Kıskanç eski arkadaş

onun 2. Evliliği tamam kardeş biz evde aldık sen bu işi biliyon demeyi çok isterdim ama bu sefer de benim adımı kıskanca çıkaracaktı
Kesinlikle ben kestim bayadır sataşmalarından da vazgeçer belli zaman sonra yüz bulamayınca

Müthiş kıskanç ve mutsuz bir kadın bu. Takma. Benim de vardı böyle arkadaşım, hayatımdan çıkardım, rahat ettim. Kendisi mutlu olsa böyle davranmaz. Evliliği kötü muhtemelen. Seni kıskanıyor gibi geldi bana. Bir de böyle bir ortam olduğunu bilsem gelirdim ne demek yaa, faydacı bir tip, yani derdi senin doğum gününde yanında olmak değil, ortam yapmak.

Kavga etme ama uzak dur. İyice kudursun siz mutlu olup gezip tozdukça

Kesinlikle bende kavga etmeyi falan düşünmem o bana laf atmadıkça herkes kalbinin ekmeğini yesin inşallah

Aynisi bendede vardi mesefami koydum kafam cok rahat.

Engelle birak ayse fatma hayriye her kimse kendilerini korusunlar ne bu be sizden baska gömecek assalayip deşarj olacak kimsem yok demek daha mantikli aaaaa

Yahu arkadas dedigin kusursuz olmaz ama bu arkadas degil ki arkadaslik anlayisinin tamamen zittinda falan yani konu sahibinin yerinde olsam iyice bir azarlar icim yagini eritir engeli basardim

Bu kadın baya baya bildiğimiz dengesiz ve terbiyesiz tiplerden.
Şu hayatta en iyi tecrübe ettiğim şey, kimi nerden kırarsan ordan kırılıyorsun.
Hele ki çocuk konusunda.

Silip engellediniz mi merak ettim.

Kendi mutsuz ve sorunlu o yüzden arkadasi yok muhtemelen gerci az insan cok huzur
Bence hic bisey demeden silin engelleyin her yerden aman ayip.olur düşüncesi sizin enerjinizi daha da somurmesine sebep olacak gerek yok buna
Hadi madem sizden baska dostu yok o zaman kıymet bilecek yok pazardan mi aldin cantani yok sweatshirt çakma mi ! Cok cocukca tavırlar
Evlenince size hava atip sonra evliligi kotulemeler
Kendi icinde mutsuz o yuzden bunu da bir sekilde size yansıtarak disa vuruyor

Cok var bunlardan...kendi hayatini baskalarininkiyle kiyaslayip olumune mutsuz oluyorlar aslinda ancak sivri dille laf sokarak senin moduny dusurmeye ugrasiyolar. Hayat kisa. Bana iyi gelmeyen hiic gelmesin deyip cikar hayatindan. Gereksiz dayanmissin

sizinle ve diğer arkadaşlarınızla hep bir yarış haline girmiş bu hanım efendi.. evlenince de güya sizden önce geçtiğini düşünmüş, hala sizi hakir görüyor. çıkarın hayatınızdan arkadaşlığınızı bitirin derim. 36 yaşında diyorsunuz hem. koskocaman kadın.

Kesinlikle çıkardım ama sosyal medyadan silmemiştim, bugün aylar sonra gelen mesajı şöyle neden beni çağırmıyorsunuz(birkaç kız kahve içmeye çıktık) nasılsın bile demek yok, cevap bile vermedim

Bu nedir böyle? Bir arkadaş yorumunda 20 yaşında gibisiniz demiş ama bence kibarlık yapmış, bildiğin ergen muhabbetleri bunlar. Daha elit ve kişilikli arkadaşlar edinmenizi öneririm. Hesap vermek zorunda değilsiniz görüşmek istemiyorsanız görüşmezsiniz. Bir iki sorar susar. Ya da haddini aşarsa kusura bakma arkadaş bizim hayat tarzlarımız uymuyor dersiniz olur biter.

Çantan şöyle kazağın böyle diye kusur arayandan arkadaş da olmaz sevgili de. Arkadaşı yoksa ona göre muamele etseymiş size, iyi davransaymış yani. Samimi olmayın. Engelleyip engellememek size kalmış ama sorunca yüzleyin şimdiden kolay gelsin

Bende de var bir tane böyle. Yıllar içinde gittikçe saçmalayan, gittikçe kendini aşan ,sert bir dille uyarsan dahi dönüp aynısını yapan bir tip. İnsanlar bana ss atıp şikayet ediyorlar , inanılmaz bir durum şu arkadaşına birşey söyle çok kötü kalbini kıracağım diyor mesela karşıda ki. Başına gelen şeylerden mağdur edebiyatı yapıp üste çıkmaya çalışıyor sürekli ve kendini haklı çıkarmak için herşeyi yapacak bir tip oldu. Ben de yavaş yavaş kestim muhabbeti. Uzak zaten,bir sosyal medya kaldı. Bakmıyorum bile storylerine falan. O da 36 yaşında. O da evlenince benzer şeyler demişti. Gerçekten gereksiz toksik insanlar.

Bence silme ama muhatap da olma onu yok say güzel güzel kullan sosyal medyayı emin ol kıskanıyor boşver kudursun dursun

Yaşının insanı değil acilen engellenmeli...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…