Kına Gecesi kına organizasyonu

OYSHOO-1

Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2016
7
1
30
kızlarrrr yardıma ihtiyacım var, kına organizaasyonu arıyorum standart kınalar gibi olsunda istemiyorum bindallı kafta gibi. hint sarisi giymek istiyorum ama çok kararsızım nasıl olur konusunda.

bende saree giymek istiyorum ama organizasyonlarda yok kaftan var hep özel dikim içinde 3.500 istediler ne yapacağım bilmiyorum :KK70:

ben saree giycem kınamda 18 gün sonra bu arada :) hint kıyafeti bulmak çok zor bulsanda pahalı baya kiraladım bende 500 liraya eminönünde çok yer var araştırırsan bulursun canım :)

ben saree giycem kınamda 18 gün sonra bu arada :) hint kıyafeti bulmak çok zor bulsanda pahalı baya kiraladım bende 500 liraya eminönünde çok yer var araştırırsan bulursun canım :)
organizasyon mu tuttun canım sen nasıl bir kına düşündün birde kiraladığın yerin isminide verir misin??

bende saree giymek istiyorum ama organizasyonlarda yok kaftan var hep özel dikim içinde 3.500 istediler ne yapacağım bilmiyorum :KK70:
kesinlikle çok istemişler canım ya jasmin kına organizasyonunda kaftan dahil paketler var içinde saree de var ama henüzz gidip konuşmadım en kısa zaman onlarlada görüşmek istiyorum :KK70:

organizasyon mu tuttun canım sen nasıl bir kına düşündün birde kiraladığın yerin isminide verir misin??
salonun organizasyonu var canım ama saree yok sadece bindallı bende hint konseptli istiyorum ama bindallı da giymek istiyorum kına yakılırken hint elbisesi çok uygun olmaz diye düşündüm önce sareeyle giriş yapcam sonra bindallı :)
kaftan tekstil canım internetten de bulabilirsin kapalıçarşıda :)

kızlar merhaba, arkadaşım kınası için yeni açılan bir organizasyon firması ile anlaşmış ismi şirin organizasyon başta tereddütlüydü ancak o kadar profesyonel yönettiler ki ağzımız açık izledik. meğersem daha önce farklı organizasyonda çalışıyormuş , muhteşem eğlendik hemde acayip uygun ve anlayışlılar. kesinlikle görüşmenizi tavsiye ederim keşke benim zamanımda da böyle şeyler popüler olsaydı instgram ismi .... diye çekmişim telefonuma.

Son düzenleyen: Moderatör:
X