Kimyasal gebelik sonrası adet gecikmesi

Bizim stresten gelmiyo bence mesela bugün benim adetimin 5. Ci günü olacaktı gelseydı yaptım teste gölge bile yok
Bugün mu yaptin
Evet normalde adet olsaydım beşinci gün olacakt

Evet normalde adet olsaydım beşinci gün olacaktı bugün
Ya bence döngü bozuldu henüz düzene oturmadı çünkü ben bu ay ovulasyon testi yaptim normal yumurtlama günü gösterdiği süreçte hep silik cizgiydi

Geçen ay kimyasal gebelik yaşadım 4+4 te şimdi 3 gün geçti bat tarihi gebelik idrar testi 2 defadır negatif geç yumurtlama yada ne olabilir ki
Ben Mart ve Nisan aylarında üst üste kimyasal gebelik yaşadım ve hala reglim düzene girmedi. Doktor düşüklerden sonra 6 aya kadar bu düzensizlik görülebilir dedi.
Ayrıca bu ay prolaktin hormonum yüksek geldi o da regl gecikmesi yapıyormuş.
Bu arada en fazla 10 güne kadar gecikmem oldu

Ben Mart ve Nisan aylarında üst üste kimyasal gebelik yaşadım ve hala reglim düzene girmedi. Doktor düşüklerden sonra 6 aya kadar bu düzensizlik görülebilir dedi.
Ayrıca bu ay prolaktin hormonum yüksek geldi o da regl gecikmesi yapıyormuş.
Bu arada en fazla 10 güne kadar gecikmem oldu
Normal o zaman bu gecikmeler ama her ay aynı stres gerçekten çok yorucu yani normalde günün geçince gebesin bitti .şimdi o kadar garip şeyler dönuyor ki insanı çok yıpratıyor yada beni

Normal o zaman bu gecikmeler ama her ay aynı stres gerçekten çok yorucu yani normalde günün geçince gebesin bitti .şimdi o kadar garip şeyler dönuyor ki insanı çok yıpratıyor yada beni
Kesinlikle öyle beni de çok yıpratıyor. Yumurtlama tarihi de değişiyor galiba ondan geç adet oluyoruz. Ama isterseniz bir dahaki ay da gecikme yaşarsanız doktora görünün nolur nolmaz.
Hatta hormon testlerinizi yaptırın bence :)

Günaydın bu sabah geldi benimki sonunda göğüs hasasiyeti falan ondanmış demmkki

X