Kına Gecesi Kına gecesi akış programı

Portuga

İyi bir hayat süreyle ölçülemez.
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2017
5.633
7.030
Kızlar çevremde kına gecesi yapan olmadı annem birkaç kere katılmış ama sıralaması nasıl olacak bilmiyor. 15 gün sonra kınam var rezil olmak istemiyorum. Bu kına gecesi akışı nasıl oluyor sıralaması nasıl? Netten videoları izliyorum ama karışık çekilmiş testi kına yakımı ne zaman oluyor? Salona girince ilk dans mı ediliyor lütfen basitçe yazın :KK43:

Kızlar çevremde kına gecesi yapan olmadı annem birkaç kere katılmış ama sıralaması nasıl olacak bilmiyor. 15 gün sonra kınam var rezil olmak istemiyorum. Bu kına gecesi akışı nasıl oluyor sıralaması nasıl? Netten videoları izliyorum ama karışık çekilmiş testi kına yakımı ne zaman oluyor? Salona girince ilk dans mı ediliyor lütfen basitçe yazın :KK43:
Gördüklerimi sana anlatayım aklımda kaldıgı kadarıyla. İlk önce gelin cıkıyor yanında arkadasları ya da organizasyondan oynayan kızlar ile. Damat davul calıyor, bu bir tercih tabi çalmayadabilir.Sonra es dost piste doluyor bir süre oynanıyor. Daha sonrasında kına yakılıyor. Kına yakıldıktan sonra idi sanırım testi kırılıyor. Testi herkes kırmıyor aslında. Organizasyon sirketinin renk katmak için yaptıgı birsey sanırım. En sona dogru da rengarenk tülden birsey oluyor gelinin kız arkadasları onu tutuyor, cekiştiriyor tabiri caizse o sekilde oynanıyor =)

kına gecesi için akış planın:

Misafirlerin müzik eşliğinde kapıda karşılanması
Atıştırmalık ve kına şerbeti gibi ilk ikramların konuklara sunulması
Kına öncesi eğlencesi
Gelin ve arkadaşlarının kına alayıyla girişleri
Yemek ikramı
Kına merasimi
Geleneksel kına türkülerinin söylenmesi
Geline kına yakılması
Gelini ağlatma çabaları
Dans ekibi tutulduysa çiftetelli gösterisi
Gelin ve damadın karşılıklı oynaması ve duvak açma
Misafirlerin de eğlenceye katılması
Hediyeliklerin konuklara dağıtılmasıyla gecenin sona ermesi
Bence böyle olabilir mesela

Teşekkürler kızlar peki kınada dans etme oluyor mu? Dans edersek saçma mı olur

Teşekkürler kızlar peki kınada dans etme oluyor mu? Dans edersek saçma mı olur
ben de düğün yapmıyorum, salonda kına yapacağım. dans ediliyormuş. benim kuzenim hem düğün hem kına yaptı ama kınada dans etti yine. saçma olmaz yani. sen ne istersen o.

X