Kişisel bakımı ve inceliği öğretebilir miyim ?

Arkadaşlar nacizane bir sorum ve hayatımdan minik bir kesit paylaşıcam umarım okuyan herkes yorum yapar. Çünkü ikilemdeyim ya devam edicem ya kendi haline bırakıcam.
8 aylık bir ilişkim var yaşlarımız 27 29, ikimiz de çalışan düzgün işi ailesi çevresi olan insanlarız. ona güveniyorum onu seviyorum gelecek düşünebiliyorum fakat düşündüren hususlarım var.
- Yazın doğum günümden 1 gün önce sevgili moduna girdik fakat doğum günümü minik bir pastayla dahi kutlamadı çünkü işlerinin yogunlugundan unutmuş.
- sevgililer günüyle ilgili bir konu açmıştım, ilk özel günümüz oldugu için çiçek göndermesini ( uzak ilişki) beklediğimi fakat göndermeyip hafta sonu yanıma geldiğinde getireceğini ben sitem etmemiş bile olsam aklında oldugunu söyledi, fakat haftasonu yanıma geldiğinde eli boştu, telafi etmesini bekledim etmedi. Ben hediye almıştım ben de vermedim, ama mağazada gezinirken ona yakıştırdığım bi poları aldım ona.
- Veee kilit noktalar ! sigara içiyor bolca kahve içiyor ve bugune kadar 4-5 kez haftasonlarımız birlikte geçmesine rağmen diş fırçasını unuttuğunu söyledi en son ben almıştım tekrar unutur kesin diye aa ben yeni aldım al sen kullan canım diyerek verdim.
- kişisel temizlik olarak temiz kıyafetler, deodorant, parfüm evet mis kokar ama bazı bölge temizlikleri konusunda beni soğuttu. ( açık yazmak istemedim linç yemek de istemiyorum ama )
- ve sonuncusu onu çok beğeniyorum, arzuluyorum ama o nasıl davranması nasıl dokunması öpmesi gerektiğini pek bilmiyor bu öğretilecek bişey zaten değil ama evlenince nasıl olur bu durum diye düşünüyorum.
Bunlar çok önemli faktörler mi yoksa ben mi büyütüyorum ? Onu sevdiğimi ve onun beni sevdiğini düşünerek yorum yapın lütfen amacım ayrılmak değil, soru işaretlerimi cevaplandırmak.

Çok ayrıntılı yazmak istemiyorum tecrübemi ama öğreniliyor. Karşıma alıp tek tek anlatmıştım “Bende gördüğün bi eksik varsa şimdi söyleme karşılıklı çirkefleşmeyelim sonra söyle dikkate alıcam” demiştim hatta. Gülümsemişti. Özür dileyip çok daha fazla dikkat edeceğini söylemişti. Biz tanıştığımızda 20 yaşındaydık birlikte büyüdük,değiştik,birbirimize daha uygun hale geldik. Yani konuşurken terbiyesizleşip üste çıkıp o da seni bel altı vuruyorsa değişmez ama mahçup mahçup dinleyip sadece özür diliyorsa dikkate alıyor demektir. Bizde böyle oldu en azından 🤓

Eski esimle 9 ay sevgililikten sonra evlendik ama sevgili donemimizde birlikte kalma gibi bir durumumuz olmadi. Ve disardan bakinca uzun boylu, yapili, giyimi temiz guzel, yakisikli biridir. Evlendik balayina gittik, giderken marketten dis fircasi almistik yeni paketli. 1 hafta kaldik balayinda ve onun dis firca paketi acilmadan geri geldi bizle. O zaman cok sasirmistim ama utanir diye bir sey diyememistim. 6 ay evli kaldik , o 6 ayda disini 6 kere fircalamistit herhalde ve her fircalamadan once bana, hangi dis fircasi benimdi diye soruyordu😁 o kadar az fircaliyor ki fircasini bilmiyor. Bir arkadasim var 10 yillik evli, her gun o uyariyor esini disini fircala diye 10 yildir yoksa fircalamiyor onun da esi. Yani bu aliskanliklari yoksa sonradan kazanmaz. Sizin itip kakmanizla yapar ancak hep

Güncelleme yapıyoruuuuum,
Diş fırçalama konusunda konu açılmıştı söyledim önem veriyorum o gün şok oldum gibilernden durumu anlattım sonrasında bi daha birlikte kalmadık gözlemlemeye devam ediyorum. Ama hala diş doktoruna gitmiş değil lekeler için, bu güzel surata kaşa göze o dişler.. deliricem :KK43:
Ve bir sorun daha, son buluşmamıza beni almaya gelmişti tırnaklar uzamış ve içleri kirliydi... şok oldum şok. Çok hasta 1 haftadır ama hiç mi gözün görmüyor be adam o tırnakları. Benim baktıgımı görünce anladı ve saklamaya çalıştı parmaklarını eve gittiği gibi kestiğine eminim ama ben o görüntüyü unutamıyorum

Güncelleme yapıyoruuuuum,
Diş fırçalama konusunda konu açılmıştı söyledim önem veriyorum o gün şok oldum gibilernden durumu anlattım sonrasında bi daha birlikte kalmadık gözlemlemeye devam ediyorum. Ama hala diş doktoruna gitmiş değil lekeler için, bu güzel surata kaşa göze o dişler.. deliricem :KK43:
Ve bir sorun daha, son buluşmamıza beni almaya gelmişti tırnaklar uzamış ve içleri kirliydi... şok oldum şok. Çok hasta 1 haftadır ama hiç mi gözün görmüyor be adam o tırnakları. Benim baktıgımı görünce anladı ve saklamaya çalıştı parmaklarını eve gittiği gibi kestiğine eminim ama ben o görüntüyü unutamıyorum
Biz dedik size bu adam pis diye. Temizlik öğretilmez bu yaşa gelmiş birine. İçinden gelmiyor demekki.

Biz dedik size bu adam pis diye. Temizlik öğretilmez bu yaşa gelmiş birine. İçinden gelmiyor demekki.
Önemsemediğini düşünüyorum o görüntüden sonra cidden, gidip müdürlerle toplantılara giriyor işi toplantı işi insanlar, nasıl düşünmez aklına gelmez o tırnakları kesmek?

Önemsemediğini düşünüyorum o görüntüden sonra cidden, gidip müdürlerle toplantılara giriyor işi toplantı işi insanlar, nasıl düşünmez aklına gelmez o tırnakları kesmek?
Sizin telkinlerinizle düzelse bile bir yerde patlar mutlaka. İşiniz zor

X