Gebeliğe Hazırlık Kimyasal gebelik gecirenler??

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tabi ki hamilelik planladığım ilk günden itibaren doktor kontrolünde kullandım . Kan vermeni tavsiye ederim değerlerine bi bakılsın
Ben kanda verdim ordada pozitif görünüyor du kimyasal gebelik olunca değerlerim düştü tabi negatif çıkmaya başladı . Doktor folik asit verdi

Tam hatırlamıyorum ama öyle yada böyle öğreneceksin bence ne kadar erken verirsen kan testini o kadar iyi olur hamileysen ona göre Doktorun danisirsin sebebini
Kızlar günaydın
07.10.2020 de 32 ydi beta
Bugün 12.10.2020 de 512 çıktı
Hamilemiyim şimdi yanii inanamıyorum çok korkuyorummm allahım inşallah bu sefer ilerler ..

Kızlar merhabalar
Bende aynı durumda sayılırım
gecen ay 01.09.20 de adet olmam gerekiyordu olmadım test yaptım hamileydim. Fakat 08.09 da kanamam geldi kimyasal gebelik geçirmişim. Bu ay da 06.10.2020 de adet olmam gerekiyordu 07.10.2020 test yaptım hamileyim ama 1 gün adet geçikmem vardı ve betam 32 çıktı doktorum kontrol etmemiz lazım dedi tekrar kimyasal olmasından korkuyorum. 10.10.2020 de idrar testi yaptım tekrar.
Koyulaşmış gibi . Ama kasıklarımda sancı var, göğüslerim sızlıyor ve ishalim tuvalete gitmeye korkuyorum regl olacam diğe . Adetim 5 gün geçti şuan.
07.10.2020 Pembe kapaklı ilk test
10.10.2020 ikinci test

kimyasal gebelikten sonra geç döllenme yaşayan veya beta hcg düşük olan var mı
Merhaba bende Eylül 24 kimyasal geçirdim bu ay ovü testi kullandım ama yumurtladığm günü kestiremiyorum adetin 17gğnünde koyu çift çizgi sonrası biraz silik 21de daha koyu ve bugün 23 yani yine koyu son 3gundur paso koyu çift çizgi yumurtam çatallaşmadı mı ama ctlama sorunum olsaydı önce ki ay kımyasalda olsa gebelik geçirmezdim kafam karman çorman 🤦‍♀️

Ben daha gec yulurtlamisim galiba cunku suan kdktordan donuyorum hamileyim keseyi gordukk
Bence bu ay dene iki gunde bir tutma ihtimali daha yuksek kimyasaldan sonra

Kızlar selam geçen ay reglimin bitişinde hamile olduğumu öğrendim kimyasal gebelikmiş değerim düştü regl kanamasından 3 gün sonra tekrar lekelenme tarzı kanamam oldu ve gebelik sonlandı.. Sormak istediğim kimyasal gebelik sonrası hemen gebe kalanlar oldu mu aranızda? Çünkü ben yine geçen ay yaşadığım hamilelik belirtilerini yaşamaya başladım eğer periyodum şaşmamışsa 5 gün var reglime.. Tecrübelerinizi psylaşırsanız çok mutlu olurum şimdiden teşekkürler

Kızlar selam geçen ay reglimin bitişinde hamile olduğumu öğrendim kimyasal gebelikmiş değerim düştü regl kanamasından 3 gün sonra tekrar lekelenme tarzı kanamam oldu ve gebelik sonlandı.. Sormak istediğim kimyasal gebelik sonrası hemen gebe kalanlar oldu mu aranızda? Çünkü ben yine geçen ay yaşadığım hamilelik belirtilerini yaşamaya başladım eğer periyodum şaşmamışsa 5 gün var reglime.. Tecrübelerinizi psylaşırsanız çok mutlu olurum şimdiden teşekkürler
Son iki ay üstüste kimyasal geçirdim.

Şuan hamile misin? Bende geçen ay yaşadım şuan yine aynı belirtileri yaşıyorum olabilir mi acaba hemen arkasından test yaptım çıkmadı ama 5 gün var henüz reglime
Bu ay bat gelmedi bilmiyorum. Geçtiğimiz 2 ay da hamile kaldım kimyasalla düştü ikisi de.

Bu ay bat gelmedi bilmiyorum. Geçtiğimiz 2 ay da hamile kaldım kimyasalla düştü ikisi de.
Yaa çok geçmiş olsun canım inşallah bu ay sağlıklı gebeliklerimiz olur🙏🏽 ben göğüs hassasiyetinden anlıyorum inanılmaz bir ağrı regl öncesi olan gibi değil bayağı şiddetli

merhaba kzlar
benmde tüp bebekti ama kimyasal oldu malesef bu ayın 2 sinde kanamam basladı normal adet gibi oldum kesildi bitti insallah hemen kalırım dicem ama sperm sorunu var bilmiyorum hic ama hic umudum yok hakkımızda hayrlsıı

Ben daha gec yulurtlamisim galiba cunku suan kdktordan donuyorum hamileyim keseyi gordukk
Bence bu ay dene iki gunde bir tutma ihtimali daha yuksek kimyasaldan sonra
Hayırlı olsun ya inşllah darısı bizim başımıza kimyasaldan sonra daha hızlı olur diyorlar ama reglşme 4gün kala idrar testi yaptım negatif çıktı canım sen idrarda pozitifi ne zaman gördün

Yaa çok geçmiş olsun canım inşallah bu ay sağlıklı gebeliklerimiz olur🙏🏽 ben göğüs hassasiyetinden anlıyorum inanılmaz bir ağrı regl öncesi olan gibi değil bayağı şiddetli
Seninle aynı şeyi yaşamışız ama benim bu ay göğüs agrım hiç yok normal de bile göğüs ağrısı olur Muş

Kızlar merhabalar
Bende aynı durumda sayılırım
gecen ay 01.09.20 de adet olmam gerekiyordu olmadım test yaptım hamileydim. Fakat 08.09 da kanamam geldi kimyasal gebelik geçirmişim. Bu ay da 06.10.2020 de adet olmam gerekiyordu 07.10.2020 test yaptım hamileyim ama 1 gün adet geçikmem vardı ve betam 32 çıktı doktorum kontrol etmemiz lazım dedi tekrar kimyasal olmasından korkuyorum. 10.10.2020 de idrar testi yaptım tekrar.
Koyulaşmış gibi . Ama kasıklarımda sancı var, göğüslerim sızlıyor ve ishalim tuvalete gitmeye korkuyorum regl olacam diğe . Adetim 5 gün geçti şuan.
07.10.2020 Pembe kapaklı ilk test
10.10.2020 ikinci test

kimyasal gebelikten sonra geç döllenme yaşayan veya beta hcg düşük olan var mı
Erken gebelik testi mi bunlar

Seninle aynı şeyi yaşamışız ama benim bu ay göğüs agrım hiç yok normal de bile göğüs ağrısı olur Muş
Yaa inşallah sende bende hamileyizdir canım nedense çok hissettim bir kaç gündür mümkün mü hemen arkasından bilemiyorum tabi

Hayırlı olsun ya inşllah darısı bizim başımıza kimyasaldan sonra daha hızlı olur diyorlar ama reglşme 4gün kala idrar testi yaptım negatif çıktı canım sen idrarda pozitifi ne zaman gördün
Canım ben bekledim geçikmeden bir gün sonra yaptım . Yumurtlama dönemim şaştı kimyasaldan sonra . Şuan 6+0 ım ama 5+0 gibi :) geç döllenme oldu . Keseyi gördük haftaya 7+ 0 da bebeği ve kalbini duymayı umit ediym darısı isteyen herkese inşallah

Erken gebelik testi mi bunlar
Evet erken gebelik testi adetten bir gün sonra
Sağdaki adetten bir gün sonra yani çarşamba
Soldaki adetten 4 gün sonra yani cumartesi

Eklentiler

• 67AEA742-502D-4309-8996-D6D9660C01D3.jpeg
    67AEA742-502D-4309-8996-D6D9660C01D3.jpeg
    169,2 KB · Görüntüleme: 262
Bence bekle . Ben geçen ay kimyasal geçirdim adet olmam gerekiyordu test yaptım hamileyim diğe sevindim bi hafta sonra regl başladı. Bu ay beklicem testten önce dedim adetim bi gün geçti test yaptım yine hamileydim. Ama stres oldum acaba kimyasalmı nedir vs diğe . Şuan keseyi gördük şimdi bebeği görmwyi bekliyoruz. Bende sana tavsiye hamile değilmişsin gibi devam et . Regl olman gereken gün Değil de bir gün sonra idrar testi yap . Silikse iki gün sonra tekrar yap öyle betanı kontrol et inşallah hamilesindir

Bence bekle . Ben geçen ay kimyasal geçirdim adet olmam gerekiyordu test yaptım hamileyim diğe sevindim bi hafta sonra regl başladı. Bu ay beklicem testten önce dedim adetim bi gün geçti test yaptım yine hamileydim. Ama stres oldum acaba kimyasalmı nedir vs diğe . Şuan keseyi gördük şimdi bebeği görmwyi bekliyoruz. Bende sana tavsiye hamile değilmişsin gibi devam et . Regl olman gereken gün Değil de bir gün sonra idrar testi yap . Silikse iki gün sonra tekrar yap öyle betanı kontrol et inşallah hamilesindir
Canım öncelikle çok teşekkür ederim cevabın için inşallah sağlıkla ilerler tüm güzel dileklerim seninle çok mutlu oldum hemen tekrar nasip olmuş inşallah kucağına almakta nasip olur🙏🏽 çok haklısın pozitif çıksa bende hemen endişelenmeye başlıycam kendimi biliyorum yine kimyasal mı vs diye ama çok belirtimde var maalesef merak ediyorum yine de test yaptım zaten negatif çıktı reglime de 4 gün kaldı bakalım nasip

X