Göz Makyajı Kirpik Lifting Yaptıranlar Deneyimleriniz Neler

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

seymaka

Herkesin hayatına kimse karışamaz!
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2017
2.517
3.797
Herkese merhabalar,

Kirpik lifting son zamanlarda epey popüler oldu. Eski dönemin meşhur kirpik perması gibi ancak işlem o şekilde yapılmıyor diye biliyorum yalnışım varsa düzeltin :KK66: keratin bakım uygulaması ile yapılab bir kirpik kıvırma ve ayırma işlemi. Kirpiklerde takma kirpik efekti oluyor ve rimel sürmeye gerek kalmıyor.

Velhasıl; bu işlemi yaptıran var mı aranızda ? Nekadar süre gitti ? Genelde 6-8 hafta arası deniliyor doğru mu ? Dezavantajları var mı ?

Deneyimlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim, daha önce kirpik lifting ile ilgili bir şey yazılmamış bu konu yorumsuz kalabilir ama neyse :KK70:

Ben de bunu çok merak ediyorum.. Yaptıran arkadaşlarım var çok memnunlar. Ben vizon kirpik yaptırmıştım, 2 haftada döküldü. Öyle olunca alternatif araştırırken buna denk geldim. Bakalım yaptıranlar ne diyecek?

Valla kimse birşey demiyor hatta ben konu açtığımı bile unutmuşum :KK70:

6-8 hafta dayanır ve dökülme yapmaz deniliyor ama gerçekten 8 hafta gidiyormu, yanma oluyor mu merak içindeyim. Vizon kirpik çok hızlı dökülüyor diye liftinge sardım bende yazın missler gibi olur :)

Valla kimse birşey demiyor hatta ben konu açtığımı bile unutmuşum :KK70:

6-8 hafta dayanır ve dökülme yapmaz deniliyor ama gerçekten 8 hafta gidiyormu, yanma oluyor mu merak içindeyim. Vizon kirpik çok hızlı dökülüyor diye liftinge sardım bende yazın missler gibi olur :)

Ben bir kaç kez yaptırdım. Hala liftingli kirpiklerim. Vizon kirpikten kasıt ipek kirpik gibi bir şey sanırım. Yani takma kirpik mantığı.
Kirpik liftingde kendi kirpiklerinizi kıvırıyorlar. Çok güzel oluyor. Rimel kullanıp silerken kopmaları görüp üzülmekten kurtardı beni. Üstelik 150 liraya yaptırıyorum. 2, 3 ayda bir için çok makul. Ve sanki kirpiklerim daha sıklaştı. Herkesten de güzel yorumlar alıyorum kirpiklerim için.

Ben bir kaç kez yaptırdım. Hala liftingli kirpiklerim. Vizon kirpikten kasıt ipek kirpik gibi bir şey sanırım. Yani takma kirpik mantığı.
Kirpik liftingde kendi kirpiklerinizi kıvırıyorlar. Çok güzel oluyor. Rimel kullanıp silerken kopmaları görüp üzülmekten kurtardı beni. Üstelik 150 liraya yaptırıyorum. 2, 3 ayda bir için çok makul. Ve sanki kirpiklerim daha sıklaştı. Herkesten de güzel yorumlar alıyorum kirpiklerim için.

Çok uyguna yaptırmışsın canım, nerede ikamet ediyorsun nerde yaptırdın peki ?

Nereye yaptırdın

Çok uyguna yaptırmışsın canım, nerede ikamet ediyorsun nerde yaptırdın peki ?

Bu mesajı şimdi farkettim. Fiyatta biraz artışımız olacak demişlerdi kaç oldu şu an bilmiyorum.Bence de etkisi için gerçekten çok uygun. Üsküdardayım. Kirpik lifting i Loya güzellik te yaptırıyorum. Yukarıda yanma olur mu diye bir soru sormuşsun. Boyama yapılırken bir keresinde gözüme ufak bir gelmişti biraz acısı olmuştu gözlerim sulanmıştı. Onun dışında bir yanma acıma olmuyor.

Arkadaşlar selam , Mayıs ayında Bakırköy de caruselin karşısında bir salonda yaptırdım bu işlemi. Mucizeler beklemeyin sakın . Fotoğraflarda baktığımda benimde en azından birazcık kıvrılacağını ya da biraz kirpiklerimin olduğunu hissedeceğimi düşünmüştüm . Girmeden önce daha çok vardı sanki kirpiğim :) 3 gün yıkamayacaksın dedi bana , 200 lirada para verdim , boşuna vermişim , fotoğraflardan , instagra sayfalarından aldanmayın sakın ....

İzmir'de yaptırıp memnun kaldığı bir yer olan var mı?

emsal doğana yaptırdım harikaaydıı yaza doğru tekrar yaptıracağım doğal güzel kirpikleer şu anda badem yağları uyguluyorum biraz daha uzasın hacimlensin diye mayıs-haziran gibi tekrar yaptıracağım.. ve çokta uygun temiz güzel bir yerdi gittiğim yer uygun olduğu ve steril güzel oldugu için emsalı tercih ettim.. umarım fiyatfa artış olmamıstır vallahi her seye zam bunada zam gelirse uğramam oraya çok fazla ilgilenmediler biraz soguktular açıkcası yapan kişi.. acaba botoksunu sürdüler mi bol bol onu merak ettim çünkü gözlerim kapalıydı bi dahaki sefere videoya çektireceğim galiba:))).. herkese tavsiye ederim özellikle uzun ama kıvrılmayan kirpiklilere

Biz evde kardeşimle birbirimize yaptık, yapan youtuberlardan gördük. Bayadır istiyordum bir çılgınlık yapıyım dedim. Aliexpresten icon marka bir ürün aldık onla yaptık..:halay:Benim kirpiklerim uzun sık ve maaalesef düzdür. Etkisi 1 buçuk 2 ay sürdü ve ama kirpiklerim döküldü. İlk günler günde 7 8 tane sonra 4 5 tane derken 2 haftaya kadar normale döndü dökülmesi.Allahtan sık kirpiklerim var da çok belli etmiyor. Kardeşimin kirpikleri ise sık ama incedir. Onda dökülme yapmadı ama etkisi 2 3 hafta ancak sürdü.

Ben evde kendim yapıyorum, 250 tl verip kaliteli bir set aldım, 50 kullanımlık, 3-4 sene gider en az🤓

markası nedir acaba birde memnun kaldınız mı
Memnun kaldım ama biraz zor oluyor, sarma pedi daha iyi olabilirdi, tarama aparatı yok içinde ve dediğim gibi sarma aparatını sevmedim, o yüzden bir sonraki sefere diğer seti almayı düşünüyorum. Benim set toplam 35 dakikada yapıyor, diğer set toplam 15 dakikada. Şekil ve kalıcılıkta sorun yok. İkisininin de fotosunu atıyorum
Bu benim alıp kullandığım

X