Kısa saç mı uzun saç mı

blackberryy20

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2022
98
71
28
Kızlar saçlarım dalgalı ve gür, uzunken hiç işlem yapmasam da havalı duruyor ama kullanmak da zorlanıyorum mesela evde hep topluyorum açık saç ile rahat edemiyorum dışarı çıkarken de yarım topluyorum yani hep toplu aslında, şuan çok moda olan çene hizasında kestirsem kullanımı çok rahat oluyor ama sanki uzun hali kadar havali durmuyor kararsizim bu yüzden, sizce hangisi daha iyi?

Kıvırcık saç, hayalim. Çok da havalı. Saçınız çabuk uzuyorsa, kestirin yine uzar. Benim saçlarım hem çok düz, hem de yavaş uzuyor. O nedenle hiçbir şeye kolay cesaret edemiyorum.
Saç renginizi, ten renginizi ve giyim tarzınızı bilmiyorum ama sözünü ettiğiniz saç modeli genelde çok beğendiğim bir model.

Kızlar saçlarım dalgalı ve gür, uzunken hiç işlem yapmasam da havalı duruyor ama kullanmak da zorlanıyorum mesela evde hep topluyorum açık saç ile rahat edemiyorum dışarı çıkarken de yarım topluyorum yani hep toplu aslında, şuan çok moda olan çene hizasında kestirsem kullanımı çok rahat oluyor ama sanki uzun hali kadar havali durmuyor kararsizim bu yüzden, sizce hangisi daha iyi?
Gür ve Dalgalı saçları kestirince kabarık duruyor en azından benimki öyle oluyor. Çene hizasında değil de omuz hizasında olabilir.

X