Kırmızı oda mehmet eski eş

Snbn03

Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2020
62
119
29
İyi geceler. Size kendi hayatımdan hikaye anlatıcam aslında o diziyi izleyince bazı şeyler içimde kaldı ben kaçarak birisiyle evlendim aslında seviyo sandım daha 18 yeni bitirmiştim çocukluk mu desem bi tanımı yok ilk 1 ay süperdi gerçekten bu arada ailem süper gayet sakin kendi halinde. Düğünümün kınasında bana küfürler etti başka birine yakıştırdı sevgilin demi diye. Neyse evlendik ailem hep arkamda bu arada bunun ailesi ile kalmaya bqşladık ama hiç sorunlar bitmedi hamile kaldım dövmeler başladı hergün işten gelip 2 saat çalışıp boğazımı sıkıp ayrılcam senden diyip 5 dakka sonra yalvarıyordu elimde olan birşey değil diye asla iş sevmez bedava evde yatıp para versinler hayır demez doktora gittik bana hastahane herkesin içinde çok sıra bekledik diye çocuk kimden diye bağırdı ağlata ağlata lokantada zorla yemek yedirdi her kes bize baktı tabi bunlar başlangıc ailemden sakladım bunları onlar hep ii sanıyorlar ama bunları onun ailesi biliyor işe girdi o kadar sevindim ki 2 günde bıraktı bende kızdım doğal olarak ayrılma aşamasına geldik yalvar yakar bebek var hamileyim barıştım... Ayrı eve çıktık ordada 2 hafta sonra yine dayak ayrılalım git diye yalvarma lar. çalışmıcak öyle alışmış tek bana değil kendi anne babasına şiddet var 5 sene onca kıskançlığa hakaret küfüre dayandım asla tek bir yere gidemem çöpe bile. 1 yıl önce yine kavga kıyamet dayak artık ayrılma kararı aldım. 3 ay dava açmadım ve hamile olduğumu öğrendim Ve onsuz daha ii büyütürüm dedim aailemde bende aldırma taraftarı olmadık hiç tek celsede nafaka almadan ilk çocugu nun velayet ini alıp boşandım. Bebekte down sendromu riski görüldü babası hiç umursamadı ayrılsakta bizim ortak evladımız ayda 5 kere doktora gittim adam daha bana aldırmaya kalk miş sın vicdansız yine hakaretler etti. 7 aylık doğdu bebeğim Allah'a şükür sağlıklı şimdi Baba oldu gerine gerine millete hava atıyor çocuğa 1 bezi daha nasip değil herşeyi gösteriş için kuzenlerine ... O kadar bunaldım bunlar 4/1 anlatıklarım

Her şeye rağmen kurtulmuşsunuz, Allah geri kalan hayatınızı geçen hayatinizdan hayırlı kılsın.

kırmızı oda mehmet eski eş? başlığı anlamadığım için girdim okudum, büyük geçmiş olsun, Allah analı babalı büyütsün demediğim nadir durumlardan biri.
Allah sizi çocuklarınızın başından ayırmasın, hepinize bol sağlık diliyorum

kırmızı oda mehmet eski eş? başlığı anlamadığım için girdim okudum, büyük geçmiş olsun, Allah analı babalı büyütsün demediğim nadir durumlardan biri.
Allah sizi çocuklarınızın başından ayırmasın, hepinize bol sağlık diliyorum
T. Ederim allah razı olsun. dizide bir karakter eşine şiddet uygulayan

Bazen kaza geliyorum demiyor baştan belirtiler vermiş zaten ama siz kurtulmuşsunuz çok şükür.Hepinize bol sağlık diliyorum ...

İnşallah hayatın daha daha güzel olur senin için herşeyin en güzelini diliyorum sağ salim kurtulmuşsun Allah sana sağlık güç versin....

X