Kına Gecesi Kına Gecesi Organizasyon Düşüncesi

Bestblondie

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2015
455
505
Kızlar merhaba,
Benim kınam yazın olacak. Şimdi araştırmaya başladım. Ben hint elbisesi kiralayacağım. Arkadaşlarımında kaftan falan giymesini istemiyorum. Dj olan bir mekanda kınamı yapıcam. Sizce organizasyon bu durumda çok gerekli mi?
Yakın arkadaşım organizasyon tuttu ama biraz gereksiz yere para verdiğini söyledi. Çünkü ben standart paketlere dahil olan hizmetlerin yarısını kendim alıcam zaten. Organizasyon ekibiyle yapılan kınanın çok farkı oluyor mu merak ettim.

Kızlar merhaba,
Benim kınam yazın olacak. Şimdi araştırmaya başladım. Ben hint elbisesi kiralayacağım. Arkadaşlarımında kaftan falan giymesini istemiyorum. Dj olan bir mekanda kınamı yapıcam. Sizce organizasyon bu durumda çok gerekli mi?
Yakın arkadaşım organizasyon tuttu ama biraz gereksiz yere para verdiğini söyledi. Çünkü ben standart paketlere dahil olan hizmetlerin yarısını kendim alıcam zaten. Organizasyon ekibiyle yapılan kınanın çok farkı oluyor mu merak ettim.
Merhaba semt olarak nerede yaşıyorsun? Osmanlı kına sarayları var her şey dahil kına organizasyonu yapıyorlar pendikten bakırköy beylikdüzüne kadar birçok yerde şubeleri var benim kuzenimin kınası onların bostancıdaki şayeste sultan kına sarayında oldu muhteşemdi

demek isterdim ama asla önermiyorum !

Son düzenleyen: Moderatör:
X