Kimyasal Gebelik Geçiripte Düşük Yaşayan Arkadaşlar

3simay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2007
129
0
40
Arkadaşlar Bu Benim 2. Kimyasal Gebeliğim.sizler Kaçkere Kimyasal Gebelik Yaşadiniz?
Ayrica Kimyasal Gelik Ardindan Düşük Yapan Sonrasinda Sağlikli Bir Gebelik Yaşayan Varmi?

kavuniçi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2007
45
2
canım benim gecen sene bu aylarda düşmüştü kimyasal gebelik dediler çünkü ultrasonda gözükmedi ama kan degerlerim 1 bucuk aylıgı gösterıyordu bana doktorum havadan sudan herseyden olabilir tabi sakat olupta vücut bebegi kabul etmezmiş neyse kanamayla gittti kürtajda olmadım tabi şimdi doktorumu değiştirdim yumurtlama tedavisi görüyorum bu 4. ayım sonuc yok hala en kısa zamanla bebeklerimize kavusuruz inş..

muhasebe_22

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2009
312
1
35
merhaba arkadaşlar,daha once siteye cok girdim hepinizin sıkıntılarını , mutluluklarını okudum.ancak siteye ilk defa yazıyorum.
ben daha once üç defa düşük yaptım.en sonunda kanda pıhtılaşma denildi(heterezigot)daha sonra coraspirin ve fragmin ignesine başladım 1 ay içerisinde tekrar hamile kaldım ancak dün yeniden düşük yaptıgımı ögrendim.doktorum esim ve bana genetik test yaptırmamız gerektiğini söyledi.ögretmen oldugum için subat tatilinde ankarada(zekai tahir burak hastanesi) genetik testi yaptıracagım.bu konuda benimle aynı durumu yaşayan arkadaşlardan , genetik testi konusunda bilgilerinizi ve durumum konusunda yorumlarınızı rica ediyorum.(şimdilik kardeşimin adresinden girmek zorunda kaldım ozlem_28)

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 3006 gün geçti.

hayaletorka

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2008
1.241
0
Canım ben kimyasal gebelikten sonraki ilk adetimden sonra tekrar hamile kaldım şu an 34 haftanın içindeyim yani umutsuzlanmayın .ve ilk gebeliklerde mutlaka oluyor bu. Hem kalıtsal bozzukluıkluk olan bebkleri vucut kabul etmezmiş .

nursevgi

neseli ve sabırsız
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2009
246
4
34
canım ben iki kere kimyasal gebelik yasadım kan degerlerinde cıkıpta olmaması nasıl acıdır bilirim sevinirsin hic sevinmedigin kadar sora uzulursun hic uzulmedigin kadar ama ben toparladım kendimi kısmetse birkac aysora ucuncuyu deneyecem bana dua edin

BenMasal

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2008
1.178
3
40
bende şubat ayında kımyasal gebelık yasadım ardından nısanda dış gebelık kısmet ınsallah hazıranda bebegıe kavusurum

hunger86

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2009
96
0
Bende 4 kez kımyasal gebelık gecırdım esıme ve bana kromozom analızı yapıldı ufak bır sorun çıktı ama önemlı degılmıs artık tüp bebek denemeye karar verdık çünkü çok yıprandım çok yoruldum evlılıkte 4 sene bıtıyor hıç korunmadık 4 kez belkı de daha bılmedıgım kımyasal gebelıkler yasadım :çok üzgünüm:bu sefer bebegım geldı dedıgın an hüsrana ugruyorsun çok kötü bır duygu senağlama

dervis

Guru
Kayıtlı Üye
13 Mart 2008
1.244
12
Kızlar bu kimyasal gebelikle ilgili bana biraz bilgi verebilir misiniz? internette sessiz düşük diyor... ama değerim düşmedi...12. gün değerim 42,2 ,14. gün değerim ise 43,8... kanamam 10.günden beri var ve aşırı,hala da devam ediyoe.... ama bu kanamaya rağmen değerim düşmemiş.. sağlıklı bir şekilde de artmamış.. bu ne şimdi, kimyasal gebelik mi? doktor bekleyelim dedi.. ama benim içim içimi yedi.. yardımınıza ihityacım var....dış gebelik falan değildir değil mi? ağrım falan yok

nurnberg

Kızım yaşama sevincim
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2009
201
1
ben ık tüp bebek tedavımde kımyasal gebelık yasadım. 4. tüp bebegımde bı kızım oldu

2 mucize

Her şey ASK tan
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2009
2.228
69
39
10.gün değerlerim7.6 çok düşük sanırım kimyasal gebelik yaşıyorum çarşamba test günüm saatler geçmek bilmiyor çok üzgünüm

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 3237 gün geçti.

masal1

Guru
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2009
199
1
beni bazılarınız tanır.ben de yenilerde bir kimyasal gebelik yaşadım.1.tüp bebek denememdi.arkadaşlar şu genetik tanı,pıhtılaşma testi gibi uygulamalar üniversite hastanelerinde istediğimiz zaman ve ücretsiz yapılıyor mu?bu konuda bilgilendirir misiniz?ayrıca tam 12 gündür lekelenme ve kanama şeklişnde adet midir nedir bilmiyorum devam ediyor.3 gün önce adet kanamasına benzemeye başlamıştı.ağrıyla ve biraz çoğalmış bir şekilde gelmişti.şimdi yine azaldı.tamamen bitse dr.a gideceğim.bu yüzden oraya da gidemedim bir türlü.bu konuda da deneyimlerinizi paylaşır mısınız?

2 mucize

Her şey ASK tan
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2009
2.228
69
39
bi mucize olrmu acaba rabbim ol dermi :çok üzgünüm:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 3237 gün geçti.