Gebeliğe Hazırlık Kimyasal gebelik gecirenler??

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bence bekle . Ben geçen ay kimyasal geçirdim adet olmam gerekiyordu test yaptım hamileyim diğe sevindim bi hafta sonra regl başladı. Bu ay beklicem testten önce dedim adetim bi gün geçti test yaptım yine hamileydim. Ama stres oldum acaba kimyasalmı nedir vs diğe . Şuan keseyi gördük şimdi bebeği görmwyi bekliyoruz. Bende sana tavsiye hamile değilmişsin gibi devam et . Regl olman gereken gün Değil de bir gün sonra idrar testi yap . Silikse iki gün sonra tekrar yap öyle betanı kontrol et inşallah hamilesindir
Canım birde senin belirtilerin olmuş muydu bu ayki gebeliğinde

Canım ben bekledim geçikmeden bir gün sonra yaptım . Yumurtlama dönemim şaştı kimyasaldan sonra . Şuan 6+0 ım ama 5+0 gibi :) geç döllenme oldu . Keseyi gördük haftaya 7+ 0 da bebeği ve kalbini duymayı umit ediym darısı isteyen herkese inşallah
İnşllah sağlıklı bir gbelwik geçirirsin canım 🙏

Yaa inşallah sende bende hamileyizdir canım nedense çok hissettim bir kaç gündür mümkün mü hemen arkasından bilemiyorum tabi
İnşllah yaaa 4gün gecmicek gibi gerçi hiç belirtim yok ama yine de umut edıyorım sadece ovü testim koyu çıktı çok son ovü idrar da yaptım çıkmayınca pek önemsemedim artık ama gene heyecanla beklşyroom

Canım öncelikle çok teşekkür ederim cevabın için inşallah sağlıkla ilerler tüm güzel dileklerim seninle çok mutlu oldum hemen tekrar nasip olmuş inşallah kucağına almakta nasip olur🙏🏽 çok haklısın pozitif çıksa bende hemen endişelenmeye başlıycam kendimi biliyorum yine kimyasal mı vs diye ama çok belirtimde var maalesef merak ediyorum yine de test yaptım zaten negatif çıktı reglime de 4 gün kaldı bakalım nasip
Şöyle söyliyeyim , kimyasaldan sonra reglinde de yumurtlamandada gecikme oluyor. Umitlendirmek istemiyorum Ama allahtan ümit kesilme belki hamilesindir hemen üzülme sakın. Değilsende gelecek ay şansın daha da yüksek olcak. Doktor hep şöyle derdi kimyasal geçirdiysen hamile kalabiliyorsun demek yani allahtan ümit kesilmez inşallah güzel haberlerni alırız

Canım birde senin belirtilerin olmuş muydu bu ayki gebeliğinde
Ben o kadar ümitsizdim ki regl olcak gibiydim kasık ağrısı bel ağrısı migren .. full yattım tuvalete gitmeye korkuyordum kan görcem diğe :) ama hamilelik belirtisi yani göğüs ağrım fln olmadı . Yada ben vücüdümu dinlemedim ümitlenmemek için

Acaba bende yapsam var sa çıkar mı mi ki 4 gün var daha
Sabah erkenden erken gebelik testiyle . Ama negatif çıkıp pozitif olma ihtimali de var bu sefer negatif olursa üzülme. Sabırlıysan bi iki gün daha bekle derim 🥰

Sabah erkenden erken gebelik testiyle . Ama negatif çıkıp pozitif olma ihtimali de var bu sefer negatif olursa üzülme. Sabırlıysan bi iki gün daha bekle derim 🥰

Sanırım beklicem biraz daha bu negatif bile beni demorilize etti o zaman çok daha fazla üzülürüm dua et bize canım 🙏

Ben o kadar ümitsizdim ki regl olcak gibiydim kasık ağrısı bel ağrısı migren .. full yattım tuvalete gitmeye korkuyordum kan görcem diğe :) ama hamilelik belirtisi yani göğüs ağrım fln olmadı . Yada ben vücüdümu dinlemedim ümitlenmemek için
Benim iki gün boyunca geçmeyen bir baş agrım oldu iki gün önce bir de benimde göğüsüm ağrımadı geçen ay dokunamıyordım bile ki hamıle olmadığım aylarda da öyleydim yürürken bile agrıyordu

Benimde regl belirtilerinin hepsi var birde göğüs hassasiyeti çok fazla ek olarak benim kimyasal gebeliğimde göğüs hassasiyeti çok olmamıştı şuan çok fazla ama

Eklentiler

• 65B09367-E0D0-4563-9BCF-C133E0FB8BE4.jpeg
    65B09367-E0D0-4563-9BCF-C133E0FB8BE4.jpeg
    113,3 KB · Görüntüleme: 46
Canımmm ben kimyasalda ovulasyon testinden anlamıştım bir kaç kere üst üste koyu çıkmıştı sende var gibi geldi bana yaa çok heyecanlandım inşallah vardır😍😍
Ay inşllah canım ya ama işte gebelikte cıkarmıydı ki acaba olsaydı ordan muallaktayım🤷‍♀️İnşllah hissettiğin gibidir 🙏🙏❤️

Ay inşllah canım ya ama işte gebelikte cıkarmıydı ki acaba olsaydı ordan muallaktayım🤷‍♀️İnşllah hissettiğin gibidir 🙏🙏❤️
Canım gebelik çıkmayabilir bence çünkü bu ovülasyon testleri idrardaki minicik dalgalanmayı bile hissediyor belki çok yenidir benim üst üste koyu çıkmıştı adet bitiminde 3 gün boyunca sonra erken gebelik testinde gebelik çıktı kimyasaldı tabi ama o çift çizgi inanılmazdı🥰 Aşırı mutlu olmuştum tekrar görmek nasip olur umarım ikimize de

X