Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları Kış Bebeği İçin Uyku Tulumu Önerileri

evet hemen hemen bütün bebek mağzalarında var artık bu tulumlar ayaklı torba vs. çok iyi içniz rahat en azından ben C&A dan aldım yazlık da var kışlık da

merhaba kış annelerine ve anne adaylarına bu soru hakkında bende bişeyler sormak istiyorum . bebkelriniz ilk aylarda üzerinde yorganlamı uyudu bizim aralık ayında olucağı için ben yorgan istemiyorum sadece uyku tulumuyeterlimidir evim kaloriferli ve gece gündüz yanıyo birde uyku tulumu yerine sadece battaniye örtsem onuda çekip boğulma tehlikesi yaşarmı kafam çok karışık tecrübeli anneler lütfen yardım

merhaba kış annelerine ve anne adaylarına bu soru hakkında bende bişeyler sormak istiyorum . bebkelriniz ilk aylarda üzerinde yorganlamı uyudu bizim aralık ayında olucağı için ben yorgan istemiyorum sadece uyku tulumuyeterlimidir evim kaloriferli ve gece gündüz yanıyo birde uyku tulumu yerine sadece battaniye örtsem onuda çekip boğulma tehlikesi yaşarmı kafam çok karışık tecrübeli anneler lütfen yardım

öncelikle bebeğini kucağına hayırlısıyla almanı diliyorum. evin sıcak oluyo madem hiiiç yorganla filan uğraşma. eğer ilk dönemler kollarını çok sıkı olmamak kaydıyla sararsan(bir nevi gevşek kundak) senin içinde bebek içinde iyi olur. çünkü ilk dönem ellerini yüzüne filan vurunca hemen irkililip uyanabilir.
İlk bebeğimde bizimde acemiliğimize geldi, kimse de söylemedi ve biz ev soğuk olur bebek uyuyamaz diye birde ufo yaktık. ama tam tersi bebekler serin severmiş.

çok teşekkür ederim bu da mantıklı bir yöntem hem uyanmamsı için artık sizlerden egeln fikirlerle bende kararımı vericem işalalh:)

X