Kimyasal mı dış gebelik mi normal mi?

Yatış yapıldımı yoksa sadece takipmi yapıldı
Yatis icin belge duzenlendi ama Ben yatmak istemedim koymuslar beni doguranlarin yanina Ben orda aglarken diger tarafta bebegi olanlar seviniyordu Ben Burda kalmam dedim imza attirarak eve gonderdi ler daha sonra iki haftada bir gidip kan tahlili verdim sifirlanana kadar daha sonra da rahim filmi cekildi

Yatis icin belge duzenlendi ama Ben yatmak istemedim koymuslar beni doguranlarin yanina Ben orda aglarken diger tarafta bebegi olanlar seviniyordu Ben Burda kalmam dedim imza attirarak eve gonderdi ler daha sonra iki haftada bir gidip kan tahlili verdim sifirlanana kadar daha sonra da rahim filmi cekildi
Rahim filminde peki bi aorun cıktı mı tikaniklik vs

Bugün devlet hastanesine gittim dış gebelik dediler dün 249 bugün 246 çıktı eğer yarın ciddi bir düşüş olmazsa yatış yapıcaz dediler ilk etapta 1 hafta yatacakmışım bende yarın yine özel hastaneye gidicem bakalım orası son olarak ne diyecek yatmak istemiyorum bende sizin gibi iğne olup takip istiyorum. Sizin ne oldu düşdümü değeriniz
Canım benimde devlet hastanesi koymuştu teşhisi ilk etapta bir hafta dediler yatış yaptım iğneyi 4. Gün vurdular ..ben kendi imzam ile çıkışımi istedim ..iğne sonrasindaki düşüşü takip amaçlı yatiriyolarmis..takibide kan tahlili olarak yapıyorlar ..biz dedik iki günde bir geliriz o şekilde takip ederiz dedik.sukur tek doz işe yaradı 3 hafta sonra tamamen sifirlandi değerim...özel hastane ile bı görüşün benim bir arkadaşım özele gitmişti ayakta takip etmişlerdi onu

İnşallaah canım iğne yapmadılar o zaman kendi mi düşüyor sizin?
Yok iğne yapmadılar ama zaten küçük bir düşüş var 249'du 231 olmuş inşallah düşmeye devam eder. Doktor yine muayene etti birşey göremedi değerin düşük kendi düşebilir dedi ama bilemiyorum. Sadece çok üzülüyorum😔 ve aşırı stresliyim.

Canım benimde devlet hastanesi koymuştu teşhisi ilk etapta bir hafta dediler yatış yaptım iğneyi 4. Gün vurdular ..ben kendi imzam ile çıkışımi istedim ..iğne sonrasindaki düşüşü takip amaçlı yatiriyolarmis..takibide kan tahlili olarak yapıyorlar ..biz dedik iki günde bir geliriz o şekilde takip ederiz dedik.sukur tek doz işe yaradı 3 hafta sonra tamamen sifirlandi değerim...özel hastane ile bı görüşün benim bir arkadaşım özele gitmişti ayakta takip etmişlerdi onu
Görüştüm bugün iğnem daha yapılmadı değerde küçük bir düşüş olmuş diye bekleyelim dedi belki kendiliğinden düşer dedi eğer iğne yapılacaksa yatış yapılmayacakmış. İnşallah gerek kalmaz.

Sizin değeriniz çok yüksekmiydi

X