Kimyasal gebelik sonrası adet gecikmesi

Kızlar merhaba bende bu ay kimyasal gebelik geçiriyorum sanırım ilk kan testim 8,23 çıktı, ikincisi 4 çıktı 22 temmuzda ama ben hala regl olmadım normalmi tekrar kan testi yaptırmalı mıyım

Kızlar merhaba bende bu ay kimyasal gebelik geçiriyorum sanırım ilk kan testim 8,23 çıktı, ikincisi 4 çıktı 22 temmuzda ama ben hala regl olmadım normalmi tekrar kan testi yaptırmalı mıyım
Normalde hangi gün regl olacaktın? Birde sifirlaninca regl olunuyor ama seninki zaten düşük bir değer çok uzun sürmüş sifirlanmasıben gittiğimde dr.a 9 da dedi ki 3 güne olmazsan gel

Lekelenme başladıktan sonra olursun dediler benim 2-3 gün çok açık pembe daha sonra açık kahverengiye dönen lekelenmem oldu ama sadece silince peçeteye gelecek şekilde kesildi

Genelde olmayınca adet söktürücü ilac veriyorlar bildiğim kadarıyla bı gidip görün istersen kadın doguma

Aradan baya zaman geçmiş kızlar ama bende geçen ay kimyasal yaşadım Aralık 30 da adet oldum bu ay 2 gün geçti hala olmadim suphede yok korunuyordum göğüs hasasiyetim var genelde kimyasal gebelikten sonra gecikme oluyor sanırım

X