim hem kimyasal gebelik olduğunu hemde bir kistim olduğunu öğrendim. Tabi sonra kendiliğinden gecti

X