Düğün Kısaca olumlu veya olumsuz fikirlerinizi paylaşırmısınız?

SEPB

Allahın dediği olur...
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2012
111
19
Merhabalar kızlar. 6 Yıllık bir ilişkim var çalışıyorum erkek arkadaşım askere gidecek ve geldiğinde hazır bir işi yok malumunuz iş bulmakta kolay değil. Bende artık çok sıkıldım böyle beklemekten diyorum ki askerden gelince söz yapsak işe girsede girmese ailesi yapacak takıları filan her halükarda, bende diyorum nişanlıyken iş bulursun. Hiç birşeyin garantisi yok. Tabi bunu ailesine nasıl açıklayacak çekiniyor. Sizce çok şeymi istiyorum?

Merhabalar kızlar. 6 Yıllık bir ilişkim var çalışıyorum erkek arkadaşım askere gidecek ve geldiğinde hazır bir işi yok malumunuz iş bulmakta kolay değil. Bende artık çok sıkıldım böyle beklemekten diyorum ki askerden gelince söz yapsak işe girsede girmese ailesi yapacak takıları filan her halükarda, bende diyorum nişanlıyken iş bulursun. Hiç birşeyin garantisi yok. Tabi bunu ailesine nasıl açıklayacak çekiniyor. Sizce çok şeymi istiyorum?

Hiçbirşeyin garantisi yokhaklısın. Ama en azından askerden gelmesini beklemelisin bence. :KK6:

Askerden geldikten sonra istiyorum zaten ama hani iş bulma süreci içerisinde nişan olsun istiyorum.

Bence askerliğini yapsın, işini bulsun ondan sonra ciddiyete bağlayın. Askerlik yapmadığına göre yaşınız çokta büyük değildir erken yaşta ilişkiye başlayınca beklemek ne yazıkki çok oluyo ben öyleyim şahsen. Hem demişler geç olsun güç olmasın diye.

X