Et Yemekleri Kırmızı Et Yemekleri

En başarılı bulduğunuz ''Kırmızı Et Yemeği '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    992
  • Anket Kapalı .
Canım merhaba doğum ne zaman🥰
Merhabaaa sultanımm valla bekliyoruz bakalım ekimin ilk haftası diyor doktor şimdilik 🤭🌸🌸
Yazmayınca merak ettim canım 🤗 yaz mutlaka doğum yapınca, hayırlı, sağlıklı bir avazda güzel bir doğum olur inşallah 😇 ben de iyiyim canım çok şükür ama çok yorucu geçiyor okul ,maskeyle ders anlatmak, normal zamanda ders anlatmaya göre çok daha fazla zorluyor, bir sınıfımızda da 3 öğrenci pozitif çıktı, sınıf karantinaya alındı, o sınıfa benim de 6 saat dersim vardı, Allah korusun hepimizi diyerek gidip geliyoruz okula 🙏
Tabiki yazarımmm inşallah, Allah razı olsun😌😌💜 2 hafta çalıştım da çok zordu çok haklısın, Allah yardımcınız olsun, pozitif vaka çıksa bile koruma yöntemi yok yine gidiliyor falan garip bi sistem, Allah a emanetiz yani bu konuda🤷‍♀️🤷‍♀️ çok dikkat et elinden geldiğince sen de😔

Merhabaaa sultanımm valla bekliyoruz bakalım ekimin ilk haftası diyor doktor şimdilik 🤭🌸🌸

Tabiki yazarımmm inşallah, Allah razı olsun😌😌💜 2 hafta çalıştım da çok zordu çok haklısın, Allah yardımcınız olsun, pozitif vaka çıksa bile koruma yöntemi yok yine gidiliyor falan garip bi sistem, Allah a emanetiz yani bu konuda🤷‍♀️🤷‍♀️ çok dikkat et elinden geldiğince sen de😔
Hayırlısı ile sağlıkla gelsin inşaallah🥰❤️
Bize mutlaka haber ver canım🥰

Senin daha da zor olmuştur canım, bir yandan hamilelik, bir yandan maskeyle ders anlatmak , hamileliğin son aylarında nefes almak bile zorlaşıyor, bir de maskeyle çok zahmetli olmuştur 😕 evet canım ya, temaslı durumları da karışık , Allah sonumuzu hayır etsin 🙏 neyse sen bebişe odaklan artık , zor ama çok güzel yenidoğan zamanları ,sonrası da çok keyifli ,bebek evin neşesi, Allah isteyen herkese nasip etsin 😇🙏

Hayırlısı ile sağlıkla gelsin inşaallah🥰❤️
Bize mutlaka haber ver canım🥰
Tamam inşallah sultanımmm🥰🥰🌸💜
Senin daha da zor olmuştur canım, bir yandan hamilelik, bir yandan maskeyle ders anlatmak , hamileliğin son aylarında nefes almak bile zorlaşıyor, bir de maskeyle çok zahmetli olmuştur 😕 evet canım ya, temaslı durumları da karışık , Allah sonumuzu hayır etsin 🙏 neyse sen bebişe odaklan artık , zor ama çok güzel yenidoğan zamanları ,sonrası da çok keyifli ,bebek evin neşesi, Allah isteyen herkese nasip etsin 😇🙏
Aminn valla bu pandemiden kurtulalım inşallah artık 😌😌 odaklandım bekliyorum bakalım valla, inşallah inşallah isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip olsun 💜💜🌸🌸 Allah a emanet ol ruh ikizimm🤗🤗🌸

Sağlıkla gelsin inşallah :anne: :KK60:

X