Düğün Kır düğünü için yardım lütfen

eylulbd

Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2013
17
1
34
Arkadaşlar merhaba, bu yaz düğünü yapmayı planlıyoruz.2 aydır heryerden teklif alıyorum fakat bütçeme uygun bir yer bulamadım.kır düğünü illa yemeklimi olmak zorunda. Normal düğün salonlarındaki pasta içicek anlayışıyla kır düğünü istiyorum. Ama yok hiç bir yer bulamadım.amaaaan erkek tarafı düşünsünde diyemiyorum ki.en son nikahmı yapıcam diye düşünmeye başlıcam. Yardımcı olbilirmisiniz :44: :KK31:

Arkadaşlar merhaba, bu yaz düğünü yapmayı planlıyoruz.2 aydır heryerden teklif alıyorum fakat bütçeme uygun bir yer bulamadım.kır düğünü illa yemeklimi olmak zorunda. Normal düğün salonlarındaki pasta içicek anlayışıyla kır düğünü istiyorum. Ama yok hiç bir yer bulamadım.amaaaan erkek tarafı düşünsünde diyemiyorum ki.en son nikahmı yapıcam diye düşünmeye başlıcam. Yardımcı olbilirmisiniz :44: :KK31:

iyi geceler tatlım bu senin düğünün nasıl olmasını istiyorsan öyle yap şekercim yemeğe vereceğin parayı evinize bir harcama yaparsınız o ne der bu ne der diye bakma senin düğünün bu

iyi geceler tatlım bu senin düğünün nasıl olmasını istiyorsan öyle yap şekercim yemeğe vereceğin parayı evinize bir harcama yaparsınız o ne der bu ne der diye bakma senin düğünün bu

Haklısın canımm,ama sabaha kadar araştırdım.En iyisi sanırım nikah yapmak olucak.Sonrasındada yakın arkadaşlarla eğlence :26: kır düğünü çooook tuzlu :KK50:

Birde yağış riski var, ben o kadar hazırlandım ama nasip olmadı yapamadık gökyüzü ağladı:KK14: , acil ufacık salona tıkışmak zorunda kaldık. Oysaki ne çok istemiştim, gelinliğimi bile kır düğününe uysun diye çiçekli seçmiştim. Bunuda gözönünde bulundurun ve olmuyorsa çokta üzmeyin kendinizi. Düşündüğün şekilde eğer istanbuldaysan öyle bir mekan bulman zor ama bazı restoranların bahçeleri kullanılabir. Araştırmanız lazım mutlaka vardır. Mutluluklar dilerim, herşey gönlünüze göre olsun.:KK16:

Merhaba,

Kır düğünleri de kokteyl konseptinde olabiliyor. İstanbul'da iseniz, Polonezköy'de Green House Garden Park'ta var örneğin bildiğim. Fiyat da alkolsüz içecek dahil kişi başı 45 TL, alkollü içecek dahil kişi başı 55 TL seviyelerinde..

Bol şans:KK31:

Haklısın canımm,ama sabaha kadar araştırdım.En iyisi sanırım nikah yapmak olucak.Sonrasındada yakın arkadaşlarla eğlence :26: kır düğünü çooook tuzlu :KK50:

canım tabiki nikah yaptıktan sonra arkadaşlarınla eğlenceye gidin ya zaten evlenince çok misafirin olacak karnını doyuracağın artık bu devirde herkes düğüne harcayacağı parayı evine harcıyor bosver milleti eğlendirip doyuracağınıza evinize harcayın

Canım bütçeniz nedir bilmiyorum ama kır düğünü olmuyorsa çok şık bahçeli bir cafe bulabilirsiniz. En yakınlarınızı sevdiklerinizi çağırırsınız fazlada bir şey tutmaz pastanı kesersin ilk dansını yaparsın içinde kalmasın ne olursa olsun küçük bir yerde yapmalısın düğün tarzı bir şey olmadı salon tutup pastana ve dansına kavuşursun. Allah mutluluğunuzu daim etsin....

İstanbul anadolu yakasındayım arkadaşlar,nişanlımın ailesinin bütçesi kısıtlı. Öle kişi başı 30-40 ödenemez çünkü bizim düğünler kalabalık oluyo 409-500 kişi filan.polonezköy taraflarında bi yerle konuştum bugünde ayse teyze bag bahce diye biyer var kişi valı 30 dedi ama ben gelin yine konuşalım dedi.hafta sonu bi bakıcam kısmet.:44:

İstanbul anadolu yakasındayım arkadaşlar,nişanlımın ailesinin bütçesi kısıtlı. Öle kişi başı 30-40 ödenemez çünkü bizim düğünler kalabalık oluyo 409-500 kişi filan.polonezköy taraflarında bi yerle konuştum bugünde ayse teyze bag bahce diye biyer var kişi valı 30 dedi ama ben gelin yine konuşalım dedi.hafta sonu bi bakıcam kısmet.:44:

Merhaba ben de kır düğünü için çok yer baktım ve nihayet aradığım gibi bir yer buldum.:nazar:Tuzla sera cafe resturant bi bakın derim fiyatı da uygun.

Merhaba yeniden,

Ayşe Teyze Bağ Bahçe'yi biliyorum, görüştünüz mü? Karar verebildiniz mi?

Mrb bence de öyle düşünme bende kır düğünü mekanı arıyorum düğün insanın hayatında bikere olan bi tören en iyisini seç tabiki bütçeni de zorlamasın ama hayalinin peşinden git bence düğün ne zamn benmki haziranda şimdiden bakıyorum mekan:)

X