kimyasal gebelik mi hcg 13. gün 13,60

Desteklerin Için Teşekkürler Akdaşcim,beni De Listeye Ekler Misin,beklemede Temmuzda 3.mikro,sperm Azliği, Ankara Fatih Tip Fakltsi

rubacım tekrar geçmiş olsun.umarım kolay atlatırsın.Unutma ki Allah dağına göre kar veriyor.Biliyorum ki yaşadıkların çok zor.Seni çok iyi anlıyorum.İnşallah Allah'ın izniyle çift çift bebekleri kucağımıza alacağız.Bende yeni bir denemeye karar verdim.Kıssmet olursa mayıs ayında düşünüyorum...O yüzden geriye dönüp bakmıyoruz.. anlaştık mı?

slm arkadaşlar bugün transferimin 13. günü ,11.gün 10.96 çıkmıştı,bugün 13.60 ,katlanacağına hergün 1 tanecik artmış çok üzgünüm çooooksenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

kahverengi akıntılarım devam edyor,sancım da var adet başlangıcı sanırım,peki değer neden hala negatifin üstünde kimyasal gebelik falan mı bu konudada bilgim yok,dr a gitmeyeceğim,kendi kendine düşer mi değer bi problem olmaz değil mi,hamile değilim sonuçta,dr un yüzünü bir müddet görmek istemiyorum,ne olur dua edin her konuşmada ağlıyorum bu acıyı da atlatmam için,sıra üçüncüde :a015::

Canım benim cok ama cok üzlüldüm canım yaa ama nolur üzme kendini insallah Rabbim birdahaki sefere nasip etsin sanada. Üzme kendini olurmu canım :çok üzgünüm:

sevgili myangel ve Esmanur çok iyisiniz,Allah razı olsun sizlerden ,gerçekten çok zor bi durumdayım,sırf unutmak için yeni hedefler koyuyorum önüme,ama bunu nasıl atlatırım bilmiyorum,
Myangel yeni tedavin inşallah sana istediklerini hayırlısını getirir,
Esmanurcum,sana da keyifli hamilelik dönemi diliyorum

sevgili myangel ve Esmanur çok iyisiniz,Allah razı olsun sizlerden ,gerçekten çok zor bi durumdayım,sırf unutmak için yeni hedefler koyuyorum önüme,ama bunu nasıl atlatırım bilmiyorum,
Myangel yeni tedavin inşallah sana istediklerini hayırlısını getirir,
Esmanurcum,sana da keyifli hamilelik dönemi diliyorum

Canım benim atlatırsın insallah hep daha kötüsünü düşün canım böyle yaparsan için az da olsa rahatlar seni cok ii anlıyorum ilk tğp bebek sonucumu aldığımda bende yıkıldım, dünya başıma yıkıldı ama insan atlatıyor , insanoğlu neleri atlatmıyorki İnsallah birdaha ki sefere bebişlerini alırsın kucağına canım benim üzülme herseyde bir hayır vardır.

esmanurcum evet beterin beteri var çok şükür halimize,yine de insanın hayalleri yıkılıyor işte,tüp bebek sanki garanti gibi gelmişti,ama şimdi 3. tedaviye yol gözükünce umudumu yitirmeye başladım sanki hiç olmayacakmış gibi,offff,çok şanslısınız siz ne güzel bizim için dua edin olr mu canım

Geçmiş olsun Rubacım,inşallah birdahakine sevincin hep devam eder,bebeğini kucağına alırsın.

TEŞEKKÜRLER DARKİNLİFE cim,inşallah hepimiz alırız,sevincim kursağımda kaldı,hala şokundayım

TEŞEKKÜRLER DARKİNLİFE cim,inşallah hepimiz alırız,sevincim kursağımda kaldı,hala şokundayım

RUBA sıkma canını Allahtan hayırlısı.Hayat devam ediyor. Üzülmekle sorun çözülmüyorki. İnsanın ruh sağlığı bozulunca beden de etkileniyor.Kendine iyi bak çabucak toparlan Allah büyüktür

teşekkürler tulipe,haklısın bikaç gündür herşeyden nefret ediyorum,mecburen alışmaya çalışıyorum canım,hayırlısı olsun tabiiiki ama Allah kimseye yaşatmasın bu duyguyu,çok zormuş,üçüncü tedaviyi nasıl kaldırıcam bilmiyorum,inşallah bu sefer yüzümüz güler

kader arkadaşım şimdi sana ne dense içindeki boşluğun dolmuyacağını biliyorum ama sende biliyorsun ki biz özel anneleriz düştükçe daha güçlü yeniden kalkmak zorundayız şimdi hastanede doğumun olduğu geceyi hayal et arkadaşım o sessizlikte bebeğine süt emzirirken bu günler gelecek aklına ve şok şükür yarabbim diyeceksin işte o güne ulaşıncaya kadar güçlü olmak gerek.ve erkekler bizden daha güçsüz aslında biliyorsun biz en azından sorunlarımızı paylaşabiliyoruz ama onlar daha yalnızlar hele de rahatsızlık onlardaysa sen eşine dört elle sarıl canım omuz omuza verip bu sorunu atlatacaksınız burdaki herkes buna inanıyor yoksa hepimiz yorulduk arkadaşım dualarım seninle iyi şanslara.s.

rubacım çok üzüldüm inan ama çok şükür inançlı insanlarız bunda da vardır bir hayır vakti saati gelmemiş demek ama inşallah yakın bir zamanda gelecek üzülme ne olur MEVLAM BAKALIM NE EYLER NEYLERSE GÜZEL EYLER hem biz birbirimize destek oldukça altından kalkacağız inşallah her zaman yanındayım unutma bende cumartesi alıcam sonucu hayırlısı bakalım olmazsa bi dakine gene beraber yazarız buradan değerlerimizi ve en sonunda HAMİLEYİM diye inşalah

kader arkadaşım şimdi sana ne dense içindeki boşluğun dolmuyacağını biliyorum ama sende biliyorsun ki biz özel anneleriz düştükçe daha güçlü yeniden kalkmak zorundayız şimdi hastanede doğumun olduğu geceyi hayal et arkadaşım o sessizlikte bebeğine süt emzirirken bu günler gelecek aklına ve şok şükür yarabbim diyeceksin işte o güne ulaşıncaya kadar güçlü olmak gerek.ve erkekler bizden daha güçsüz aslında biliyorsun biz en azından sorunlarımızı paylaşabiliyoruz ama onlar daha yalnızlar hele de rahatsızlık onlardaysa sen eşine dört elle sarıl canım omuz omuza verip bu sorunu atlatacaksınız burdaki herkes buna inanıyor yoksa hepimiz yorulduk arkadaşım dualarım seninle iyi şanslara.s.

canım benim ne kadar güzel yazmışsın,dediğin gibi boşluk dolmuyor malesef Arkadaşlar sağolsunlar.Sanki hayal ettikçe daha çok hayal kırıklığına uğruyorum,gelir mi dersin o günler,bu günlere gülüp geçebilecekmiyiz,inşallah burada mutlu sonla biten hikayelerimizi anlatırız
Gerçekten eşim kapalı kutu,hayırlısı deyip geçiyor hep ama duygularını yansıtmıyor,problem de onda.Aslında benim destek olmam gerekirken o benimle uğraşıyor,belki beni böyle gördükçe kendini suçluyordur,Arkadaşım inşallah daha güçlü olucam o hastane günlerini hayal ederek

ruba canım inan çok üzüldüm o kar umutluydum ki senden güzel haberler alacagımdan sonuç bekleyen herkesin pozitif diye sevinç msjları yazmasını bekliyorum hep çünkü bu üzüntüyü iki kez yaşadım kimsenin yaşamasını istemiyorum ama elden ne gelir herşeyin hayırlısı allahım herşeyin iyisini bilir kısmet vakti var demekki üzülme diyemicem ama kendini bırakma hiç şansı olmayanları düşün ve şükret ben öyle yapıp kendimi avutuyorum seni çok öpüyorum canıma.s.

ruba canım inan çok üzüldüm o kar umutluydum ki senden güzel haberler alacagımdan sonuç bekleyen herkesin pozitif diye sevinç msjları yazmasını bekliyorum hep çünkü bu üzüntüyü iki kez yaşadım kimsenin yaşamasını istemiyorum ama elden ne gelir herşeyin hayırlısı allahım herşeyin iyisini bilir kısmet vakti var demekki üzülme diyemicem ama kendini bırakma hiç şansı olmayanları düşün ve şükret ben öyle yapıp kendimi avutuyorum seni çok öpüyorum canıma.s.

süngercim çok teşekkürler canım senin için de üzüldüm hakkımızda hayırlısı olsun inşallah
Ne olur yardım et bana az önce çok tuhaf bir şey oldu,adetim tam başlamamıştı kan değil de iki gündür pütür pütür kahverengi geliyordu az önce wc de içimden yumruk büyüklüğünde birşey düştü tam göremedim çok korktum nerdeyse kendimden geçiyordum normal mi bu ne olur yardım edin

rubacım selam,her defasında yaşadığım hayal kırıklıklarının arkasından aklımı kaybetmemek için ancak Allahıma dua ederek aşabildim.Bildiğim ve akılma gelen sureleri arka arkaya okuyor ,hiçbir şekilde yaşadığım kötü günleri düşünmüyorum.toplumsal bir baskı bir yana yaşadıklarımız,hissettiklerimiz... eşin tepki vermiyorsa biraz zaman geçince birlikte bir psikoloğa gitmenizii öneriyorum.yaşanılan heyecan,hayal kırıklığı,ümitsizlik zamanla yerini karamsarlığa ve kötümserliğe bırakıyor.bu da depresyona yol açıyor..yaşadıklarım üzerine bunları söylüyorum.Allaha emanet ol..lütfen güçlü ol..senden bir tane daha yok..bunu unutma ... bizler bir sınavdan geçiyoruz..bu sınavın doğru cevabı sabır,sebat,gözyaşı ve sonunda şükür...canım benim Allaha emanet ol...

ya ne güzel yazmışsın....gerçektende her gözyaşının arkasından şükrü gerektirecek bi güzellik veriyor Rabbim...inş bizde bu imtihanları veririz....ben de 2 yıldır sürekli ağlıyorum.....ama güçlü olmak gerek,yılmamak gerek...

ruba ancak şimdi okuyabiliyorum mesajını seni merak ettim şimdi iyimisin lütfen doktorunu ara en doğru cevap onlardadır ve bize haber ver sağlıkla kal arkadaşım
:nazar:

süngercim çok teşekkürler canım senin için de üzüldüm hakkımızda hayırlısı olsun inşallah
Ne olur yardım et bana az önce çok tuhaf bir şey oldu,adetim tam başlamamıştı kan değil de iki gündür pütür pütür kahverengi geliyordu az önce wc de içimden yumruk büyüklüğünde birşey düştü tam göremedim çok korktum nerdeyse kendimden geçiyordum normal mi bu ne olur yardım edin

Rubacım crinone jel kullanıyorsan jel birikip o şekilde düşebiliyor rengi de kahverengi oluyor ama yumruk kadar diyince bilemiyorum başka şey olabilir mi diye de korktum.Umarım gitmişsindir doktoruna

mehaba arkadaşlar,dr u aradım ama bebek olması imkansız dedi,pıhtılaşmış kan olabilir mi dedim,olabilir dedi geçiştirdi,yarın muayeneye didecem,ama dün akşam çok korkmuştum,teşekkür ederim

X